Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 06:26:13

Bardzo dobrze zrobił! Sam miałem chęć nakłaść po mordzie pseudo kierowcy kombajnu.
Jedzie taki całą drogą i na zakręcie nie raczy zjechać na prawo, tylko mój refleks i trochę szczęścia uratowały mnie, aby nie nadziać się na urządzenie do koszenia.

#2 ~dfsdf~

~dfsdf~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 07:40:46

Bardzo dobrze zrobił! Sam miałem chęć nakłaść po mordzie pseudo kierowcy kombajnu.
Jedzie taki całą drogą i na zakręcie nie raczy zjechać na prawo, tylko mój refleks i trochę szczęścia uratowały mnie, aby nie nadziać się na urządzenie do koszenia.

jak taki jestes madry ty glupi baranie to wez tak zrob. prostaku, ciekawi mnie to jakbys byl w jego sytuacji lany po ryju czy bys tez tak napisal ty glupi baranie!!!!

#3 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 08:07:10

jak taki jestes madry ty glupi baranie to wez tak zrob. prostaku, ciekawi mnie to jakbys byl w jego sytuacji lany po ryju czy bys tez tak napisal ty glupi baranie!!!!

za tego barana, deb***u to i tobie ćwoku nalałbym po ryju

#4 ~mmmmmmmmmmm~

~mmmmmmmmmmm~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 08:58:05

kierowca osobówki powinien dostać pożądną kare za pobicie u oszkodzenie kombajnu, i publiczne podanie jego wizerunku w telewizji, moze oduczy to chamów z miasta ze trzeba zachowac ostrożność na wsiach tym nardziae w okresie żniw, jadą samochodem ile fabryka dała a potem mają pretęsje ze mu kombajn nie ustąpił, ciakawe co by było jak by tkiemu sać kombajn zeby nim pojachał, myśle ze nie dał by sobie rady

#5 ~,~

~,~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 10:35:56

a niech ten pajac z osobowki sam wejdzie do tego kombajnu. zobaczy czy to taka prosta sprawa. tuman jeden.

#6 ~szofer~

~szofer~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 11:16:15

czasami to mam wrażenie że niektórym kierowcom podczas jazdy rozum jest niepotrzebny

#7 ~ax~

~ax~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 11:48:35

Hola panowie komentujący i krytykujący kierowce.. czy wiecie o tym że kombajn NIE MOŻE poruszać sie po drodze publicznej z zamontowanym zespołem tnącym??? Więc nie krytykujcie tak bo chołota w kombajnach jeżdzi jak chce..Widzieliście kiedyś kombajn który zespół tnący ciagnie za sobą??? Pewnie nie..A tak własnie powinni jezdzic.. Policja nie reaguje bo miejscowi policjanci w małych miejscowościach to zwykle "dobrzy znajomi" albo daleka rodzina kombajnistów...

#8 ~ax~

~ax~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 11:54:33

DOdam jeszcze to:

* Kierujący kombajnem czy innym pojazdem nie może zajmować więcej niż jeden pas ruchu. Za naruszenie tego przepisu grozi mandat 150 zł i 2 punkty karne.
* Szerokość pojazdu nie powinna być większa niż 2,55 m. Za naruszenie tego przepisu grozi mandat do 500 złotych.

Jeśli jedzie sie za takim potworem przez dłuższy czas 20km/h i nie mozna go wyprzedzic to mozna stracic nerwy...

#9 ~alyeksyey~

~alyeksyey~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 12:29:46

A mnie się wydaje ze wina jest dokładnie po środku otóż jak już ktoś wcześniej zaznaczył zespół tnący powinien byc holowany z tyłu za maszyna mało tego to powinien się poruszac w asyście radiowozu . Mowa tu oczywiście o dłuzszym poruszaniu się po drogach ,bo trudno by było tylko przejezdzając z pola na pole przez jezdnie odpinac zespół tnący i wzywac policje to tyle odnośnie kombajnu. Natomiast co do polskich kierowców (może nie wszystkich lecz jednak większości)to niestety ale pozostawiają wiele do życzenia swoim stylem bycia na drodze chamstwo brawura i NIE UPRZEJMOŚC to to co sie widzi na polskich drogach i słyszy o nas polakach za granica naszego kraju. Jezdze dużo po europie zachodniej i nigdzie tak nie ma jak u nas .W Angli czy Irlandii umożliwia włączenie się do ruchu osobie z drogi podporządkowanej ci na pierwszeństwie ,wyjmiesz trójkąt ostrzegawczy z auta a zaraz ktoś się zatrzyma i pyta się czy wszystko ok czy nie trzeba pomóc . A u nas drodzy kierowcy ? TYLKO TROCHĘ WIĘCEJ KULTURY I WYROZUMIAŁOŚCI DLA DRUGIEGO UŻYTKOWNIKA DROGI

#10 ~kaska.k~

~kaska.k~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 21:25:01

człowieku tobie chyba należy się za to co napisałeś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czy ty masz wogóle pojęcie o czym piszesz, czy byłeś przy tej sytuacji i czy na prawdę wiesz dlaczego tamten człowiek pobibił kierowcę kombajnu pseudo ty ty chyba jesteś

#11 ~KASKA.K~

~KASKA.K~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 21:29:39

Hola panowie komentujący i krytykujący kierowce.. czy wiecie o tym że kombajn NIE MOŻE poruszać sie po drodze publicznej z zamontowanym zespołem tnącym??? Więc nie krytykujcie tak bo chołota w kombajnach jeżdzi jak chce..Widzieliście kiedyś kombajn który zespół tnący ciagnie za sobą??? Pewnie nie..A tak własnie powinni jezdzic.. Policja nie reaguje bo miejscowi policjanci w małych miejscowościach to zwykle "dobrzy znajomi" albo daleka rodzina kombajnistów...

PROSZĘ PANA Z CHĘCIĄ BYM PANA POZNAŁA OSOBISCIE BO TO CO PAN PISZE TO O TYCH "DOBRYCH ZNAJOMYCH" TO PAN DELIKATNIE MÓWIĄC DLEKO SIĘ ZAPĘDZIŁ A CO DO TEJ CHOŁOTY W KOMBAJNACH .............PROSZĘ SIE ZASTANOWIĆ CO PAN PISZE ŁATWO JEST TAKIE BZDURY PISAĆ JAK JEST SIĘ ANONIMOWYM BRAWO Z ODWAGĘ

#12 ~jawa22~

~jawa22~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 10:28:41

JAK ROLNIK ZASÓWA TO NIKT NIE WIDZI KOMBAJNISTA CZY INNY CZŁOWIEK MA PRAWO DO SPOKOJNEGO BYTU A NIE MA SIE BAĆ ŻE JAKIŚ BARAN GO POBIJE

#13 ~"tika-masala"~

~"tika-masala"~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2009 - 21:01:45

Co za prześmieszny i przekłamany artykuł !!! co za deb*** go pisał---wyobraznie to ma zajebistą, aby pozazdrościć takich zdolności!!! rzekła bym wręcz deb*** do potęgi ętej!!! życze powodzenia w pisaniu kolejnych bajeczek wyssanych z ...uj wie skąd?!?

#14 ~kaskak~

~kaskak~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2009 - 21:43:38

Skąd Pan szanowny wie iż to nie jest takie przekłamanie, na marginesie gdzie Pan uczył się tak pięknej polszczyzny

#15 ~tika-masala~

~tika-masala~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2009 - 00:23:17

Skąd Pan szanowny wie iż to nie jest takie przekłamanie, na marginesie gdzie Pan uczył się tak pięknej polszczyzny

Bzdury Bzdury Bzdury i tyle!!! a "polszczyzny" jak powszechnie wiadomo uczy sie w Polsce:) p.s jestem pani a nie pan-nastepnym razem prosze--czytaj uwazniej Kasiu!

#16 ~loona~

~loona~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2009 - 21:21:29

Kasia!!!
Trzymamy kciuki za Twojego starego, niech wygra w sądzie!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych