Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ruch okrężny w rynku.

parkingi staszów rynek zmiana organizacji ruchu burmistrz starosta rada radni

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 11:33:01

Mógł by mi ktoś powiedzieć co za deb*** wymyślił żeby rynek objeżdżać w koło i robić sztuczny ruch. Przecież samochody mogłyby jechać Opatowską i Krakowską a w zamian wewnętrzny pas w koło rynku oddać na parkingi. Czy w tym Staszowie nikt nie myśli. Zamiast się zajmować pierdołami jak reklama na Bartku pomyślcie jak ten rynek ożywić

Nie ważne kto wymyślił a kto wreszcie to zmieni.

Czyli samochody jadą bezpośrednio z Opatowskiej na Krakowską i odwrotnie. Zjazd od Opatowskiej w rynek, bezpiecznym trzecim pasem od Bartka w lewo. Zjazd od Krakowskiej w rynek przed ratuszem w prawo. Ruch okrężny zostaje ale tylko zewnętrznym pasem. Pas wewnętrzny wykorzystany na parkingi z maksymalnie 3 wjazdami w stronę ratusza. Przy okazji montaż parkometrów. Wystarczy trzy na cały rynek. Pierwsza godzina gratis kolejne 2 zł.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 11:48:54

Podnosił kiedyś temat któryś radny ale chyba brakło mu poparcia. W nowej koncepcji rewitalizacji rynku jest mniej parkingów o połowę. Dobrze ze wniosek upadł.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 12:21:35

Nie ważne kto wymyślił a kto wreszcie to zmieni.

Czyli samochody jadą bezpośrednio z Opatowskiej na Krakowską i odwrotnie. Zjazd od Opatowskiej w rynek, bezpiecznym trzecim pasem od Bartka w lewo. Zjazd od Krakowskiej w rynek przed ratuszem w prawo. Ruch okrężny zostaje ale tylko zewnętrznym pasem. Pas wewnętrzny wykorzystany na parkingi z maksymalnie 3 wjazdami w stronę ratusza. Przy okazji montaż parkometrów. Wystarczy trzy na cały rynek. Pierwsza godzina gratis kolejne 2 zł.

A jak rozwiązana ma być sprawa tej pierwszej godziny? Idziesz sobie do parkometru i drukujesz za free karteczkę z godziną. I co dalej? I co z dojazdem do ul. Kościelnej? Jaki trzeci pas? Weź najpierw sobie zrób rysunek, zrób pomiary itd a potem pisz nie na forum tylko do odpowiednich urzędów. Jedno jest tylko pewne. Obwodnica rozwiąże problem dużych pojazdów.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 13:04:44

A jak rozwiązana ma być sprawa tej pierwszej godziny? Idziesz sobie do parkometru i drukujesz za free karteczkę z godziną. I co dalej? I co z dojazdem do ul. Kościelnej? Jaki trzeci pas? Weź najpierw sobie zrób rysunek, zrób pomiary itd a potem pisz nie na forum tylko do odpowiednich urzędów. Jedno jest tylko pewne. Obwodnica rozwiąże problem dużych pojazdów.

Bardzo prosto. Idziesz do parkomatu, wklepujesz nr. samochodu i kładziesz kartkę na widocznym miejscu. Przychodzisz, regulujesz należność , odjeżdżasz. Nie uregulujesz należności , system wyłapuje a straż wystawia nakaz na tyle ile kosztuje parkowanie do końca dnia. 

Zjazd na kościelną - w koło rynku pasem zewnętrznym i w prawo za taryfami.

Zjazd - nie wiesz jak wygląda? Tak jak dojeżdżasz do świateł od rynku, w lewo kawałek trzeciego pasa...dosłownie na dwa samochody , żeby nie blokować drogi.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 13:20:53

Ruch okrężny w rynku istnieje dzisiaj, ale również istniał  kilkadziesiąt lat temu, kiedy w rynku był dworzec autobusowy, a ruch lokalny był niewielki.

Nie ma co wyskakiwać jak filip z konopi, że jakiś deb*** wymyślił ruch okrężny. Nie można bieżących czasów porównywać do tych z przed np. 50 laty. 

Z biegiem lat miasto się rozrastało, ruch komunikacyjny się zwielokrotnił zarówno pod względem tonażu jak i ilości pojazdów.  Pretensje są bezsensowne, równie dobrze moglibyśmy mieć pretensje do przodków,  z przed bodaj 700 laty, o to, że założyli osady na górce (późniejszym rynku).

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 21:27:44

Nie widzę problemu w ruchu okręznym na Rynku.

Dla tych co znają i stosują prawo o ruchu drogowym nie stanowi to problemu.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 22:09:53

Komuś coś się upieprzyło i znalazł problem. Tylko po co tu się rozpisuje? Niech idzie tam gdzie potrzeba. Plany niech zrobi. Tylko ma problem bo trzeba będzie się przedstawić. Ale za anonimowość medalu nie dostanie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 22:14:31

Ruch okrężny w rynku istnieje dzisiaj, ale również istniał  kilkadziesiąt lat temu, kiedy w rynku był dworzec autobusowy, a ruch lokalny był niewielki.

Nie ma co wyskakiwać jak filip z konopi, że jakiś deb*** wymyślił ruch okrężny. Nie można bieżących czasów porównywać do tych z przed np. 50 laty. 

Z biegiem lat miasto się rozrastało, ruch komunikacyjny się zwielokrotnił zarówno pod względem tonażu jak i ilości pojazdów.  Pretensje są bezsensowne, równie dobrze moglibyśmy mieć pretensje do przodków,  z przed bodaj 700 laty, o to, że założyli osady na górce (późniejszym rynku).

Byłeś w Ostowcu św. Tam nikt w rynek nie wjeżdża. Jest plac, są knajpy i sklepy. Po h** wjeżdżać w ruch okrężny jak można jechać prosto.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 22:16:15

A jak mają imprezki przy pomniku to trzeba garnizon policji wzywać żeby jechać prosto. można?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 22:27:47

A parkometry zamiast na Rynku to w piwnicach Urzędu leżą i  rdzewieją takiego mamy gospodarza miasta Staszowa. Karygodne!!!!

​A, o tym nie wiedziałem. Czy to nie marnotrawienie naszych podatków?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 22:35:18

Komuś coś się upieprzyło i znalazł problem. Tylko po co tu się rozpisuje? Niech idzie tam gdzie potrzeba. Plany niech zrobi. Tylko ma problem bo trzeba będzie się przedstawić. Ale za anonimowość medalu nie dostanie.

komus sie coś po.jebalo ze kazdy wychdzacy z inicjatywą musi być zidentefkowany,przeswietlony,zaszeregowany zeby zabłysnąc przed tą przekupą z warszawy.A może choc raz sie wsluchac w glos ludu.Tak poprostu

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 22:35:39

komus sie coś po.jebalo ze kazdy wychdzacy z inicjatywą musi być zidentefkowany,przeswietlony,zaszeregowany zeby zabłysnąc przed tą przekupą z warszawy.A może choc raz sie wsluchac w glos ludu.Tak poprostu

#13 Jacek Staszow

Jacek Staszow

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 06:01:30

Zacznijmy od  tego że na Rynku nie powinno być parkingu 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 10:43:13

Zacznijmy od  tego że na Rynku nie powinno być parkingu 

Jeszcze się podpisz - kierownik biedronki

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 11:48:07

Forum nie jest od rozwiązywania spraw organizacyjnych. Masz pomysł idź do właściwego urzędu i zgłoś ten pomysł. Przecież do więzienia za to Cie nie wsadzą? Działaj pomysłowy mieszkańcu. I nieważne kto Ci za to nagrodę da. Może tylko będzie to satysfakcja a może ktoś Cię bardziej doceni. Działaj odważnie!!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 12:02:20

Forum to właśnie miejsce do przedstawiania swoich pomysłów, przemyśleń przez nas, szarych mieszkańców. Forum- jak nie wiesz co znaczy to słowo to poczytaj. Nie chodzi o medale tylko o ulepszanie tego co jest, a twoim obowiązkiem urzędasie czy też demokratycznie wybrany przedstawicielu jest wsłuchiwanie się w to, analizowanie i puszczanie w dalszy obieg tego co wartościowe. Jeśli tego nie rozumiesz to wara od samorządu i demokracji

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 12:31:53

Forum to właśnie miejsce do przedstawiania swoich pomysłów, przemyśleń przez nas, szarych mieszkańców. Forum- jak nie wiesz co znaczy to słowo to poczytaj. Nie chodzi o medale tylko o ulepszanie tego co jest, a twoim obowiązkiem urzędasie czy też demokratycznie wybrany przedstawicielu jest wsłuchiwanie się w to, analizowanie i puszczanie w dalszy obieg tego co wartościowe. Jeśli tego nie rozumiesz to wara od samorządu i demokracji

A skąd wiesz kim jestem? Możesz tylko przypuszczać a przez to jest duże prawdopodobieństwo, że się mylisz. To i możesz się też mylić w sprawie forum, w sprawie organizacji ruchu w Rynku. Ubliżasz mi wyzywając mnie od urzędasów. Puszczają Ci nerwy a przez to Twoja wiarygodność słabnie. Na jakuej podstawie piszesz wara od...? Jakie masz do tego prawo? Szacunku nie dajesz komuś to też nie licz, że i Tobie ktoś będzie go okazywał.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 13:33:16

Ani nie wiem, ani mnie to nie interesuje kim jesteś. Nerwy mi nie puszczają, bo i z jakiego powodu miały by to robić? Wyrażam swoje zdanie, bo mam do tego takie prawo. To właśnie demokracja, a skoro ty tego nie rozumiesz to nie powinieneś w tej demokracji naszej lokalnej uczestniczyć. Użyłem celowo słowa "urzędas", bo jak słusznie zauważyłeś ma ono negatywny wydźwięk i oznacza zupełnie co innego niż słowo "urzędnik". Dziękuję za troskę o moje nerwy. Zapewniam cię, że są w doskonałym stanie, a twoje durne, zaczepne teksty z pewnością tego nie zmienią :D

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 14:09:22

A parkometry w piwnicy rdzewieją,ech co za władze

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 15:44:25

Ani nie wiem, ani mnie to nie interesuje kim jesteś. Nerwy mi nie puszczają, bo i z jakiego powodu miały by to robić? Wyrażam swoje zdanie, bo mam do tego takie prawo. To właśnie demokracja, a skoro ty tego nie rozumiesz to nie powinieneś w tej demokracji naszej lokalnej uczestniczyć. Użyłem celowo słowa "urzędas", bo jak słusznie zauważyłeś ma ono negatywny wydźwięk i oznacza zupełnie co innego niż słowo "urzędnik". Dziękuję za troskę o moje nerwy. Zapewniam cię, że są w doskonałym stanie, a twoje durne, zaczepne teksty z pewnością tego nie zmienią :D

Ok. Ale szacunku to w szkole już małe dzieci uczą. W Twoim przypadku albo to było dawno temu albo spało się na lekcjach jak tego uczyli. Ot i skutki teraz masz tego :D. Pozdrawiam.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: parkingi, staszów, rynek, zmiana, organizacji, ruchu, burmistrz, starosta, rada, radni

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych