Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Schody drewniane

91 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 22:04:59

Ludzie czy tak trudno się połapać że Schody Prudnik to krypto reklama. Dziwnym trafem w ciągu paru minut są dwa polecenia firmy Prudnik !!!! Radzę uważać i lepiej popytać znajomych gdzie zamawiali schody :)

#42 drup

drup

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 14:53:52

A gdzie to drugie? Ja mam od nich schody? Chcesz foto?

#43 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 21:15:13

Kolego wpis z  13 październik 2013 - 09:39:42,  zaś za parę minut  kolejny pochlebny wpis. Trochę to podejrzane :)

#44 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 14:40:44

hehe... może i tak, ale te wzory schodów, które mają na stronie są genialne, szczególnie schody wstęgowe. Ale to wiadomo - kwestia gustu i budżetu, bo sama cena drewna również robi sporą różnicę.

#45 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 14:40:47

Ich schodów nie miałem - ale to co pokazują na zdjęciach wygląda świetnie i robi wrażenie. Chcemy kupić do siebie schody drewniane, ale potrzebujemy jeszcze jakiegoś roku na zarobienie odpowiedniej kasy.

#46 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 14:09:23

Marku masz rację że firmę Prudlik i ich schody polecają podstawione osoby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tutaj tyle wpisów a na Facebooku pustoooooooo :)

#47 sensej.pln

sensej.pln

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 04 luty 2015 - 14:29:14

Wymienione schody warte oglądania i zrobienia. Podobaja mi się. Za darmo to one nie są pewnie, ale może warto ciekawe czy na raty da się

#48 ~majmono~

~majmono~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 15:02:00

Schody drewniane powinny być dębowe, ale to oczywiście kwestia gustu. Mnie takie odpowiadają, a wam wcale nie muszą. Jeśli mam sugerować jakieś konkretne to Prudlik ma ładne projekty, ktoś jeszcze z forum ma podobne.

#49 Barbara80

Barbara80

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 06 luty 2015 - 20:19:56

Ja mam w domu betonowe, to moja córka jak raz głową wyrżnęła to je obudowaliśmy drewnem... Nie polecam nikomu bo w dodatku ciagnie zimnem od tego betonu...

#50 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 15:15:43

Jak to betonowe w domu? Czysty beton? Ale to rozumiem, że dom nie był ukończony jeszcze od wewnątrz? Nie słyszałem, aby ktoś miał betonowe schody w normalnym mieszkaniu - to słabo wygląda ;-)

#51 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 15:43:04

Zdecydowanie drewniane. Beton w domu? Na pewno nie w warunkach mieszkalnych. Nawet kafelek w tej roli nie widzę. Po prostu nie będzie to wyglądało jak należy, a i samo bezpieczeństwo będzie dalekie od ideału.

#52 ~gradek~

~gradek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 14:24:28

Efekty... jak najbardziej, kto widział schody drewniane w przedpokojach ten wie jak to genialnie wygląda. Przecież różnica jest diametralna. Pomieszczenie robi się całkowicie inne, a wydaje mi się, że efekt powinien być właśnie taki.

#53 ~gromik~

~gromik~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 12:48:11

Apropo - kto w okolicy ma schody tego Prudlika i może mi je pokazać na żywo? Fotki super, ale chciałbym zobaczyć jak to dokładnie wygląda w rzeczywistości. Wiecie coś?

#54 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 21:30:37

Polecam schody drewniane firmy z Choroszczy k. Białegostoku  Schody-Chudziński, wielu moich znajomych zamówiło u nich schody i jak do tej pory nie słyszałam złego słowa na ich temat.

Schody mają może i fajne ale cena zabija ....54 tyś ...tyle chcieli ..nadal szukam , może ktoś doradzi kogoś tańszego i równie solidnego z okolic Białegostoku 

#55 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 27 kwiecień 2015 - 13:20:20

Kolego - nie chodzi o cenę, a o jakość. Schody kupujesz na kilkadziesiąt lat, więc nastaw się na szukanie jakości, a nie jak najniższej ceny ;-)

#56 ~ksantos~

~ksantos~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 12:44:37

Kto ma gdzieś w okolicy u siebie schody Prudlik i chciałby się pochwalić jak to wygląda na żywo. Szukamy wykonawcy i przyznam, że jest spory problem ze znalezieniem jakościowych projektów. Pomysły?

#57 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 02 lipiec 2015 - 13:28:14

Raz jeszcze - przejrzyjcie sobie schody Prudlik. Jak dla mnie za podobnie pieniądze nie ma szans znalezienie czegoś o choćby zbliżonym standardzie, ale to oczywiście kwestia budżetu, gustu i nie tylko. Przede wszystkim - starajcie się to odpowiednio dopasować pod własną aranżację.

#58 ~kuratos~

~kuratos~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 12:38:31

Czyli nikt się nie pochwali? Co wam szkodzi? Chociaż foto realne wstawicie. Da radę?

#59 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 12:44:26

A ty biegasz po necie i wrzucasz fotki tego co masz w domu? Najlepiej jeszcze adres swój podaj. Człowieku, ogarnij się - to nie idzie w taki sposób.

#60 ~kosznik~

~kosznik~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 12:44:03

Przecież takie fotki macie na blogu Prudlik, albo ewentualnie jakieś wam podeślą. Ale już w jakim celu wy potrzebujecie tych zdjęć to nie rozumiem. Jakoś inaczej to będzie wyglądało?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych