Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ROZWIŃ Z NAMI SKRZYDŁA,TWÓJ BURMISTRZ,TWOJE MIASTO

332 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 07:21:48

ale jaja, ale jaja, do szkoły za stary, na emeryture za młody. niech lepiej pójdzie na grzyby, to go może coś w lesie zeżre, i chłopina bedzie miał spokój :P

hihi

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 07:27:48

hihi

no i co rżysz, jak końska ci*pka do bata

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:00:30

no i co rżysz, jak końska ci*pka do bata

twoja chyba hahahaha

#44 ~Zdegustowana~

~Zdegustowana~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:41:18

O co chodzi z tym plakatem? Ludzie patrzą jak na świętego czy żywcem do nieba będą wzięci? 12 lat szykował się żeby rozwinąć skrzydła? Posklejane je miał czy co? Kompletnie to do mnie nie trafia, strasznie obłudy i tandetny przekaz

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:25:03

O co chodzi z tym plakatem? Ludzie patrzą jak na świętego czy żywcem do nieba będą wzięci? 12 lat szykował się żeby rozwinąć skrzydła? Posklejane je miał czy co? Kompletnie to do mnie nie trafia, strasznie obłudy i tandetny przekaz

Zobaczysz jak wygra to mu się rozwiną zwłaszcza w kwestii zatrudniania swoich gzie się tylko da na koszt podatnika

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 13:57:24

Ej, dalibyśta Obratańskiemu wygrać. Chłop urodzony w 1959 roku urodzony to przy 5 letnej kadencji  be se prawie do emertyturki poburmistrzował, a tak to jak Lubawski w Kielcach przegra to gdzie on robote znajdzie?

To jest właśnie ten problem , że Końskie nie ma gospodarz (takiego właściciela firmy) tylko ma pracowników na etacie.

Polecam książkę  " Od siódmej do trzeciej" Momo Kapor

#47 ~Bolek~

~Bolek~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 14:53:24

żadnych sentymentów do mojego burmistrza ko i takiego czy innego sposobu na rozwijanie skrzydeł,przez trzy kadencje raczej zwijał skrzydła,niech w kolejnej kadencji już odpoczywa

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 15:09:02

żadnych sentymentów do mojego burmistrza ko i takiego czy innego sposobu na rozwijanie skrzydeł,przez trzy kadencje raczej zwijał skrzydła,niech w kolejnej kadencji już odpoczywa

Daj Mu spokój niech rozwinie skrzydła,wreszcie przez 5 lat bedzie latał bo wygra :P

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 20:46:16

Daj Mu spokój niech rozwinie skrzydła,wreszcie przez 5 lat bedzie latał bo wygra :P

A ja słyszałam na targu jak dwie baby mówiły że mają rozwinąć szkrzydła i odlecieć.

#50 ~a fe~

~a fe~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 21:07:46

on rozwija skrzydła i ostro pikuje w dół, nasze miejsce zaszczytne 220, ciągnie to biedne miasto za sobą, nie ma za grosz przyzwoitości

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 21:19:41

on rozwija skrzydła i ostro pikuje w dół, nasze miejsce zaszczytne 220, ciągnie to biedne miasto za sobą, nie ma za grosz przyzwoitości

pul ap ,pul ap ,pul ap.........i cały misternym plan

#52 ~Heniek 123~

~Heniek 123~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 21:29:42

Krzysztofie dodaj mi skrzydła niech nad rajskim wzlecę światem w martwą dziedzinę ułudy.
Nie dodał mi skrzydeł w czasie swojej kadencji i się rozdupcyłem.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 21:30:11

terrain ahead, terrain ahead

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 07:19:13

terrain ahead, terrain ahead

up up 

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 07:20:36

A ja słyszałam na targu jak dwie baby mówiły że mają rozwinąć szkrzydła i odlecieć.

nieźle

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:19:11

Nawiązując do tytułu wątku mam pytanie.W jaki sposób mam rozwinąć skrzydła z wami proszę o więcej szczegółów co proponujecie. Hasło gornolotne i nic poza tym może ktoś z twórców mi to wytłumaczy.???

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:20:18

Nawiązując do tytułu wątku mam pytanie.W jaki sposób mam rozwinąć skrzydła z wami proszę o więcej szczegółów co proponujecie. Hasło gornolotne i nic poza tym może ktoś z twórców mi to wytłumaczy.???

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:41:02

Nie ma odpowiedzi na to pytanie.Hasło głupie,zwłaszcza w kontekście np zachowania i wyglądu burmistrza.To,że zaaprobował takie głupawe hasełko pokazuje tylko dobitnie jakie są jego intelektualne możliwości.Noszenie okularków,łysinka i przyklejony głupawy uśmiech nie czynią z człowieka myśliciela.To raczej poza wsiowego buraka na mało zrozumiałe przez niego okoliczności.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 14:31:44

Z profila.... wymarzony dzik!

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 18:15:57

....Widziałem oooooooberka cień, do góry wzbił się niczym wiatr.....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych