Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~smakosz~

~smakosz~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 07:57:49

No tak, pizza polska, włoska i tradycyjna to specjalnośc naszej, kieleckiej kuchni! Brawo!

#2 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 10886 postów

Napisano 05 listopad 2012 - 17:08:18

Piec elektryczny ?! I to ma być oryginalna sycylijska pizzeria ?! Lokalizacja fatalna. Ile już w tym lokalu padło biznesów ?!

#3 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 10886 postów

Napisano 05 listopad 2012 - 18:23:09

Jeszcze w ofercie pizza z parówkami ! Nie lepiej z frytkami ? Ziemniaków u nas dostatek.

#4 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 19:27:13

był ktoś w tej pizzerii, jakoś fotki pizz nie są zachęcające

#5 ~CK~

~CK~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 19:34:29

Byłem z kumplem i pełne rozczarowanie-ciasto gorsze niż w większości naszych kieleckich pizzerii, i na dodatek niedopieczone. W ogóle to ten Włoch nie jest żadnym kucharzem, pochodzi tylko z Sycylii, a o gotowaniu nie ma zielonego pojęcia. Totalny ŻAL!

#6 ~CK~

~CK~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 19:43:16

Byłem z kumplem i totalna masakra! ciasto gorsze niż w większości naszych kieleckich pizzerii. I jeszcze na dodatek pizza była nie dopieczona. A w ogóle ten Włoch nie ma pojęcia zielonego o gotowaniu i nie miał.

#7 ~J.k~

~J.k~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 19:54:37

Totalna porażka! Pizza była niedopieczona i bez smaku

#8 Nocnapizza123

Nocnapizza123

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 14:40:58

Widać niektórym wystarczy samo urodzenie, na gotowaniu nie trzeba się znać :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 15:18:20

Widać niektórym wystarczy samo urodzenie, na gotowaniu nie trzeba się znać :)

Nieprawda.Trzeba się znać.

#10 ~Marcelina~

~Marcelina~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 17:12:46

Jestem w szoku czytajac komentarze, poniewaz ja jestem totalnie innego zdania, a jezeli tak jest to uwazam ze tak moze pisac tylko i wylacznie konkurencja :D
Pizza jest rewelacyjna!A przede wszystkim ciasto, nigdzie nie jadlam tak pysznie ze smakiem i ze swiezych skladnikow pizze:)Proponuje najpierw pojsc i na wlasnej skorze sie przekonac a nie wierzyc komentarzom innych, ja tak zrobilam i jestem zadowolona :)

#11 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 10886 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 17:17:51

Szanuję twoją opinię, ale ja byłerm tam raz i drugi tam nie wejdę.

#12 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 13:13:39

Drodzy moi nie dajmy się zwariować! Jaka konkurencja , przecież ta pizza nie zagraza nikomu!! Jest po prostu niesmaczna! Sycylię to chyba przypomina tylko z nazwy, ale są smaki i smaczki. Mnie nie smakowała i więcej tam nie przyjdę.Przykro mi a liczyłem na coś lepszego :(

#13 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 14:20:55

minie bardzo smakowała, zupełnia inna niże te wszystkie pospolite pizze na telefon, uważam że każdy smakosz pizzy w Kielcach powinien jej sprubować

#14 ~CKpower~

~CKpower~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 19:20:00

kuwzia ja nie wiem jak można podawać coś tak nie dobrego!!! masakra i kompromitacja Italii, byłem bo zgłodniałem, ale na pewno tam nie wróce-pizza samo dno!! lepiej niech zamkną ten lokal bo się tylko kompromitują...

#15 ~J@k~

~J@k~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 19:40:19

tak żeczywiście gó...no!! omijać tą dziurę szerokim łukiem bo można się jakiegoś zatrucia pokarmowego nabawić!

#16 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 19:50:30

Za przeproszeniem co za chamy tu sie wypowiadaja?
Dziwi mnie ta rozbieznosc i takie opinie???
Jestem calkowicie odmiennego zdania,bylem tam juz 3 razy i nie mialem zadnych problemow z zoladkiem, zreszta widac ze skladniki sa pierwszej swiezosci.
A tak w ogole to pisze bo jestem pozytywnie zaskoczony przede wszystkim ciastem!
Jest niesamowicie pyszne, w zyciu nie jadlem takiej pizzy, jakbym mial polecac to tylko tu.
Przesympatyczna obsluga, atmosfera i super jedzenie.
Jadlem pizze Siracusana, Patapizza i z ciekawosci Dolce, i wiecie co, sa poprostu wysmienite :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pizza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych