Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

"Samorządowcy razem przeciw PiS. Zapowiadają wspólny protest i manifestacje"

103 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 22:07:07

Cyt.

"Ponad półtora tysiąca wójtów, burmistrzów, prezydentów i radnych spotkało się w Warszawie, by rozmawiać o zapowiadanych przez PiS zmianach w samorządach. Powołali komitet protestacyjny i zapowiadają manifestacje."

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 01:18:26

ja pisowiec "ludzki pan"?

#3 ~CAMPO~

~CAMPO~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 09:45:30

Najpierw zmiany w sejmie. Zmniejszyć pobyt dziadków do dwóch kadencji. Takiego Jarusia, Maciora i spółki nikt już by nie oglądał.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 10:12:26

Najpierw zmiany w sejmie. Zmniejszyć pobyt dziadków do dwóch kadencji. Takiego Jarusia, Maciora i spółki nikt już by nie oglądał.

Nie jestem ćwokiem ,dlatego bo  kłamię i nie mam honoru ani wstydu i  jestem  autorem dyletanckich,kłamliwych i "grilujących"   wpisów na tym forum -po kasę  (25gr za wpis) !!!   Ja nie odpuszczam ;robiąc z siebie durnia  i chama , podpisuje jakimś nickiem i kasuję .  Norma 30-40 wpisów   i na jajecznicę mam   ---   Redaktor-POśmiechowisko vel helikopter 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 10:14:51

Czy napisali już wiernopoddańczy list do szefa Aksel-Springer ?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 13:13:38

Czy napisali już wiernopoddańczy list do szefa Aksel-Springer ?

Nie jestem ćwokiem ,dlatego bo  kłamię i nie mam honoru ani wstydu i  jestem  autorem dyletanckich,kłamliwych i "grilujących"   wpisów na tym forum -po kasę  (25gr za wpis) !!!   Ja nie odpuszczam ;robiąc z siebie durnia  i chama , podpisuje jakimś nickiem i kasuję .  Norma 30-40 wpisów   i na jajecznicę mam   ---   Redaktor-POśmiechowisko vel helikopter 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 20:21:05

"Ludzkie pany" Nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne!”?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 21:02:29

my "ludzkie pany" a wy ciemny lud?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 21:04:26

my "ludzkie pany" a wy ciemny lud?

Nie jestem  cepem  ,dlatego bo  kłamię i nie mam honoru ani wstydu i  jestem  autorem prostackich ,kłamliwych i "chamskich "   wpisów na tym forum -po kasę  (25gr za wpis) !!!   Ja nie odpuszczam ;robiąc z siebie durnia  i chama , podpisuje jakimś nickiem i kasuję .  Norma 30-40 wpisów   i na jajecznicę mam   ---   Redaktor-POśmiechowisko vel helikopter

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 16:33:32

"pupilek toruński" szaleje przy wycince drzew?

#11 ~psl~

~psl~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 10:52:57

nareszcie 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2017 - 13:25:09

tysiące ludzi poszło na "MARSZ WOLNOŚCI" w Warszawie przeciw polityce PiS 6 Maj 2017r.

#13 ~bezpartyjny~

~bezpartyjny~
  • Goście

Napisano 06 maj 2017 - 14:08:43

niedługo powróci przewodnia siła narodu- historia zatoczyła koło i coraz szybciej się toczy.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2017 - 17:44:06

Nie można narzekać na Polaków !
10 000 zdrajców i agentów EU na dzisiejszym spędzie lemingów to, jak na 38 milionowy naród nie jest wcale źle. Robactwo i lewactwo wylazło ze swoich nor w GazWyb i Tusk Vision Network.
Mam nadzieję, że POLICJA dokładnie nagrała ten polszewicki spęd anty-polskiego bydła. Będzie potem łatwiej namierzyć co znaczniejszych targowiczan. A jak Policjanci nie dadzą rady wszystkich tatgowiczan wyłapać to ... sznur się znajdzie i latarni w Warszawie jest dostatek.
Zero litości dla zdrajców Ojczyzny !!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2017 - 17:55:04

tysiące ludzi poszło na "MARSZ WOLNOŚCI" w Warszawie przeciw polityce PiS 6 Maj 2017r.

Według GazWybu na polszewickim spędzie było około 7-10 tysięcy lewaków, agentów EU, targowiczan i innego społecznego śmiecia. Podsumowując wyniki tego żałosnego widowiska:

Polska  :  targowica
   38 000 000  :  10 000
Panie Jarosławie Kaczyński znokautował pan mściwego Grzesia - herszta partii polszewickiej i jego przydupasów - głuptasów !

Niech żyje WOLNA POLSKA bez PO i KOD !!!

#16 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 08:19:47

Nie można narzekać na Polaków !
10 000 zdrajców i agentów EU na dzisiejszym spędzie lemingów to, jak na 38 milionowy naród nie jest wcale źle. Robactwo i lewactwo wylazło ze swoich nor w GazWyb i Tusk Vision Network.
Mam nadzieję, że POLICJA dokładnie nagrała ten polszewicki spęd anty-polskiego bydła. Będzie potem łatwiej namierzyć co znaczniejszych targowiczan. A jak Policjanci nie dadzą rady wszystkich tatgowiczan wyłapać to ... sznur się znajdzie i latarni w Warszawie jest dostatek.
Zero litości dla zdrajców Ojczyzny !!!

Katolik? Gratuluje miłosierdzia.

Nie jestem ani za PO ani za PiS-em. PiS i PO to samo zło.

PiS tworzy gorsze państwo niż za PRL-u. Otwórz sobie oczy bo masz klapkami zasłonięte.

#17 ~budzący się goy~

~budzący się goy~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 11:29:47

Według GazWybu na polszewickim spędzie było około 7-10 tysięcy lewaków, agentów EU, targowiczan i innego społecznego śmiecia. Podsumowując wyniki tego żałosnego widowiska:

Polska  :  targowica
   38 000 000  :  10 000
Panie Jarosławie Kaczyński znokautował pan mściwego Grzesia - herszta partii polszewickiej i jego przydupasów - głuptasów !

Niech żyje WOLNA POLSKA bez PO i KOD !!!

napisał PiSdzielski bolszewik ktory wciska goyom kit że PO i PiS to inne opcje, otóż bolszewiku: to ta sama nacja co od 30 lat jebie gojów znad Wisły dzięki inteligencji której brakuje tutejszym burakom

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 13:36:02

napisał PiSdzielski bolszewik ktory wciska goyom kit że PO i PiS to inne opcje, otóż bolszewiku: to ta sama nacja co od 30 lat jebie gojów znad Wisły dzięki inteligencji której brakuje tutejszym burakom

Oczywiście że nie jestem cepem   bo  ja  rozumie proste rzeczy i mam "inteligencję  i wiedzę" a nawet  jestem  autorem tych  prostackich ,kłamliwych i grilujących  wpisów na tym forum -po kasę więc korzystałem z okazji  by wyrwać(25gr za wpis)Ja nie odpuszczam , podpisuje jakimś nickiem np; ~Zycie~ i kasuję .  Norma 30-40 wpisów i na jajecznicę mam ---Redaktor-POśmiechowisko vel helikopter

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 13:38:25

Oczywiście że nie jestem cepem   bo  ja  rozumie proste rzeczy i mam "inteligencję  i wiedzę" a nawet  jestem  autorem tych  prostackich ,kłamliwych i grilujących  wpisów na tym forum -po kasę więc korzystałem z okazji  by wyrwać(25gr za wpis)Ja nie odpuszczam , podpisuje jakimś nickiem np; ~Zycie~ i kasuję .  Norma 30-40 wpisów i na jajecznicę mam ---Redaktor-POśmiechowisko vel helikopter

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 13:46:16

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych