Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 23:09:16

Jako klient polecam wszystkim Panią i Panom salon urody Glamour w Jędrzejowie przy ulicy kieleckiej. Fachowa obsługa, miła atmosfera i oczywiście dobra cena. Polecam.

#2 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 08:58:51

• Byłam z polecenia koleżanki,i powiem że polecam dalej, dbają o klienta, starannie pracują, panokcie żelowe trzymają mi się 6 tygodni, fakt że płacę trochę więcej,ale czasem są promocje,warto za dobrą jakość zapłacić.Fryzjerka strzyże nowocześnie, jeżdzi na szkolenia więc nie zostaje w tyle.Gorąco polecam.

#3 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 22:55:23

jako mężczyzna nie mialem ulubionego salonu chodziłem do wielu na terenie miasta, jednak gdy zobaczyłem podejście do klienta oraz atmosferę tam panującą, zawsze tam wracam. Polecam ten salon.

#4 ~Jasai~

~Jasai~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 22:46:27

Polecam korzystam z usług w tym salonie i jestem zawsze bardzo zadowolona.Kosmetyka i fryzjerstwo jest SUPER.Polecam

#5 ~KasiaKatarzyna~

~KasiaKatarzyna~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 20:56:31

Polecam gorąco Salon Glamour .Obsługa profesjonalna .Tanio, starannie, uczciwie. Pozdrawiam

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 21:50:59

pięknie

#7 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 06:44:14

JA polecam salon Anna w Jędrzejowie

#8 ~marysia~

~marysia~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 13:10:35

Gdzie robią tipsy z dojazdem do klienta prosze o kontakt

#9 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 19:44:02

jeśli tam jest tak cudnie jak piszecie to dlaczego ten salon zawsze świeci pustkami?

#10 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 15:30:42

pani kosmetyczka z nad rossmanna jest okropna,zarozumiała i arpogancka nie polecam,wiecej tam nie pójdę

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 17:40:21

ja mam wrazenie ze wszystkie pozytywne komentarze to pisze jedna i ta sama osoba!!Ja tam nigdy niewidzę klientów,hmm dziwne prawda?

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 11:25:03

Jak dla mnie to ten salon jest przereklamowany Zawsze tam świeci pustkami A pozatym Pani fryzjerka zrazila mnie swoim naciaganiem wymieniając jak mam nieładnie zrobione włosy a kto to zrobił to się nie znał Ją proponuje to i tamto w celu ulepszenia a włoski tak naprawdę miałam ładnie zrobione

#13 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 14:14:59

Raz namówiłam koleżankę zeby tam pojsć bo salonik wydawał sie bardzo sympatyczny.

OBsługa w sumie miła. Jednak mam zastrzeżenia co do profesonalizumu.

Włosy ścinała mi sympatyczna blondynka niestety z tyły włosy po obcięciu były postrzępione i wyglądały jakby były zniszczone tragedia.

Na dodatek Pani zrobiła mi grzywkę której wcale nie chciałam, zorientowałam sie niestety po fakcie. Ogólnie jako fryzjera nie polecam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: salon urody, fryzjer, jedrzejów, glamour, wiola fryzjerka, jędrzejów fryzjerka, najlepszy fryzjer, najlepszy salon fryzjerski, glamour jędrzejów, dobry fryzjer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych