Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Salon Kosmetyczny w Grójcu

415 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 17:41:08

W kepinie po lewej od strony Grójca jest

#2 ~Warsa~

~Warsa~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 08:10:16

Ja polecam Mirke w Lesznowoli salon Nandi fajna dziewczyna fajnie robi paznkocie tylko ciut tańsze mogłaby mieć ceny :rolleyes: Ogolnie polecam :rolleyes:

#3 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 08:52:14

Ja polecam Panią Banasik Marzene, ma salon przy Jatkowej. Pracuje już długo i zna się na fachu.

#4 ~VIVA~

~VIVA~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 08:54:33

Ja polecam Mirke w Lesznowoli salon Nandi fajna dziewczyna fajnie robi paznkocie tylko ciut tańsze mogłaby mieć ceny :rolleyes: Ogolnie polecam :rolleyes:

Najlepiej jakby ci za darmo zrobiła te paznokcie i jeszcze cię pocałowała w rękę. Dałaś kiedyś napiwek za dobrą pracę ? Pewnie że nie bo sadownicy to specyficzna grupa klientów ! Masakra jak wieśniara pójdzie do salonu kosmetycznego. :)

#5 ~zazdrość~

~zazdrość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 09:25:18

Najlepiej jakby ci za darmo zrobiła te paznokcie i jeszcze cię pocałowała w rękę. Dałaś kiedyś napiwek za dobrą pracę ? Pewnie że nie bo sadownicy to specyficzna grupa klientów ! Masakra jak wieśniara pójdzie do salonu kosmetycznego. :)

Oj ktoś tu zazdrości że ktoś jest sadownikiem i ma z tego dochody, niż ten ktoś kto tych dochodów nie ma. Oj VIVA zamieszkaj na wsi i też miej sad i też będziesz mieć dochód. :lol:

#6 ~VIVA~

~VIVA~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 09:56:21

Oj ktoś tu zazdrości że ktoś jest sadownikiem i ma z tego dochody, niż ten ktoś kto tych dochodów nie ma. Oj VIVA zamieszkaj na wsi i też miej sad i też będziesz mieć dochód. :lol:

Właśnie widać wieśniaro jakie masz dochody skoro paznokcie za drogo ci kosmetyczka zrobiła. Pobcinaj sobie siekierą najlepiej wtedy bedziesz miała tanio. Czego mam ci zazdrościć ??? wieśniackiego podejścia do życia ??? światopogladu na poziomie dziewuchy z zadupia ?

#7 ~zazdrość~

~zazdrość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 11:35:04

Właśnie widać wieśniaro jakie masz dochody skoro paznokcie za drogo ci kosmetyczka zrobiła. Pobcinaj sobie siekierą najlepiej wtedy bedziesz miała tanio. Czego mam ci zazdrościć ??? wieśniackiego podejścia do życia ??? światopogladu na poziomie dziewuchy z zadupia ?

OJ viva ja nie jestem wieśniarą, pochodzę z Warszawy więć ty może jesteś wieśniarą. :lol:

#8 ~VIVA~

~VIVA~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 12:21:22

OJ viva ja nie jestem wieśniarą, pochodzę z Warszawy więć ty może jesteś wieśniarą. :lol:

Właśnie widać jaka z ciebie ,,warszawianka,, skoro ci w Grójcu paznokcie za drogo zrobili B) Sadownico zapyziała.

#9 ~warka~

~warka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 14:22:47

Oj Viva..Czyżbyś była jakąś kosmetyczka grójecka albo bliska rodzina???
W Warszawie paznokcie mozna spokojnie zrobić za 60zł, teraz jest tego pełno,każdy sie za to bierzę :rolleyes: Więc nie bulwersuj sie tak :rolleyes: To tylko rozmowa :lol:

#10 ~VIVA~

~VIVA~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 18:11:30

W Warszawie paznokcie mozna spokojnie zrobić za 60zł, teraz jest tego pełno,każdy sie za to bierzę :rolleyes: Więc nie bulwersuj sie tak :rolleyes: To tylko rozmowa :lol:

Byle tanio.Typowa Grójecka baba, ale pochodzi z Warszawy.Żyj swoim życiem i lataj dalej tam gdzie tanio, może przywleczesz kiedyś jakiegoś syfa do chałupy to się przekonasz ile zaoszczędziłaś.

#11 ~heniek sadownik~

~heniek sadownik~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 09:51:19

Przed przechowalnią stoi moje nowiutkie BMW ale ja tam swojej babie kazałem obgryzać paznokcie, a nie jakieś tam salony kosmetyczne.Trzeba oszczędzać.

#12 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 12:19:07

poszukiwana kobieta cel przyjazn Grójec okolice nr tel;514003111 Paweł :blink:

#13 ~Arnold~

~Arnold~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 12:25:32

W Falęcinie koło Grójca jedna pani robi manicure nożycami do strzyżenia żywopłotu za 30 zł. Wal tam smiało, ludzie pochodzący w Warszawy mają zniżke.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 15:13:36

poszukiwana kobieta cel przyjazn Grójec okolice nr tel;514003111 Paweł :blink:

Odezwała sie jakaś?

#15 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 17:05:52

Marzena Banaśik to dobra kosmetyczka, tylko salon ma troszeczkę do odnowy.

#16 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 05:02:34

MARZENA BANASIK

#17 ~Iwa~

~Iwa~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 09:21:58

KORNELIA STRASZYŃSKA

#18 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 13:38:14

Według mnie, najlepszy salon w Grójcu Elite Cosmetic na ulicy Olimpijskiej.Polecam ludziom którzy cenia sobie jakość.

#19 ~Dori~

~Dori~
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 13:30:44

Zdecydowanie najlepszy to elite cosmetic.To jest nowa jakość w kosmetologii.Byłam tam na pedicure i jestem pod wrażeniem. Polecam.

#20 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 22:42:39

10/10 ten na Olimpijskiej. A jakie ładne Panie kosmetyczki tam są B)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych