Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sędziszów - usługi fryzjerskie i kosmetyczne - kogo polecacie?

Sędziszów fryzjer kosmetyczka usługi

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 12:12:01

Czy możecie polecić solidną kosmetyczkę, fryzjerkę/fryzjera z Sędziszowa? Póki co udało mi się trafić tylko na osoby trudniące się fryzjerstwem bo z tego jest niezła kasa, a nie robiące to dlatego, że potrafią doradzić i coś normalnego zaproponować. Może ktoś trudni się tym fachem w domowym zaciszu? Pozdrawiam i z góry dziękuję. 

#2 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 20:06:33

Czy możecie polecić solidną kosmetyczkę, fryzjerkę/fryzjera z Sędziszowa? Póki co udało mi się trafić tylko na osoby trudniące się fryzjerstwem bo z tego jest niezła kasa, a nie robiące to dlatego, że potrafią doradzić i coś normalnego zaproponować. Może ktoś trudni się tym fachem w domowym zaciszu? Pozdrawiam i z góry dziękuję. 

#3 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 20:10:22

Aniu! Ty pytaj lepiej o chirurga plastycznego, tą szczenkę żeby ci lepiej zrekonstruował, fryzura nic ci nie da.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2015 - 10:14:35

Masz wyszukiwarkę w komputerze to wpisz w Krakowie i jedź.

#5 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 13:09:28

Aniu! Ty pytaj lepiej o chirurga plastycznego, tą szczenkę żeby ci lepiej zrekonstruował, fryzura nic ci nie da.

Zenku, zapytam przy rekonstrukcji "szczenki" czy istnieje już technologia pozwalająca na ewentualne zrekonstruowanie Twojego mózgu :D Chociaż nie wiem, czy się podejmą zrobić coś z niczego :)

Dziękuję za świetną poradę! 

#6 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 13:14:47

Masz wyszukiwarkę w komputerze to wpisz w Krakowie i jedź.

Mam, owszem, widzę że masz i Ty ... ale chyba z czytaniem nie do końca u Ciebie najlepiej :)

Czego nie rozumiesz w miejscowości ~Sędziszów~ że proponujesz mi Kraków? 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 14:44:38

Mam, owszem, widzę że masz i Ty ... ale chyba z czytaniem nie do końca u Ciebie najlepiej :)
Czego nie rozumiesz w miejscowości ~Sędziszów~ że proponujesz mi Kraków?

Bo tu nie ma, tak trudno zrozumieć? Może jeszcze raz napiszę że tutaj w Sędziszowie nie ma jeśli się chce coś konkretnego a nie wiejską cepelie. Trzeci raz napiszę dla pewności że dotrze, tutaj nie ma.

#8 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 13:22:14

Bo tu nie ma, tak trudno zrozumieć? Może jeszcze raz napiszę że tutaj w Sędziszowie nie ma jeśli się chce coś konkretnego a nie wiejską cepelie. Trzeci raz napiszę dla pewności że dotrze, tutaj nie ma.

Mogłabyś / mógłbyś jeszcze raz powtórzyć, bo nie doleciało :-) 

#9 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 09:57:12

Niczego się nie dowiedziałam ale za to się uśmiałam

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 15:25:08

Do wszystkich kosmetyczek i fryzjerek z Sedziszowa które które świadczą usługi a nie dokonały zgłoszenia działalności do odpowiednich organów od pierwszego stycznia działa instytucja sygnalisty. Zatem spodziewajcie się że niebawem odpowiednie służby do was zawitaja

#11 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 16:52:45

Pewnie odezwała się ta co działalność otworzyła a przez kilka lat w domowym zaciszu klientki przyjmowała na czarno.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 18:43:29

Pewnie odezwała się ta co działalność otworzyła a przez kilka lat w domowym zaciszu klientki przyjmowała na czarno.

Akurat nie trafiłaś bo jestem on .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Sędziszów, fryzjer, kosmetyczka, usługi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych