Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

218 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 13:00:52

jezeli slowo pisane do mozgu nie dociera to pozostaje inwektywa albo pała

I ciebie pało przez łeb niech sandomierska policja zarobi na chleb.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 16:04:04

imbecyl z tekstem kibicow sprzed 20lat

#63 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 22:23:36

Wziąśc się do roboty a nie patrzec tylko n pomoc z zewnątrz .Podstawowe pytanie dlaczego ludzie mieli eksmisję na Trześniowską ?proste nie placili !!! Teraz też nie płacą a wymagają niewiadomo co miasto wzięło się za sposób nie płacisz siedzisz po ciemku jest ci zimno i nie masz jak ugotowac ... ludzie mieszkający w blokach cały rok płacą gaz ,swiatło ,centralne czynsz i nie narzekają a tu tylko swiatło mają do zapłacenia i ciągle im żle i mało ....Znam osobę stamtąd co mieszka tam z dziecmi i nie narzeka a ten co leci do Echa wstyd tylko pozostałym przynosi.Niech się cieszą że wogóle mieszkanie mają !!!

#64 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 23:56:05

Wziąśc się do roboty a nie patrzec tylko n pomoc z zewnątrz .Podstawowe pytanie dlaczego ludzie mieli eksmisję na Trześniowską ?proste nie placili !!! Teraz też nie płacą a wymagają niewiadomo co miasto wzięło się za sposób nie płacisz siedzisz po ciemku jest ci zimno i nie masz jak ugotowac ... ludzie mieszkający w blokach cały rok płacą gaz ,swiatło ,centralne czynsz i nie narzekają a tu tylko swiatło mają do zapłacenia i ciągle im żle i mało ....Znam osobę stamtąd co mieszka tam z dziecmi i nie narzeka a ten co leci do Echa wstyd tylko pozostałym przynosi.Niech się cieszą że wogóle mieszkanie mają !!!

A moze Pani da tym ludziom prace, albo chociaz wskaze gdzie jej szukac. Kazdy madry w gadaniu. Badzmy obiektywni - nie oceniajmy tylko jednostronnie. Są rózni ludzie i rozne losy ludzi - nie bronie tych ludzi, ani nie oceniam negatywnie bo wiem jak trudno, jak bardzo trudno dzis znalesc prace jak sie jest zdanym tylko na siebie.

#65 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 07:01:09

A moze Pani da tym ludziom prace, albo chociaz wskaze gdzie jej szukac. Kazdy madry w gadaniu. Badzmy obiektywni - nie oceniajmy tylko jednostronnie. Są rózni ludzie i rozne losy ludzi - nie bronie tych ludzi, ani nie oceniam negatywnie bo wiem jak trudno, jak bardzo trudno dzis znalesc prace jak sie jest zdanym tylko na siebie.

Ma pan/i racje a tu na forum szczeka jakaś suka członków rodziny Trójcy sw.Ale przyjdzie nowy burmistrz i wcale nie jest powiedziane ze będzie gorzej i w dodatku sam będzie zarzadzał bo przdupasy są zbedne

#66 ~baloon~

~baloon~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 08:25:04

a kto z tych ludzi pofatygował się np. do zbioru owoców latem???? albo szuka innej pracy? chocby odsnieżania u starszych sąsiadów? a ile tam było interwencji z powodu alkoholu?
a czemu jest na prąd wszystko? bo w poprzednich mieszkaniach nie płacili za nic innego tylko za prąd bo sie bali, ze im odetną. więc miasto - czyli wszyscy mieszkańcy musieli za nich dopłacać. Praca jest, tylko trzeba jej poszukać a nie czekać na zasiłek

#67 ~baloon~

~baloon~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 08:28:47

no i prosze tak własnie władze miasta Sandomierza od wszystkiego umywaja raczki a to ze 2 blok dla powodzian został zalany podczas powodzi a pozniej żle osuszony i na gwałt oddany ludziom do mieszkania to moze tez nie prawda a jednak faktycznie tak było i kazdy o tym wie i to własnie dlatego ten grzyb w mieszkaniach trzeba tylko umiec przyzanac sie do błedu ale nasza kochana Rada Miasta Sandomierza jak zwykle zrzuca wszystko na osoby tak mieszkajace fałsz i obłuda

głupota ludzka nie zna granic. bloki te zostały wybudowane PO POWODZI !!!!!!!! w całości.

#68 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 08:31:28

17 stopni jest to bardzo dobra i zdrowa temperatura znacznie gorzej jest jeżeli w mieszkaniu jest 20 stopni wtedy dopiero można się rozchorować, a w Polsce właśnie jest głupie nastawienie czym cieplej tym lepiej a potem pretensje że dzieci chore itp, ja mieszkam w domu jednorodzinnym fakt jest nie ocieplony jeszcze ale naprawdę muszę spalić sporo węgla czy drzewa żeby mieć to 17 stopni i też tanio mnie to nie kosztuje, nienawidzę ludzi którzy wszystko by chcieli wysępić i dostać za darmo a mu musimy na takich niestety robić i płacić podatki

#69 ~baloon~

~baloon~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 08:32:18

Nie mam sobie nic do zarzucenia"-to slowa Pana Bronkowskiego zastepcy pana Burmistrza- to nie jest odpowiedź panie burmistrzu , to jest dla pana hańba , i z tym życ nie można , tym ludziom należy pomóc, zlikwidowac jedno stanowisko Burmistrza dwa stanowiska straży miejskiej jedno u pana Zwierzyka łącznie z nim , bo jest nam mieszkańcom niepotrzebne pieniadze będa i to ogromne i pomóc tym ludziom ,a właściwie dzieciom , dzieciom Panie Burmistrzu

to i tak za mało będzie, bo sie okaże że nie mają telewizorów ledowych i sie dzieci wstydzą, mają stare komputery, nie mają komórek, markowych ciuchów i drogich mebli- więc dalej będą narzekać. a ile z tych osób szukało pracy np przy zbiorze owoców?

#70 ~baloon~

~baloon~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 08:38:02

bylem pewny w 100% ze znajdzie sie taki uczony :D a raczej uczona.Ci ze wsi po WSHP tak maja-udac madrusia za wszelka cene. Czy tekst nie zostal zrozumiany?ojej ogonkow i kreseczek zapomnialem dac

No i bardzo źle to o tobie świadczy. Umiejętnośc poprawnego pisania w języku ojczystym cechuje osobę inteligentną i wykształconą. Dajesz więc tylko swiadectwo o sobie. Kto nie umie pisać poprawnie - czy umie mysleć i wyciągać wnioski? Czy to szkodzi i przeszkadza jesli nawet będzie 100% ludzi z tytułem magistra? Więcej człowiek sie nauczy na studiach, niż w hucie przy maszynie

#71 ~baloon~

~baloon~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 08:40:03

PO powodzi z 2010r wszystkim się w głowach powywracał dostali kasy ze wszystkich stron ,domy odpieprzyli jak pałace,a teraz będą płakać,ze nie mają na ogrzewanie ,oni cały czas będą poszkodowani ,a inni będą na nich zapier...ć
nie należy uczyć dziadostwa,oni nigdy nie będą wdzięczni nikumu...

ktoś tu nie zrozumiał treści artykułu

#72 ~baloon~

~baloon~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 08:42:47

Ponad to pisze się osobno ,nie poprawiaj jak się nie znasz

u nas janek - to synonim kmiotka ze wsi i wioskowego filozofka - i tu sie to potwierdza. nie wymądrzaj się bo znowu wyszedłeś na janka

#73 ~baloon~

~baloon~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 08:46:44

ha ha ha :D dobrze Janek madrusia zaskoczyl,mowilem ze to typowy niewydarzeniec po "Sorbonie Sandomierskiej"rodem ze wsi,usilujacy pouczac uczonych

Już sięnie ośmieszaj więcej

#74 ~baloon~

~baloon~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 08:54:23

Dobrze piszesz tylko daj im prace i takie godziwe pobory jak Wy złodzieje,faryzeuse macie.A nieroby to są w instytucjach tj.starostwo,um,prokuratura czy sąd,itp ,itd.Przypominam Ci ze na ulicy sa biedni,sflustrowani ludzie,i piwo nikt nikomu nie zabrania się napić

niech piją do oporu - ale niech zarobia na to- a tak to oni pija kolego za moje i za twoje pieniądze. Z moich i twoich podatkow. Ja jak nie mialem pracy, to szukałe jej - zrywałem wisnie, jabłka, pracowałem w cegielni i na budowach. i nigdy nie narzekałem, że nie zarabiałem tyle co burmistrz. Teraz skończyłem 2 fakultety, właśnie siedzę w cieple, pije kawę i czekam na kolejne zlecenie. Oni do pracy sie nie ruszą bo zasiłki 9 z naszych podatkow)
i tak dostaną. No i wielki raban - trzeba płacić rachunki za prąd?

jak nie ma na opłaty, to skąd jest na piwko? jak ich żałujesz, to podrzuc im codziennie skrzynkę browarka

#75 ~baloon~

~baloon~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 08:59:53

Ale to jest ich prywatna sprawa co piją,ważne ze niezakłócaja porządku publicznego i nie krzywdzą ludzi w stosunku do Was faryzeuse.Zmniejszyć urzędasów w Sandomierzu i pieniądze się znajdą ale czy trudno jest zaobserwowac jak całe klany rodzinne w urzędach siedzą i to dopiero są nieroby.A do łopaty ich burmistrzów,starostów,prokuratorów,sedziów.Zobaczymy wtedy jak będą żyć?

Również ich prywatną sprawą jest niepłacenie rachunków. Po co to upubliczniać?

Interwencje Policji są u nich częste kolego, kradzieże też się zdarzają w okolicy dośc często, często mieszkańców widać pijanych, blok w pierwszym tygodniu po zasiedleniu juz był pomazany sprayem.

Jaki procent z tych ludzi pracuje? bardzo znikomy, bo się nauczyli żyć z zasiłków - czyli z pieniędzy innych ciężlo pracujących ludzi. Ja nie chcę, żeby moje podatki szły na nierobów, pijaków i złodziei.

#76 ~baloon~

~baloon~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 09:07:04

a ten pan nie jest od dawania pracy - pracy każdy szuka sobie sam. Dużo pracy jest przy zbiorze owoców, warzyw, w przechowalniach, na budowach, a nawet przy odsnieżaniu podwórek. Ale gdzie tam - lepiej zasiłek przechlać, a potem do gazety lecieć. Przypominam, że ta patologia - pijaki złodzieje i nieroby, żyją na koszt wszystkich podatników. Zasiłki z nieba nie spadają, tylko np z moich i twoich podatków. Ja się nie godzę, żeby z moich podatków finansować czyjeś nałogi

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 09:31:12

zgadza się z tobą baloon, parę miesięcy temu byłem tam z szefem bo potrzebowaliśmy 3 osoby do pomocy przy sprzątaniu na budowie, nic ciężkiego ale żaden nie chciał dupy ruszyć bo po co jak im państwo da. W końcu szef wziął ukrainców i byli zadowoleni bo dobre pieniądze i lekka praca

#78 ~mona~

~mona~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 10:00:43

a ty gosciu i balonie macie duzo czasu na skargi nie macie nic wiecej do roboty ..co oni majo za twoje podatki. ciekawe ile ty placisz podatku odwazny i normany takich slow by nie pisal. wstyd mi za was tak ponizac ludzi ..sam bys sie troche zastanowil co piszesz. nawt jak pijo bo nie mogo sobie poradzic z zyciem to powiedz mi jak tak dobrze w polsce jest to i za co urzednicy i inni pijo .bo ludzie ktorzy pijo w polsce to chyba nie tylko na ulicy trzesniowskiej ale cala polska zarazona patologio od wiekszych wyuczonych siedzocych ..i myslocych ..jak i wam by bylo dobrze to i byscie tak nie pisali a to tylko swiadczy o wiekszej patologi jaka w polsce jest.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 11:39:09

No i bardzo źle to o tobie świadczy. Umiejętnośc poprawnego pisania w języku ojczystym cechuje osobę inteligentną i wykształconą. Dajesz więc tylko swiadectwo o sobie. Kto nie umie pisać poprawnie - czy umie mysleć i wyciągać wnioski? Czy to szkodzi i przeszkadza jesli nawet będzie 100% ludzi z tytułem magistra? Więcej człowiek sie nauczy na studiach, niż w hucie przy maszynie

recenzent sie znalazl-to prosze bardzo poprawic 99%ludzi tu piszacych,zejdzie ci 2miesiace ale czego sie nie robi z takim stanem umyslu.Wiec do boju! a i jeszcze jedno,wychodzi ze tobie mozna tylko napisac"ch..uj ci w d .upe" wtedy twa radosc bedzie niesamowita bo trudno blad zrobic w tak krotkim tekscie(no popatrz ,nawet w tak krótkim tekście błąd za błędem)!nie ma kreseczek i ogonow!reszta twoich wypowiedzi to żenua i lipnik

#80 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 13:43:36

a kto z tych ludzi pofatygował się np. do zbioru owoców latem???? albo szuka innej pracy? chocby odsnieżania u starszych sąsiadów? a ile tam było interwencji z powodu alkoholu?
a czemu jest na prąd wszystko? bo w poprzednich mieszkaniach nie płacili za nic innego tylko za prąd bo sie bali, ze im odetną. więc miasto - czyli wszyscy mieszkańcy musieli za nich dopłacać. Praca jest, tylko trzeba jej poszukać a nie czekać na zasiłek

Ja szukam pracy od 2 lat, wiec nie pisz bzdur - jak sie ma tylko siebie i sie szuka uczcziwe pracy to własnie jest jak jest.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych