Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Schody drewniane

91 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 21:49:07

Mi tez wykonała schody firma Celmar z lapanowa super ekipa bez problemów

#82 drup

drup

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 07:25:38

schody-dywanowe-7.jpg

To Schody Prudlik, z Częstochowy. Genialne wykonanie, jakość na najwyższym poziomie, tak jak powinno być. Ale to każdy z was musi tak dopasowywać sobie te rozwiązania, żeby zagwarantować sobie odpowiednią jakość. To kluczowe. A jak to wygląda z waszego doświadczenia? Postawienie na odpowiedniej jakości materiały ma ogromne znaczenie i to powinno być najważniejsze. 

#83 ~kempig~

~kempig~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 06:18:07

Co sądzicie o mahoń sapeli? Takie drewno? Interesują mnie schody wykonane właśnie z tego, właśnie od firmy Prudlik. Czy to będzie jakościowe drewno? Da mi święty spokój? 

#84 fugazi

fugazi

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 17:17:57

To Schody Prudlik, z Częstochowy. Genialne wykonanie, jakość na najwyższym poziomie, tak jak powinno być. Ale to każdy z was musi tak dopasowywać sobie te rozwiązania, żeby zagwarantować sobie odpowiednią jakość. dentysta Wałbrzych To kluczowe. A jak to wygląda z waszego doświadczenia? Postawienie na odpowiedniej jakości materiały ma ogromne znaczenie i to powinno być najważniejsze. 

Wyglądają pięknie! No i wydają się bardzo wytrzymałe! Pozdrawiam!

#85 ematik

ematik

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 sierpień 2018 - 18:28:18

Jeśli chcesz mieć schody drewniane wykonane dokładnie i starannie to polecam firmę 100larze z Kielc. http://www.100larze.pl

#86 trio3

trio3

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 05 październik 2018 - 09:56:14

Drewniane schody coś pięknego :) a takie w mahoniowym kolorze to po prostu dzieło sztuki. Trzeba tylko rozsądnie wybierać taki kolor schodów, żeby pasowało nam do reszty mieszkania. Do takich mahoniowych schodów najlepiej dobrać jeszcze balustradę ze stali nierdzewnej, która doda jej jeszcze elegancji i dopełni całości aranżacji :) Takie kontrastowe kolory dobrze do siebie pasują i się dopełniają. Ja swoje balustrady kupiłem na:  https://chrom-system.pl/  co potwierdziło moje zdanie na temat tych balustrad, że są solidne, kupowane na lata i świetnie pasują do wnętrza :) Mogłem wybrać wszystko według upodobań, tj ilość poprzeczek, kształt całości i rodzaj stali. Widzę że balustrada pasuje idealnie, jest bardzo dobrze wykonana i nie wymaga specjalnych zabiegów konserwujących :) 

#87 piotrkon

piotrkon

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 05 październik 2018 - 11:27:11

Nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc.

#88 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 07:15:34

nowoczesne_schody_dywanowe_led_prudlik-1

To schody firmy Prudlik. W tym przypadku dywanowe z taśmą LED. Moim zdaniem zdecydowanie górna półka jakościowa, ale oczywiście to kwestia taka, jakie klimaty komu pasują. Te są idealne do nowoczesnego wnętrza.

#89 mariastarosta

mariastarosta

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 19:25:24

Pomyslow jest jak zwykle bardzo duzo. Nie wiem czy bym chciala takie drewniane schody .. pewnie duzo pracy trzeba wlozyc aby je utrzymac w dobrej kondycji. Jakos jestem bardziej przekonana do takich wybetonowanych .. sa o wiele bardziej bezpieczne moim zdaniem. Teraz na rynku jest cala masa roznego rodzaju wykonczen .. najlepiej bedzie zainstalowac plytki drewnopodobne np. https://sklep.parady...irowane-drewnem prezentuja sie bardzo dobrze. Zawsze warto brac produkty sprawdzonych firm bo to daje nam gwarancje jakosci. Juz raz sie przejechalam na takich marketowych .. po dwoch latach mocno sie poscieraly.

Użytkownik mariastarosta edytował ten post 22 listopad 2018 - 23:36:21

#90 ~bakero~

~bakero~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 07:17:25

Schody Prudlik, to naprawdę konkret.

Musicie tylko dobrać to odpowiednio pod aranżację i wtedy docelowo efekt powinien być super.

A styl schodów macie przeróżny. Na nas jednak największe wrażenie robią schody wstęgowe, ale co do tego tego każdy może mieć inne oczekiwania.

#91 Cykada

Cykada

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 07 maj 2019 - 10:21:21

To schody firmy Prudlik. W tym przypadku dywanowe z taśmą LED. Moim zdaniem zdecydowanie górna półka jakościowa, ale oczywiście to kwestia taka, jakie klimaty komu pasują. Te są idealne do nowoczesnego wnętrza.

Wgl bardzo ładne wnętrze ! ostatnio mocno przeglądamy balustrady łódzkie  w celu znalezienia tych idealnych :P

#92 brie

brie

Swojak

• PipPipPipPip
  • 236 postów

Napisano 09 styczeń 2020 - 09:57:40

Mam u siebie schody drewniane, zdecydowaliśmy sie na jesion. Znajomy ścinał starego jesiona oraz postanowilismy z niego zrobic schody. Polecam bo moim zdaniem ma znacznie ciekawszą strukturę niż dąb oraz wiele sęków (dla mnie seki to jedynie ładny efekt).

Balustradę natomiast mamy kutą. Balustrada taka tania nie jest, przyznam, ale wyglada bardzo dobrze no i jest to rozwiazanie na długie lata.

Wykonywała nam ją firmą od metaloplastyki.  https://sprzedawacz....u-i-ogrodu.html

Użytkownik brie edytował ten post 02 luty 2020 - 12:38:13

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych