Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2017 - 17:49:45

Żądamy zwrotu pieniędzy za bilety, które nie są tanie

#2 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2017 - 18:09:10

Niech zapłaci za bilety ten co opluł

#3 ~Do kibic~

~Do kibic~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2017 - 20:41:54

Dla ciebie za darmo byłoby drogo. To po co polazłeś na stadion?

#4 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 07:55:45

Zwrot kasy za bilety i PZPN wami się zajmie kara w wyskokosci 30 tysięcy i wykluczenie zawodnika na 3 mecze

#5 ~harry86~

~harry86~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 08:18:44

Wystarczyło nie sędziować w sposób jawnie stronniczy i incydentu by nie było. Nie popieram takich zachowań, lecz za darmo nie dostał.

#6 ~sędzia kalosz~

~sędzia kalosz~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 08:55:50

Kobieta mnie bije!!! :wacko: O przepraszam - kobieta mnie opluła!!! :(

#7 ~mz~

~mz~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 09:19:03

Zwrot kasy za bilety i PZPN wami się zajmie kara w wyskokosci 30 tysięcy i wykluczenie zawodnika na 3 mecze

Jakiego zawodnika, o czym ty mówisz?

#8 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 10:33:55

Przelatujący ptak mu narobił na główkę a ten przerywa mecz....o zgrozo.....

#9 ~Kaj~

~Kaj~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 14:21:37

Poje,, lo was za przeproszeniem przedmówcy???? Sędzia został opluty i uderzony a wy takie bzdury piszecie?? Trener Kszo mówi o drodze cywilnej?? Nosz k..a jak mu przypi.. lę na meczu to się nic nie wydarzy niech mnie szuka po monitoringach i skarży do Sądu??  Prezes Kszo bedzie się odwoływał bo spokoju nie umie zaprowadzić??

Nikt nie ma prawa tak się zachowywać. Nawet jeśli decyzje sędziego były nieuczciwe. Władze klubu powinny zareagować, nie kibic. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 14:45:58

Nikt nie ma prawa tak się zachowywać. Nawet jeśli decyzje sędziego były nieuczciwe. Władze klubu powinny zareagować, nie kibic. 

pluć  nie ,  bić  sędziego  nie ,   ale  powinno  być  takie  prawo  na  sędziego  jak  na piłkarzy ,   bo ostatnie  lata  pokazały  że  sędzia  to  BÓG  podejmuje  decyzje  złe  lub bardzo  złe  i jest  nietykalny i  mu  to  wszystko leci  bez  kary ,,               do czego  zmierzam  ,  to jest człowiek  omylny jak i piłkarz ,   sędzia  robi błąd   i nie jest  karany  jak i piłkarz  ,  bo  udowodniony  spalony  sędzia  nie widział, i bramka uznana ,i odwrotnie   nie było spalonego  uznał  spalony  ,  jak ostatnio  LEWANDOWSKI  STRZELIŁ  BRAMKĘ Z WOLNEGO  I NIE UZNANA BRAMKA  ,,        SĘDZIÓW  TRZEBA  KARAĆ  ZA  BŁĘDY  DRASTYCZNE  ODSUWAĆ  NA  ROK  DWA  OD  MECZY  I KARA  FINANSOWA ,    DZIŚ  SĘDZIA  MA ZA DUŻE  UPRAWNIENIA  I RZĄDZI  DO  PRZESADY  NA BOISKU  ,     ALE  PLUĆ  CZY BIĆ ,CZY  PONIEWIERAĆ  ,NIGDY  ,,   chociaż  niekiedy  i  zasłużyli  i na to,  bo robią  gafy ,

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 14:50:07

Kobieta mnie bije!!! :wacko: O przepraszam - kobieta mnie opluła!!! :(

powinna bić cię co dzień jak jesteś  ,ch,,,jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj  i pluć  co minute  jak  jesteś  ch,,,jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

#12 ~Tadek~

~Tadek~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 16:07:02

#13 ~Tadi~

~Tadi~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 16:15:22

Tym bardziej sędzia który spokojnie powinien dokończyć mecz a wszelkie zachowania agresywne opisać w protokole pomeczowym gdyby każde oplucie piłkarza sędziego rzucenie racy czy banana nie kontynuować meczu to nawet mecze ligi mistrzów były by przerywane i niedokończane.Problemem są młodzi sędziowie ktorzy mają problemy z wlasną osobowością a ktoś im daje papiery na arbitrów a psychicznie nie są w stanie poprowadzić zawodow szkolnych.

#14 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 16:34:18

Ostrowiec i wszystko jasne

#15 ~Zyta~

~Zyta~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 17:48:30

A ja jestem ciekawa jaką rolę w tym wszystkim odegrał "menago" Seba. 

#16 ~d~

~d~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 18:08:56

smiech na sali, nic wielkiego sie nie wydarzyło, sytuacji takich setki co weekend na stadionach, a sedzia sie wystraszyl :D.powinien na kasie siedziec w biedronce, a nie za sedziowanie sie bierze, 

#17 ~JJ~

~JJ~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 20:17:31

Byłem i widziałem jak sędzia schodził w przerwie. Kibice nie wytrzymali jego sędziowskich wyczynów i powiedzieli mu co o nim myślą. Jeśli chodzi o jego sędziowanie to była parodia a nie sędziowanie, żenujący poziom. Sędzia zrobił się czerwony po usłyszeniu uwag i uciekł do tunelu. Takie sytuacje na każdym meczu od okręgów do ekstraklasy się zdarzają. Według takiego sędziowania 95% meczy powinno być przerwanych. Ten sędzia powinien szachy sędziować a nie piłkę nożną jeśli jest taki wrażliwy. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 06:56:03

Ostrowiec i wszystko jasne

I jeszcze morda się nie zagoiła?kompleksy do końca życia...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 19:45:15

pluć  nie ,  bić  sędziego  nie ,   ale  powinno  być  takie  prawo  na  sędziego  jak  na piłkarzy ,   bo ostatnie  lata  pokazały  że  sędzia  to  BÓG  podejmuje  decyzje  złe  lub bardzo  złe  i jest  nietykalny i  mu  to  wszystko leci  bez  kary ,,               do czego  zmierzam  ,  to jest człowiek  omylny jak i piłkarz ,   sędzia  robi błąd   i nie jest  karany  jak i piłkarz  ,  bo  udowodniony  spalony  sędzia  nie widział, i bramka uznana ,i odwrotnie   nie było spalonego  uznał  spalony  ,  jak ostatnio  LEWANDOWSKI  STRZELIŁ  BRAMKĘ Z WOLNEGO  I NIE UZNANA BRAMKA  ,,        SĘDZIÓW  TRZEBA  KARAĆ  ZA  BŁĘDY  DRASTYCZNE  ODSUWAĆ  NA  ROK  DWA  OD  MECZY  I KARA  FINANSOWA ,    DZIŚ  SĘDZIA  MA ZA DUŻE  UPRAWNIENIA  I RZĄDZI  DO  PRZESADY  NA BOISKU  ,     ALE  PLUĆ  CZY BIĆ ,CZY  PONIEWIERAĆ  ,NIGDY  ,,   chociaż  niekiedy  i  zasłużyli  i na to,  bo robią  gafy ,

Na meczu był obserwator i to on oceni prace sędziego i z tego tytułu wystawi mu odpowiednią notę a nie kibice czy działacze. Sędzia to człowiek i też się myli. Dużo się słyszy o błędach sędziowskich chociażby po ostatnim meczy Polski i nikt go nie opluł i i nie ubliżył mu. Skoro niektórzy jesteście tacy mądrzy i wszystko dobrze widzicie to proponuje zacząć sędziować. Zachowanie godne skandalu i uważam że powinny posypać się duże kary aby oduczyć bydła wybryków. 

#20 ~STEFAN~

~STEFAN~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 19:08:38

Byłem i widziałem jak sędzia schodził w przerwie. Kibice nie wytrzymali jego sędziowskich wyczynów i powiedzieli mu co o nim myślą. Jeśli chodzi o jego sędziowanie to była parodia a nie sędziowanie, żenujący poziom. Sędzia zrobił się czerwony po usłyszeniu uwag i uciekł do tunelu. Takie sytuacje na każdym meczu od okręgów do ekstraklasy się zdarzają. Według takiego sędziowania 95% meczy powinno być przerwanych. Ten sędzia powinien szachy sędziować a nie piłkę nożną jeśli jest taki wrażliwy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych