Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Skandal w tarnobrzeskiej TARR

agencja TARR rozwój unia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~grzesiek63~

~grzesiek63~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 10:22:19

Czy ktoś tam w ogóle się na czymś zna?

Byłem w tarr, skierowany przez znajomą z Urzędu Miasta, bo chcę rozbudować firmę, a teraz ponoć są na to środki z Unii. Dowiedziałem się, że nia ma żadnych możliwości i jedyne co mogę to wziąć kredyt! A to nieprawda!

Dodam, że chciałem w tym temacie rozmawiać z prezesem, a ta nie miała dla mnie czasu.

Co to za instytucja???? Olewactwo i brak wiedzy. Kto ich finansuje??? Jeśli to my, podatnicy, to nóż sie w kieszeni otwiera. Prezedencie Kiełb, jeśli pan to robi, to duży błąd.

#2 ~małgonia~

~małgonia~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 12:34:25

Wszyscy kompetentni pracownicy TARR zostali zwolnieni przez nową p. prezes. W ogóle zostało tam już praktycznie 2 osoby pracujące. I to teraz kiedy rozpoczynają się faktyczne możliwości pozyskiwania pieniędzy europejskich. Czysty przykład bezmyślności poganianej głupotą. 

#3 ~koleś~

~koleś~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 12:51:29

Wszyscy kompetentni pracownicy TARR zostali zwolnieni przez nową p. prezes. W ogóle zostało tam już praktycznie 2 osoby pracujące. I to teraz kiedy rozpoczynają się faktyczne możliwości pozyskiwania pieniędzy europejskich. Czysty przykład bezmyślności poganianej głupotą. 

siedzi FA

CHOWIEC NA FACHOWCU a jeszcze WIĘKSZY FACHOWIEC BANDĄ POGANIA !!! OBY TYLKO KORYTA MIAŁ KOLEŚ, POCIOTEK, *SKOLIGACONY *  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

#4 ~Łysy~

~Łysy~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 15:08:01

Miasto kolesiów,społeczników,moherów i podpier...

Nie dziwne że ludność tarnobrzega spada z roku na rok.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 19:59:14

DOBRA ZMIANA

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 20:02:11

Kiełbaso szumowino, czy oprócz rypania Kostuchy coś jeszcze potrafisz? szumowino won z tego miasta!!!!!!!!!!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 10:53:26

Nie przebijesz się przez naszych biznesmenów to dla nich jest TARR i te wszystkie pożyczki i dotacje. Za nim oficjalnie ukaże się informacja oni już wiedzą wszystko na temat kryteriów danych programów.

#8 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 14:13:56

A kto tam teraz jest prezesem?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 18:09:08

Nominowana przez PIS i wsadzona przez Kiełbba. całkowicie niekompetentna, uśmiecha się tylko słodka i...ka... Zastępca wszystkim dowodzi i się wypowiada. 

Wystarczy wejść na stronę TARR

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 19:09:13

Nominowana przez PIS i wsadzona przez Kiełbba. całkowicie niekompetentna, uśmiecha się tylko słodka i...ka... Zastępca wszystkim dowodzi i się wypowiada. 

Wystarczy wejść na stronę TARR

Jaki zastępca? To prezes TARR ma zastępcę????

#11 ~stary ale jary~

~stary ale jary~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 13:35:34

Jaki zastępca? To prezes TARR ma zastępcę????

Kobyłecki dyrektor parku technologicznego. To on wszystkim kręci. Pewnie prędzej czy później wysadzi obecna prezes ze stołka.

#12 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2016 - 22:19:13

Smutne jest to, że mamy takich amatorów na stanowiskach. To z czego się ta instytucja utrzymuje, jesli tam jest takie dno?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2016 - 23:18:20

A powiedzcie mi co Kiełb zrobił dobrego dla miasta? odpowiem Wam nic. Jedna wielka porażka.

#14 ~dino~

~dino~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2016 - 07:02:40

Kobyłecki dyrektor parku technologicznego. To on wszystkim kręci. Pewnie prędzej czy później wysadzi obecna prezes ze stołka.

Jedyna zasługa Kobyłeckiego to to, że jest mężem Kobyłeckiej działaczki nauczycielskiej Solidarności

#15 ~stary ale jary~

~stary ale jary~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 21:39:33

Kobyłecki to szczwana szuja. Lepiej sie z nim nie zadawać. Ale jesli myśli, że może każdego wydymać to jest w błędzie.

Jako dyrektor parku technologicznego robi targi ślubne!

Komus się zupełnie pomyliły miejsca!

W Parku powinna być działalność przemysłowa innowacyjna, a nie sukienki do ślubu!!!!!

Ciekawe ile na tym zarobił? I czy w ogóle?,

Czy tylko była to sztuka dla sztuki, żeby pokazać Kiełbowi, ze w ogóle coś robi?

#16 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 21:46:19

A powiedzcie mi co Kiełb zrobił dobrego dla miasta? odpowiem Wam nic. Jedna wielka porażka.

Kiełb przyjął bardzo wygodną rolę: siedzi cicho i czeka, aż jakoś przeleci czas prezydentury. Tu pójdzie cos otworzy, tam cos otworzy i jakoś sie kręci.

Dla miasta konkretnego nie zrobił zupełnie nic.

Ale, tak to zwykle jest...Po papieżu J.P II charakternym, uwielbianym przez masy, musiał przyjść ktoś bez wyrazu dla zrównoważenia emocji. Następny już jest charyzmatyczny.

Podobnie z Kiełbem, minie 4 lata i czas na kogoś kto będzie miał pomysł, wizje i co ważniejsze będzie umiał i chciał wprowadzać je w życie.

#17 ~Edukowałem się z nim~

~Edukowałem się z nim~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 21:54:55

Kiełb przyjął bardzo wygodną rolę: siedzi cicho i czeka, aż jakoś przeleci czas prezydentury. Tu pójdzie cos otworzy, tam cos otworzy i jakoś sie kręci.

Dla miasta konkretnego nie zrobił zupełnie nic.

Ale, tak to zwykle jest...Po papieżu J.P II charakternym, uwielbianym przez masy, musiał przyjść ktoś bez wyrazu dla zrównoważenia emocji. Następny już jest charyzmatyczny.

Podobnie z Kiełbem, minie 4 lata i czas na kogoś kto będzie miał pomysł, wizje i co ważniejsze będzie umiał i chciał wprowadzać je w życie.

Nie ma szans! 6 miesięcy z rozwiedzioną stażystką do której się przeprowadził, zostawiając matkę z dójką malutkich dzieci a teraz kochanka starsza o kilkanaście lat i na dodatek niezrównoważona psychicznie 

#18 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 11:38:42

Nie ma szans! 6 miesięcy z rozwiedzioną stażystką do której się przeprowadził, zostawiając matkę z dójką malutkich dzieci a teraz kochanka starsza o kilkanaście lat i na dodatek niezrównoważona psychicznie 

Dziwię się, ze Kiełb ma w ogóle jakichkolwiek zwolenników. Przecież katolicka mentalność tych, którzy go wybrali nie powinna pozwalać na posiadanie kochanek. 

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 14:16:31

Dziwię się, ze Kiełb ma w ogóle jakichkolwiek zwolenników. Przecież katolicka mentalność tych, którzy go wybrali nie powinna pozwalać na posiadanie kochanek. 

jaka wiara taka mentalność i dlatego boją się islamistów, buddystów, protestantów a mają Grześka :D :D :D

#20 ~an~

~an~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 23:20:23

Jedyna zasługa Kobyłeckiego to to, że jest mężem Kobyłeckiej działaczki nauczycielskiej Solidarności

a gdzie ten pan wczesniej pracował?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: agencja, TARR, rozwój, unia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych