Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Serwis pralek Wrocław, NAprawa pralek Wrocław

naprawa pralek wrocław serwis pralek wrocław naprawa agd wrocław serwis agd wrocław naprawa zmywarek wrocław

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2015 - 15:58:35

Roboagd, tak tutaj "promowana", za sam przyjazd do klienta życzy sobie 50 zł... Bez gwarancji naprawy czy choćby zdiagnozowania problemu.  Uważam, że to nieuczciwe podejście i naciaganie klienta. Nie mam zamiaru płacić za wizytę, zapłacę uczciwie za rozwiązanie problemu - naprawę pralki. Na szczęście na rynku są firmy, które pobierają opłatę jedynie za wykonaną usługę.

#22 ~Juzek~

~Juzek~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2015 - 20:09:02

ja tez kierowalam sie opiniami o firmie roboagd i sie nie zawiodlam... gdzie inni fachowcy kazali kupic nowa pralke Ci naprawili sterownik za 2 stówki i działa do tej pory...

#23 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 12:42:31

do naprawy pralek tylko roboagd ! dzis byly i zmywareczke za 50 zł zrobili

#24 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 17:36:29

POLECAM serwis agd z ul. Sołtysowickiej 26 we Wrocławiu. Duża wiedza na temat sprzętu agd oraz fachowe doradztwo. 

#25 ~Wiolettenka~

~Wiolettenka~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 14:42:13

Ja polecam Technikan. Pan przyjechał na miejsce, wymienił w pralce to co trzeba (nie była to na szczęście jakaś wielka usterka) zapłaciłam i pojechał. Wszytko było szybko i sprawnie, no i jeszcze dał gwarancję na wykonaną naprawę.

#26 ~kat~

~kat~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 08:30:05

nigdy nie korzystajcie z usług Pana Ryszarda Kaczmarka bo i tak nikt się nie zjawi do naprawy a oni tylko kłamią że ktoś przyjedzie

#27 ~Mat~

~Mat~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 21:23:45

Nie polecam,

Pan przyjechał naprawić zmywarkę. Usunął jedną usterkę, mianowicie wyciek, nie mówię że nie.

Korzystając z okazji poprosiłem o wymianę dozownika zmywarki, bo klapka się urwała.

Dozownik wymienił źle bo teraz nabłyszczacz po drzwiczkach zmywarki wycieka na podłogę.

Poprosiłem o przyjazd i poprawienie usługi, a Pan mi odpisał że nie ma czasu i odda mi pieniądze.

Za usługę zapłaciłem 200 zł, a mi oddał 50zł. Ciekawe kto przyjedzie mi wymienić dozownik za 50zł. Świetne podejście do klienta, zepsuć i mieć go w du...

Takich mamy fachowców, omijać szerokim łukiem

#28 ~clowiek~

~clowiek~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2017 - 14:29:28

Pragnę ostrzec przed tym serwisem. Zmywarka Whirlpool, problem nie kończy cyklu. Pan przyjechał cztery dni po umówionym terminie, zapytał o co chodzi, podzwonił gdzieś, bez oglądania zmywarki poklikał w panelu i orzekł że padł programator. Wymiana 750 zł. Nie opłaca się. Zainkasował 130 zł i pojechał. Zaciekawiony sposobem pracy pana wezwałem serwis Whirlpoola. Bez pytania włączyli, policzyli migania diody, wyciągnęli filtr, wyczyścili, umyli. Działa. Koszt 120 zł. Jestem zawiedziony Technikanem. 

#29 michau23

michau23

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 luty 2020 - 13:15:33

panowie ja polecam wam wszystkim tylko jedną firmę a mianowicie https://domex-serwis.pl/

przed nimi bylo 3 innych naprawiaczy i żadnej nie umiał poradzić sobie z naprawą mojej zmywarki whirpool

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych