Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sandomierz daleko od szosy :: zobacz komentowany artykuł

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~woda~

~woda~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2007 - 14:07:19

Panowie burmistrzowie Borowski i super wice burmistrz Bronkowski mają tyle do gadania jak "gajowy na okręcie"!? Jak przypominałam pan burmistrz Borowski cztery lata temu obiecywał,że załatwi drugi most i nowych piećset nowych miejsc pracy i co ani widu ani słychu nowego mostu i nowych miejsc pracy! Za to jest dwóch zastępców burmistrza a miasto zamienia się w galicyjską wiochę! Jeszcze ta nowa droga omijająca Sandomierz!?Ale cóż widocznie tak miało być? Kiedyś Sandomierz zasłynął negatywnie "złodziejówką towarzyszy na ul.Kazimierza Wielkiego" a teraz..........??????

#2 ~woda~

~woda~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2007 - 20:07:45

Nasz ukochany burmistrz J.B. z pewnością "załatwi nam" inny przebieg drogi ekspresowej i to nie jednej ale dwóch.Przecież via baltica też może nieco zboczyć aby biegła przez Sandomierz.Ja głęboko wierzę w naszego burmistrza.

#3 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2007 - 02:15:45

Miejsca pracy chyba nowe są (Pilkington), a na most już są wszelkie pozwolenia (z tym, że już sama budowa nie leży w gestii miasta), więc chyba jednak swoje obietnice zrealizował. Natomiast gdzie są obiecane przed (jeszcze) poprzednią kadencją mieszkania komunalne?
Tego nie wie nikt .

#4 ~w~

~w~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2007 - 06:31:30

Nic nie załatwi! No może załatwi trzeciego zastepcę a żona dostanie podwyżkę w PGKiMie i PECu???A w hucie to połowa pracowników to mieszkańcy Tarnobrzega! I tak właśnie jest a mostem to sie chwali od lat!?

#5 ~Puszek~

~Puszek~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2007 - 15:18:20

A po co na naszej pięknej ziemi autostrady? Postawmy na turystykę i rekraację!

#6 ~que?~

~que?~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2007 - 02:44:54

CYTAT(w)
Nic nie załatwi! No może załatwi trzeciego zastepcę a żona dostanie podwyżkę w PGKiMie i PECu???A w hucie to połowa pracowników to mieszkańcy Tarnobrzega! I tak właśnie jest a mostem to sie chwali od lat!?
1. Bo Pilkington specjalnie przyjmuje ludzi z Tarnobrzega, o tak na złość !
2. Bo wybudowanie mostu zależy od Burmistrza, a co nie jak tak, bo nie !
3. Zazdrościsz? Narzekasz, bo sam nic nie robisz? Zamiast pisać te brednie zajmij się czymś pożyteczniejszym, a nie bezpodstawną krytyką. Zwolennikiem J.B. nie jestem (nie byłem i zapewne nigdy nie będę), ale wkurza mnie jeżdżenie po innych z byle powodu.

#7 ~woda~

~woda~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2007 - 06:47:36

CYTAT(que?)
1. Bo Pilkington specjalnie przyjmuje ludzi z Tarnobrzega, o tak na złość !
2. Bo wybudowanie mostu zależy od Burmistrza, a co nie jak tak, bo nie !
3. Zazdrościsz? Narzekasz, bo sam nic nie robisz? Zamiast pisać te brednie zajmij się czymś pożyteczniejszym, a nie bezpodstawną krytyką. Zwolennikiem J.B. nie jestem (nie byłem i zapewne nigdy nie będę), ale wkurza mnie jeżdżenie po innych z byle powodu.
Co do {ilkingtona to prawda! Co do nowego mostu to wiadomo to nie jest brocha burmistrza ale po co mieszkancom mieszał w głowie,że załatwi ten most???? I jest jeszcze parenascie innych problemów? I tak jak ktoś mądry napisał nie dawno,że Sandomierz zmienia się w "wiochę galicyjską"?! A czyja to wina?! No chyba wina mieszkańców?! Gratuluję tym doradcom (byłym mlicjantom i i innym) za ciekawy post reklamowy!!

#8 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2007 - 20:09:58

Nie widze w tym nic niezwyklego, bo temu osobnokowi dumnie zwacego sie burmistzrem zwyczajnie nie zalezy na dobru tego miasta. przykladem niech bedzie sprawa budownictwa mieszkaniowego w Sandomierzu, no raczej braku tego budownictwa. Rozmawiajac ostatnimi czasy z wysoko postanionym pracownikiem Sandomierskiej Spoldzielni Mieszkaniowej dowiedzialem sie o przyczynach tego stanu rzeczy. Ow osoba powiedziala mi ze SSM wielokrotnie zwracala sie do Burmistrza z prosba o wyznaczenie terenow pod budownictwo wielorodzinne,gdyz widzac zapotrzebowania na mieszkania chcieli podjac sie budowy nowych blokow, lecz zawsze konczylo sie to odmowa bez podania przyczyny. taki niestety jest J.B.

#9 ~woda~

~woda~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2007 - 06:46:51

Inne czasy.Chcą budować-niech sobie teren kupią!
Co to znaczy , wyznaczy i przekaże.Minęło już 17 lat od PRL.
Postępowanie burmistrza jest prawidłowe.Popieram.

#10 ~woda~

~woda~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2007 - 06:35:26

CYTAT(woda)
Inne czasy.Chcą budować-niech sobie teren kupią!
Co to znaczy , wyznaczy i przekaże.Minęło już 17 lat od PRL.
Postępowanie burmistrza jest prawidłowe.Popieram.
Nie popieram burmistrza bo nic nie robi! Dba tylko o siebie i o swoich bliskich!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych