Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Salon optyczny

okulary okulista salon optyczny Kielce Świętokrzyskie

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 13:44:36

Cześć szukam dobrego salonu optycznego w Kielach lub okolicy. Proszę o sprawdzone polecenia! 

#2 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:19:18

Ja polecam salon OkoEkspert na Zagórskiej w Kielach! Bardzo dobra Pani dr Barchan-Tworek bada tam wzork! 

#3 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 12:55:42

Również mogę polecić Ci Oko Ekspert na Zagórskiej, przede wszystkim dlatego, że przyjmuje tam Pani dr Barchan-Tworek! Bardzo dobry specjalista, nie znam osoby, która byłaby niezadowolona z postawionej diagnozy lub dobranych szkieł!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 15:49:32

Cześć szukam dobrego salonu optycznego w Kielach lub okolicy. Proszę o sprawdzone polecenia! 

POLECAM PROGRES OPTYK PRZY WARSZAWSKIEJ 12 ,MAJA NISKIE CENY I RABATY

#5 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 15:06:11

W okoekspert, mają super jakość oprawek, jestem bardzo zadowolona ze swoich. Mają różną półkę cenową więc na pewno każdy wybierze coś dla siebie ;)

#6 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 14:50:49

Ja mogę polecić świetny salon,każdy z moich znajomych i rodziny, jeśli potrzebuje nowych oprawek, albo zbadać wrok się tam udaje. 

Okoekspert na Zagórskiej. 

#7 ~Pawcio~

~Pawcio~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 14:04:44

Również przyłączam się do poleceń OkoEkspert. Bardzo dobra obsługa klienta, świetny wybór oprawek oraz szkieł. Dodatkowo bardzo krótki czas czekana na odbiór zamówienia 

#8 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 15:01:46

Też polecam OkoEkspert, ja badałam tam wzrok u Pani dr Woźniak i jestem bardzo zadowolona,odebrałam okulary wczoraj i są świetne. 

#9 ~Heniek~

~Heniek~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 16:54:20

Też polecam OkoEkspert, ja badałam tam wzrok u Pani dr Woźniak i jestem bardzo zadowolona,odebrałam okulary wczoraj i są świetne.

Męskiego ku,tasa już widziałaś?

#10 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 13:37:54

OkoEkspert to świetny salon na wysokim poziomie, zaczynając od najważniejszej kwestii czyli lekarzy badających wzork a kończąc na przyjemnej obsłudze i pomocy w doborze oprawek. Posiadają szeroki wybór produktów z różnych kategorii cenowych. Jeden z najlepszych wyborów w świętokrzyskim. 

#11 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 13:46:51

W salonie okoekspert  wybrałam okulary razem z najlepszymi szkłami w naprawdę dobrej cenie, mam je od ponad 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona tym bardziej, że pracuje bardzo dużo przy komputerze. Naprawdę polecam 

#12 ~Ja.~

~Ja.~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 21:44:46

Im bardziej nachalna gów.niana reklama tym bardziej skwapliwie omijam taki gabinet.
Weź się ogarnij spacerze i kup sobie reklamę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okulary, okulista, salon optyczny, Kielce, Świętokrzyskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych