Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Schody drewniane

91 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nati~

~nati~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2012 - 12:51:24

U mnie schody robiła firma Kupers, namiar na nich dostałam od znajomych. Są naprawdę godni polecenia. Mają bardzo fajną stronę www z mnóstwem zdjęć, warto zobaczyć www.kupers.pl

#2 ~SYLWIA~

~SYLWIA~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 21:28:50

CIEKAWE U MNIE SCHODY ROBIŁA FIRMA ERNITAL Z KĘPIA ZALESZAŃSKIEGO I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA .SCHODY BUK BARWIONY NA KOLOR WENGE W POŁOCZENIU Z PLYTKĄ KAMIENNĄ

#3 morgana

morgana

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisano 18 listopad 2012 - 13:58:33

polecam schody od firmy Kupers,solidna robota,ładnie wykończone,bez żadnych problemów.

#4 ~ganiec~

~ganiec~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 11:58:26

Bardzo ładne schody drewniane od firmy Prudlik. Moim zdaniem tylko drewniane schody rzeczywiście mają w sobie to coś, nie sądzicie? ;-)
Dołączona grafika

#5 ~Rysiek29~

~Rysiek29~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 19:50:51

W Łodzi znam firmę Gam Metal, to właśnie oni wymyślili i wykonali mój projekt schodów. Jeśli chcesz dobrą firmę to gwarantuje, że nie będziesz żałować, ja przynajmniej nie żałuje i jestem bardzo zadowolony z wykonania.

#6 ototlumaczenie

ototlumaczenie

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 14:08:01

Fajnie wyglądają dębowe schody z delikatną, szklaną poręczą. W ogóle drewniane, poza tym, że skrzypią po iluś latach, są dużo bardziej miłe od jakichkolwiek kamiennych.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 22:18:36

polecam firme Gam Metal, maja bardzo ciekawe projekty za nieduze pieniadze. warto sprawdzic ich oferte.

#8 ~kinkiet~

~kinkiet~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 09:45:05

Bardzo ładne schody drewniane od firmy Prudlik. Moim zdaniem tylko drewniane schody rzeczywiście mają w sobie to coś, nie sądzicie? ;-)
Schody_Prudlik_24c.jpg

Schody_Prudlik_24c.jpg

A jak z trwałością tych schodów? Czy nie ma z nimi problemów po kilku latach? Musieliście coś w nich modyfikować?

#9 ~marian kempa~

~marian kempa~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 09:38:04

Nie ma problemów jeśli masz dobre schody - ten producent ma dobre. Schody powinny na spokojnie przetrwać naście lat - nie ma co do tego żadnych przeciwwskazań.

#10 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 10:58:19

Witam, chciałbym wykonać schody drewniane w moim domu. Ma to być konstrukcja włana, najlepiej w dębie. W internecie mnóstwo jest firm i ofert. Szczególnie podoba mi się oferta firmy AZH. Ich dział schody galeria przedstawia dobre realizacje, a i strona budzi zaufanie.

Czy ktoś korzytał z usług tej firmy?

Ja robiłam w Studio schody i jestem bardzo zadowolona firma znajduje się na Bartyckiej 26 pawiloc 16A stoisko 951.

#11 ~anna tkaczyk~

~anna tkaczyk~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 09:44:25

Inne genialne schody, które za kilka dni, znajdą się w naszym domu ;-) Co wy na to? ;-)

Schody_Prudlik_6c.jpg

#12 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 22:00:05

Ja polecam firme  schodrew z pod poznania.  Mają już ponad trzy lat i nic złego  sie nie dzieje.

#13 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 09:39:42

Ja mogę polecić firmę Prudlik - sama u nich zamawiałam schody drewniane i byłam bardzo zadowolona z terminowości i fachowości wykonania

#14 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 09:44:03

Też mogę śmiało polecić firmę Prudlik - wykonali dla mnie bardzo dobry projekt pod mój dom i efekty były dokładnie takie jak oczekiwałem

#15 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 12:53:23

Moje schody wykonywała firma  z Kołobrzegu , porządnie i cena była atrakcyjna , na miejscu w Poznaniu mają przedstawiciela i architekta wnętrz , przyjeżdżją na pomiar ,  wizualzacja za darmo nawet jak nie podpiszesz umowy.

Solidne Schody Ostrowski

#16 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2014 - 21:51:36

Witam mimo niekorzystnych opini dla firmy ERNITAL zaufałem i jestem bardzo zadowolony z wykonanych schodów .

Ciekawe czy te niekorzystne opinie to dzieło konkurencji

#17 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 21:21:58

Bogata galeria pięknych schodów różnych producentów jest tu: galeriaschodow.pl

#18 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 14:24:00

Witam mimo niekorzystnych opini dla firmy ERNITAL zaufałem i jestem bardzo zadowolony z wykonanych schodów .

a czy mogę zobaczyć twoje schody wykonane przez tą firmę podam do siebie meila mariuszowo@o2.pl proszę o kontakt

#19 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 14:25:26

a czy mogę zobaczyć twoje schody wykonane przez tą firmę podam do siebie meila mariuszowo@o2.pl proszę o kontakt

#20 ~martom~

~martom~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 15:11:02

Macie trochę daleko, ale Prudlik z Częstochowy ma dostawy na całą Polskę. Mają schody wykonane z drewna, same efektowne - znajdź sobie je w sieci, na stronie mają obszerną galerię. Wygląda to co najmniej imponująco.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych