Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie
- - - - -

Sex Telefon

sex telefon sex telefon piersi

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 NapalonaJolanta

NapalonaJolanta

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:04:54

Zadowolona z życia bardzo ładna blondynka mająca 21 lat poszukuje prawdziwego faceta, który z chęcią podzieli się swoimi fantazjami na temat tego, w jaki sposób chciałby uprawiać ze mną sex przez telefon. Jestem trochę nieśmiała w realnym świecie, ale nadrabiam to przez sextel w sprośnych opowieściach, o których jesteś w stanie sobie tylko pomarzyć. Jeżeli chcesz by zawładnął nami szalony seks przez telefon zadzwoń do mnie już teraz i posłuchaj jak szeroko potrafię rozkładać swoje nogi i wypinać jędrny tyłeczek. Jestem od zaraz do Twojej dyspozycji bardzo chętna i gotowa na wspólne igraszki miłosne, po których oboje będziemy w pełni zadowoleni i zaspokojeni. Ze mną na pewno nie będziesz się nudził w długi weekendowy wieczór.

Zapraszam: http://seks-tele.pl/71861

#2 Filmycda

Filmycda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 492 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:07:06

Masz ochotę poznać kobietę ? na: http://sexrandki24.eu poznasz samotne kobiety pragnące sexu i spotkań.
- Darmowa rejestracja bez żadbych opłat 
- ponad 1 000 000 użytkowników (67% stanowią kobiety)
 - satysfakcja gwarantowana

#3 Trukor

Trukor

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 29 październik 2018 - 16:11:45

no niezle 

#4 Femini68

Femini68

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 07:54:52

Zaraz ,zaraz wybrałam dział tematyczny humor ,ale to chyba nie o taki humor mi chodziło :( , no może się gdzieś pogubiłam .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sex telefon, sex, telefon, piersi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych