Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Sala na wsele z okolic Grójca

1228 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~JustynA~

~JustynA~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2011 - 10:35:12

Ja również mam już zamówioną salę "Biały Dworek" w Prażmowie na wesele w 2013roku dzięki Bogu ze swoimi kucharkami :rolleyes:, ale mimo wszystko również wybieram się tam na sylwestra 2011 z narzeczonym nie po to aby spróbować jedzenia ale po to aby zobaczyć jak sala się prezentuje i jakie występują w niej niedociągnięcia zarówno w stosunku do przygotowania stołów jak i całej oprawy

#182 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2011 - 17:02:58

~JustynaA~ ile zapłaciłaś za samą salę w Prażmowie? Też rozglądam się za salą gdzie można wziąć swoje kucharki. Daj znać jak wrażenia po imprezie sylwestrowej :)

#183 ~JustynA~

~JustynA~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 14:45:22

Witam wszystkich,
Po sylwestrze na sali weselnej Biały Dworek nasuwa mi się na myśl tylko jedno słowo "bajka":)
Wszytko było dopięte na ostatni guzik.
Jedzenie świetne zarówno na ciepło jak i na zimno (bardzo dużo najróżniejszych pyszności na stołach)
obsługa bardzo sympatyczna, a orkiestra MOTON dawała czadu do samego rana.
Jestem bardzo zadowolona i pewna że dokonałam właściwego wyboru sali na własne wesele.
Gorąco wszystkim polecam :)

#184 ~sylwek~

~sylwek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:11:07

Polecam dom weselny w Błedowie Bakara. Sylwester 2011/2012 był super. Dzięki.

#185 ~Oliwka~

~Oliwka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 11:33:21

Mnie również sylwester w Białym dworku w Prażmowie bardzo się podobał. Gorąco polecam! Jedzenie zarówno gorące dania,przystawki oraz ciasta naprawdę smaczne. Mam tylko na przyszły raz prośbę do zespołu - chlopaki dajecie czadu ! ale może następnym razem będzie więcej piosenek z repertuaru młodszych artystów: Kasia Kowalska, Enej, Kupicha, Górniak, Ania Wyszkoni, Demono itp.:-)

#186 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 18:37:06

Był ktoś na imprezie weselnej na Szczęsnej, przy wylocie na 7 ???

#187 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 21:20:46

Był ktoś na imprezie weselnej na Szczęsnej, przy wylocie na 7 ???

Jest ok. Tylko trochę mało miejsca do tańczenia.

#188 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 21:51:27

ja polecam dom weselny "Wodnik" w Główczynie pod Mogielnicą, warto dojechać. Jak na tutejsze realia tanio. Poza tym dużo na stołach pysznych przekąsek, dania gorące dla każdego do syta, pyszny stół wiejski oraz miła obsługa. Wszyscy goście z tego co wiem byli bardzo zadowoleni także polecam

#189 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 21:15:48

Nie wiem jak jest teraz, ja miałam tam swoje wesele w 2004r. więc trochę dawno. Ogólnie byliśmy z mężem bardzo zadowoleni, od gości też nie słyszeliśmy niepochlebnych opinii. Jedzenia wystarczyło i było dobre. Podoba mi się to że sala taneczna z salą jadalną są oddzielone, wtedy można spokojnie porozmawiać. Obsługa i właściciel wporządku, ugodowi mili ludzie. Polecam

#190 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 21:51:04

Jeśli chodzi o wesele w Zielonym Dworze to polecam u Pani Magdy, gdyż jest tam dwóch właścicieli.
Na sali rzeczywiście da się porozmawiać (pod warunkiem że zespół nie przyciągnie głośnika do stołu:) ale to już musiałby być Zespół K...ar z Białobrzegów - wiem że to nie miejsce na antyreklamę, ale nie mogłam się powstrzymać ;)
Jedzenie na sali pyszne, ciepłe, chata wiejska super.
Da się "dogadać" wszystkie szczegóły, począwszy od ilości owoców, które pani wylicza praktycznie co do sztuki a i tak niczego nie brakuje, na pokrowcach na krzesła oraz opakowaniach na ciasto kończąc.
Dość tanio jak na obecne warunki (140 zł +ciasta i tort +alkohol +owoce, można dopłacić 5zł od osoby za ciasto, ale chyba wtedy na rozdawanie nie ma co liczyć, bo zdejmować z patery to tak trochę nieelegancko raczej). Pokój dla Pary Młodej w cenie, ale to raczej wszystkie sale oferują.
Długi termin jeśli chodzi o podanie ostatecznej liczby gości, chyba do środy. Co też ważne dużą część pieniędzy mogliśmy zapłacić w niedzielę.

#191 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 17:11:50

Witam wszystkich,
Ja bede miala wesele w 2013 r. w nowo otwieranej sali weselnej w Kociszewie, podobno full wypas i świetne jedzonko :)
Grał bedzie zespół z Grójca ARD-TEAM .
Polecam Ich.
grają w sześcioro z wokalistką wyłącznie na żywo (www.ard-team.pl)mają wszystko, perkusje,gitary ,klawisze, akordeony,saksofon ... byłam na weselu ,super zespół !!!
Zapowiada sie świetna impreza ,ach , aby do czerwca 2013 :)
Pozdrawiam
Jolanta

#192 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 07:20:27

Jest ok. Tylko trochę mało miejsca do tańczenia.

Ja miałam tam wesele i grał ard-team (sześcioosobowy) zajęli 1/3 sali ... bardzo mało miejsca ...tylko na jakies okolicznościowe typu 18-stki

#193 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 06:21:24

Ktoś pytał o salę w Zielonym Dworze w Falęcicach k/ Białobrzegów:)
Tak więc byłam tam na weselu 2 razy i bardzo mi odpowiadało,ładny wystrój, dobre jedzenie, cena stosunkowo niska bo ok 150zl za osobę, ale chyba bez ciast.Sala do tańczenia stosunkowo niewielka, ale może to i dobrze bo w razie czego nie widać pustek:) Jednak wydaję mi się ze zmieści się tam max 180 osób, nie wiem jak po powiekszeniu( bo podobno było) Trzeba dowiadywać się o właściciciela, bo jest dwóch, a to podbno wpływa na jakość wesela.

Co do Finezji w Grójcu- średnio mi odpowiadało, może złe ustawienie głośników na sali to spowodowało, ale jedzenie bardzo dobre.

Niedługo mam wesele w Grzybowej Chacie przed Białobrzegami, sala bardzo ładna, nowoczesna, jednak nie mogę się wypowiedzieć na ten temat więcej.

#194 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 11:42:38

Witam. Chciałabym sie dowiedzieć co myślicie o sali "Cyprys" w Kociszewie? A był ktoś w nowej sali w Kaleniu?

#195 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 15:11:46

Witam wszystkich,
Ja bede miala wesele w 2013 r. w nowo otwieranej sali weselnej w Kociszewie, podobno full wypas i świetne jedzonko :)
Polecam Ich.
grają w sześcioro z wokalistką wyłącznie na żywo (www.ard-team.pl)mają wszystko, perkusje,gitary ,klawisze, akordeony,saksofon ... byłam na weselu ,super zespół !!!
Pozdrawiam
Jolanta

#196 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 15:14:43

Ma ktoś kontakt do tej nowej sali w Kociszewie? Nie chodzi mi o Cyprys tylko w pobliżu jest podobno jeszcze jedna. Pozdrawiam

#197 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 15:17:24

JOLA CZY MOGŁABYŚ PODAĆ NAMIARY NA TĄ NOWĄ SALĘ BO JESTEM ZAINTERESOWANA?? WIESZ MOŻE DO JAKIEJ LICZBY GOŚCI MOŻE BYĆ TAM URZĄDZONE PRZYJĘCIE? BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDŹ
pozdrawiam

Kasia

Witam wszystkich,
Polecam Ich.
Pozdrawiam
Jolanta

#198 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 20:48:07

JOLA CZY MOGŁABYŚ PODAĆ NAMIARY NA TĄ NOWĄ SALĘ BO JESTEM ZAINTERESOWANA?? WIESZ MOŻE DO JAKIEJ LICZBY GOŚCI MOŻE BYĆ TAM URZĄDZONE PRZYJĘCIE? BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDŹ
pozdrawiam

Kasia

#199 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 20:50:14

Witam,

ja też jestem na etapie poszukiwan sali weselnej, może dałabyś numer telefonu do nowej sali weselnej w kociszewie?

#200 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 17:36:34

ja polecam dom weselny "Wodnik" w Główczynie pod Mogielnicą, warto dojechać. Jak na tutejsze realia tanio. Poza tym dużo na stołach pysznych przekąsek, dania gorące dla każdego do syta, pyszny stół wiejski oraz miła obsługa. Wszyscy goście z tego co wiem byli bardzo zadowoleni także polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych