Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Serwis pralek Wrocław, NAprawa pralek Wrocław

naprawa pralek wrocław serwis pralek wrocław naprawa agd wrocław serwis agd wrocław naprawa zmywarek wrocław

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 15:33:35

A ja chwale sobie to : roboagd1.com.pl

#2 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 23:14:55

ja tez polecam roboagd1.com.pl ;D robili mi instalacje elektryczna w domu + serwisuja pralke / zmywarke za niewielkie pieniadze 

#3 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 19:15:51

ja także polecam roboagd1 

tanio szybciutko i ok :)

#4 marzenka.o

marzenka.o

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 12 luty 2014 - 10:37:16

Widzę, że robagd1 ma duże powodzenie ;)

#5 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 19:34:34

Dobra i fachowa firma naprawde b. duży pozytyw 

Roboagd1 - pozytywnie i bez problemów moge polecic

#6 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 20:59:47

kierowałam sie opinia o roboagd i sie nie zawiodłam było 3 facetów przed nimi - 1 sie nie pojawil 2 nie wiedzial o co chodzi i skasował 70 zł wystawiajac jakies smieszne pokwitowanie ze moja pralka to złom( 2 letnia pralka za 2 tys zlotych ) przyjechal serwis z roboagd, czekałam 3 dni... tak jak ktoś pisał terminy to tragedia ale JAKO JEDYNI naprawili moja pralke problemem była zepsuty termostat i cos tam w elektronice, wszystko na miejscu zrobili za 90 zł... a tamten facet skasował mnie 70... 

polecam ich z całego serca ! 

Polecam te firme

Roboagd 

#7 ~Patka~

~Patka~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 12:48:41

Witam. Mam pytanie, zepsuła mi się pralka nie wiem dokładnie co z nią nie tak po praniu wstępnym "zawiesza sie" i nie chcę dzialać dalej ;/ czy ktoś mógłby powiedzieć mi coś więcej o stronie serwisko.pl? znalazłam ją przypadkiem i nie wiem czy serwisy tam umieszczone są sprawdzone, wiarygodne i rzetelne? :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 19:41:25

Patka polecam ci roboagd wczoraj zadzwoniłam i uratowali mi pralke a tak to byl ktos porzed nimi i nic wzial 20 zl za dojazd.

#9 ~PsychoPata~

~PsychoPata~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 12:48:35

czesc wszystkim

byli z roboagd i wykonali naprawde

rzetelna firma

#10 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 11:06:18

ja tez wzielam ich numer z tego ogłoszenia tutaj z forum i sie nie zawiodłam

#11 ~życzliwy~

~życzliwy~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 14:00:43

Ostatnio udało mi sie raz skorzystac z dobrego fachury wydaje mi sie ze byl z serwisu o jakiejś angielskiej nazwie, chyba Sir Local (chyba tak się piszę ;) ) czy jakso tak . Nie bardzo wierze w  wypelnianie formularzy ,  ze niby ktos do mnie cudnie oddrynda, ale wszedlem na www sirlocal pl wypelnilem ten ich formularzyk i rzeczywiscie oddzwonil gosciu dosc szybko bo trwało to moze z dziesiec min przzyjechal, zrobil pojechal, wszystko fajnie bo jakos duzo nie zaplacilem , a sprzet i do tej pory dziaala. Ktos pozniej dzwonil do mnei od nich i sprawdzal tego fachmana.    

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 07:39:24

roboagd górą

nikt nie umial naprawic pralki a oni naprawili trwalo to troche ale pralka miele dziala jak nowa

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 21:37:49

nom ja tez roboagd polece wam nr tel. 602-102-571

#14 ~Agga~

~Agga~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 17:55:48

roboagd to najlepsza firma z serwisem

pozdro panowie

nr tel - 602-102-571 ;)

#15 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 11:33:39

Również polecam roboagd, naprawa w ciągu kilkudziesięciu minut - łącznie z załatwieniem części do wymiany. Polecam gorąco, bo dobrze robota, a w dodatku tanio.

#16 hela

hela

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 grudzień 2014 - 19:55:36

Roboagd1 ,co stary fachowiec ,to fachowiec. Niech się chowają inni.

Pozdrowienia za dobrze wykonaną usługę i Wesołych Świąt!!!!

#17 ~alina~

~alina~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2015 - 10:56:00

ja korzystałam z usług roboagd1 i jestem bardzo zadowolona polecam !!!

#18 ~Marta- Wrocław~

~Marta- Wrocław~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 10:31:45

Odradzam firmę Technikan nr tel. 786 186 280

a konkretnie jednego z mechaników z Wrocławia, z którym firma współpracuje!

Zgłosiliśmy z mężem awarię lodówki i Pan naprawiał ją ponad 2 m-ce - efekt końcowy - lodówka nadal zepsuta!!!!

Na początku stwierdził, że czujka termostatu jest do wymiany, natomiast pozniej stwierdzil ze to jednak grzałka, ale na grzałke baaaardzo długo czekalismy wiec miedzy czasie stwierdzil ze to raczej jednak czujka. Czujke udało się dostać i mechanik ją wymienił, okazalo sie po ponad tygodniu ze lodowka nadal przestaje mrozic, wiec Pan stwierdzil ze to na pewno tym razem grzałka (ponadto mechanik stwierdzil ze nie mozna w zaden sposob sprawdzic dzialania grzalki-a okazuje sie ze jednak mozna - sa dostepne okreslone przyrządy pomiarowe-powiedzial nam o tym inny mechanik z innejo firmie). Pan zamowil grzalke i czekalismy juz poraz 2 i znow dlugo, najpierw miala przyjsc do 7 dni roboczych, po czym okazalo sie ze nadal nie przyszla i trzeba czekac. Poprosilam zeby mechanik zadzwonil do mnie w momencie gdy bedzie w hurtowni w ktorej zamawial czesc, zebym mogla porozmawac z kim z dzialu zamowien, z kims kto w koncu cos wiecej mi powie, no niestety pan pamietal ze rozmawialismy ze soba na temat lodówki pare dni wczesniej ale wylecialo mu z glowy to ze ma do mnie zadzwonic z hurtowni. Ogólnie partactwo tragiczne!!! Gość kompletnie niedouczony i nie ma pojecia o robocie!!! Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#19 Tomi_wroclaw

Tomi_wroclaw

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 czerwiec 2015 - 11:51:10

Korzystalem tez ostatnio z Firmy Technikan , mialem awarie pralki zadzwonilem pod podany nr telefonu odezwal sie pan, przyjal zgloszenie i w ciagu trzech godz od zgloszenia pojawil sie mechanik. Widac bylo ze facet zna sie na rzeczy bo naprawa z diagnoza zajela mu kilkanascie minut... Wczesniej kiedys korzystalem z jakis innych serwisow i nie bylem zadowolony bo tam czas oczekiwania byl baaardzo dluuugi:( A tu trzy godziny i zrobione.. Mam nadzieje ze nic wiecej mi sie nie zepsuje ale jak by cos padlo to dzwonie prosto do nich. Polecam!! 

#20 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 23:47:12

FIRMA TECHNIKAN TO LUDZIE OD PSUCIA SPRZETU A NIE NAPRAwY ! ZEPSULI MI PRALKE a dokladnie sterownik !!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych