Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala weselna bez cateringu

sala weselna wesele ślub

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ja1~

~Ja1~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 19:36:30

Witam serdecznie!

Poszukuję namiarów na salę weselną bez cateringu, ale z zapleczem gastronomicznym w obrębie Sandomierza, okolic lub na trasie Sandomierz-Kielce.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 19:49:38

u

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 20:17:50

Witam serdecznie!
Poszukuję namiarów na salę weselną bez cateringu, ale z zapleczem gastronomicznym w obrębie Sandomierza, okolic lub na trasie Sandomierz-Kielce.

Dom Weselny Palmas ma swoją kuchnię.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 20:37:42

Witam serdecznie!

nie rozumm o co chodzi, chcesz salę weselną z zapleczem gastronomicznym żeby ktoś gotował od ciebie, czy nie chcesz sali w której lokal bierze catering z zewnątrz?

#5 ~ja1~

~ja1~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 21:02:07

nie rozumm o co chodzi, chcesz salę weselną z zapleczem gastronomicznym żeby ktoś gotował od ciebie, czy nie chcesz sali w której lokal bierze catering z zewnątrz?

chodzi o lokal, który posiada zaplecze w którym będzie mógł gotować mój własny szef kuchni i kucharki lub będę mogła wprowadzić wybrany przeze mnie catering.

#6 ~ja1~

~ja1~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 21:27:49

dokładnie buraczana, ponieważ zależy mi na wegetariańskim weselu, ale domyślam się że ciężko tak prostej osobie jak Ty będzie to pojąć :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 21:32:50

zawsze był kucharz ale u ciebie pewnie będzie Modest Amaro :) jeśli tak to przepraszam

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 21:39:33

chodzi o lokal, który posiada zaplecze w którym będzie mógł gotować mój własny szef kuchni i kucharki lub będę mogła wprowadzić wybrany przeze mnie catering.

już teraz rozumiem, ciężko ci chyba będzie , napewno nie będzie to lokal, bo lokale odpowiadają za wszystko razem, dbają o swój wizerunek i z pewnością nie pozwolą na kucharza z zewnątrz. nie wiem czy jeszcze w ogóle są gdzieś takie sale do wynajęcia,nic nie przychodzi mi o głowy.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 07:14:33

Dom Weselny Palmas ma swoją kuchnię.

tak

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 12:36:55

Witam serdecznie!

Chyba będzie ciężko jeżeli chodzi o lokal.

Ale jak się rozejrzysz po wsiach,to w niektórych są nawet przyzwoite sale. Najczęściej to OSP nimi zarządza. Wynajmują je na imprezy i posiadają zaplecze. Przy niektórych są place zabaw.

Wszystko zależy od ilości gości i Twoich preferencji.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 14:19:45

Chyba będzie ciężko jeżeli chodzi o lokal.

Ale jak się rozejrzysz po wsiach,to w niektórych są nawet przyzwoite sale. Najczęściej to OSP nimi zarządza. Wynajmują je na imprezy i posiadają zaplecze. Przy niektórych są place zabaw.

Wszystko zależy od ilości gości i Twoich preferencji.

z tego co słyszałam to jest zakaz organizowania w takich miejscach zbiorowych imprez (sanepid), ale nie wiem czy to jest prawda, musisz popytać

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 15:12:04

Witam serdecznie!

Popytaj w Wilczycach:

tzw.dworek Wilczyce,

Dom kultury,( plac zabaw)

Gospodarstwo agroturystyczne ,,Orlik( woda, stawy) przy trasie Sandomierz - Ożarów

Może nie wielkomiejskie lokale ale otoczenie  schludne.

Namiary znajdziesz w internecie. 

#13 ~ja1~

~ja1~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 21:16:36

Popytaj w Wilczycach:

tzw.dworek Wilczyce,

Dom kultury,( plac zabaw)

Gospodarstwo agroturystyczne ,,Orlik( woda, stawy) przy trasie Sandomierz - Ożarów

Może nie wielkomiejskie lokale ale otoczenie  schludne.

Namiary znajdziesz w internecie. 

dzięki bardzo! :)

#14 ~nutka~

~nutka~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 16:31:46

Sprawdź Pensjonat agroturystyczny "Wojtasówka" w Obrazowie, kiedyś mieli taką możliwość i chyba tak jest do tej pory.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 09:13:24

Agroturystyka ŁUKAWA  ; PĘCZYNY ; PRZEZWODY ;DOBROCICE.OCINEK zapraszamy .

#16 ~karoll~

~karoll~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 11:30:06

a flisówka w dębianach jest w porządku ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 13:10:47

jeszcze kiedys wlasny katering mozna bylo miec w lokalu elma w opatowie ale nie jestem pewna czy oni jeszcze działają :( zawsze mozna poszukac i zadzwonić :)

#18 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 08:26:58

Moze Dwor Dwikozy na Spoldzielczej? Nie wiem niestety jak tam z tym cateringiem, najlepiej by bylo sie z nimi skontaktowac

#19 ~heee~

~heee~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 23:44:28

Taa jasne, Dwor Dwikozy ma swoich ludzi i na pewno nikogo obcego na kuchnie nie wpuszcza.

#20 kk001

kk001

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 02 czerwiec 2019 - 14:05:27

To jest możliwe ale nie lepiej dopłacić za catering? wiesz co, zobacz tutaj, wesele to duża inwestycja ale może się ona zwrócić. Zadbaj o odpowiednią oprawę i jedzenie !

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sala weselna, wesele, ślub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych