Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rozwód, alimenty, podział majątku, windykacja

adwokat mecenas prawnik radca prawny kielce jędrzejów kraków staszów opatów starachowice

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2015 - 12:06:02

Naprawdę dobrych prawników znajdziesz w kancelarii GOCAL.
Dużym plusem jest fakt że ta firma prawnicza obejmująca swoim działaniem Polskę i kraje członkowskie Unii Europejskiej, więc nie ma żadnego problemu z prowadzeniem spraw sądowych wszędzie. Są dostępni, rzeczowi, profesjonalni i jak wynika z opinii klientów bardzo skuteczni co jest chyba najważniejsze, bo właśnie tego oczekujemy od prawnika.

#2 wyl

wyl

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 11:45:45

Egzekucją odszkodowań najlepiej zajmuje się firma Lex Fortis, wystarczy zajrzeć na ich stronę. Lex Fortis stawia na zadowolenie klienta, dlatego też rozpatrzenie sprawy i analiza dokumentów są za darmo

#3 adronos

adronos

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 11:00:37

Myślę, że lepszy będzie jakiś prawnik, który zajmie się sprawą indywidualnie niż typowa masówka w jakiś firmach.

#4 Labonuss

Labonuss

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2015 - 08:14:49

|JA kiedyś wynająłem firmę od windykacji i byłem zadowolony, wszystko przebiegło szybko :) Chociaż prawnik to też dobre rozwiązanie. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 09:53:48

4 wpisy - 4 reklamy

profesjonaliści używający wszelkich możliwych kanałów reklamy czy nieradzący sobie żebracy łapiący ostatni oddech?

#6 Anekon

Anekon

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 grudzień 2015 - 08:16:22

No ja się zastanawiam gdzie znajdę naprawdę dobrego prawnika od rozwodów, kogo możecie polecić tak naprawdę ? Z góry dzięki za pomoc. 

#7 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 15:10:53

Rozwód to trudna sytuacja dlatego chciałam mieć  pewność, że moją sprawą zajmie się prawnik, który ma odpowiednie podejście do klienta. Świat mi się walił, wsparcia ze strony rodziny niestety nie miałam. W internecie znalazłam kancelarię GOCAL. Zadzwoniłam i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Pani z sekretariatu podeszła do mojej sprawy indywidualnie wysłuchała i umówiła na spotkanie z mecenasem tak jak mówiła specjalista w sowim fachu.

Indywidualne podejście do klienta zdecydowanie tym wygrywają.

#8 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 15:11:34

Rozwód to trudna sytuacja dlatego chciałam mieć  pewność, że moją sprawą zajmie się prawnik, który ma odpowiednie podejście do klienta. Świat mi się walił, wsparcia ze strony rodziny niestety nie miałam. W internecie znalazłam kancelarię GOCAL. Zadzwoniłam i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Pani z sekretariatu podeszła do mojej sprawy indywidualnie wysłuchała i umówiła na spotkanie z mecenasem tak jak mówiła specjalista w sowim fachu.

Indywidualne podejście do klienta zdecydowanie tym wygrywają.

#9 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 11:06:05

Ja również polecę kancelarię GOCAL. Miałem wypadek samochodowy, doznałem dużego uszczerbku na zdrowiu. Ubezpieczyciel nie chciał wypłacić mi odszkodowania. Wszystko gładko poszło i pomogli mi uzyskać całą należność. Naprawdę rzetelne podejście do klienta, super kontakt, bardzo dobra skuteczność!

#10 ~talinka~

~talinka~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 18:13:01

W mojej sprawie rozwodowej pomagał mi adwokat Cejrowski z Tczewa. Bez niego nie przeszłabym przez to tak łatwo. Na szczęście dzięki niemu mam to już za sobą. Bardzo doświadczony adwokat. 

#11 Julia333

Julia333

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 12:46:44

Podczas mojego rozwodu było właśnie bardzo dużo kwestii do rozwiązania. Masakra ile to spraw trzeba załatwić zanim to wszystko się skończy, a jeszcze powiedz dzieciom co się dzieje, dlaczego tata nie mieszka z nami itp. No niestety to nie jest łatwe, ale z czasem będzie tak lepiej. No ale właśnie mi podczas rozwodu pomagała kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic i bardzo fajnie wszystkim się zajęli.

#12 ~destina~

~destina~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 17:56:59

W tak trudnej sytuacji jak rozwód liczy się skuteczność i profesjonalizm. Taką pomoc otrzymałam w kancelarii Cejrowski i cieszę się, że to wszystko już się skończyło. Zaczynam nowy etap w życiu.

#13 mstawskam

mstawskam

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:28:39

Rozwód to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. Myślę, że warto udać się do specjalisty, który pozwoli przejść przez to jak najszybciej i jak najmniej boleśnie. Polecam kancelarię http://kdkancelaria.pl/

Pani Katarzyna pomogła już wielu osobom poradzić sobie z tym ciężarem, w tym mi. Dobrze, że ten koszmar mam już za sobą.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: adwokat, mecenas, prawnik, radca prawny, kielce, jędrzejów, kraków, staszów, opatów, starachowice

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych