Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ROZWIŃ Z NAMI SKRZYDŁA,TWÓJ BURMISTRZ,TWOJE MIASTO

332 odpowiedzi w tym temacie

#321 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 19:34:50

Poraża mnie totalny brak spójności u pana Obratańskiego.

W debacie powiedział, że rewitalizacja centrum nie była powszechnie oczekiwana. W takim razie po co się za nią zabierał? Jednocześnie mówi, że centrum kultury jest bardzo społecznie oczekiwane, a przecież jest jednym z elementów rewitalizacji centrum.  

#322 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 22:10:13

Poraża mnie totalny brak spójności u pana Obratańskiego.
W debacie powiedział, że rewitalizacja centrum nie była powszechnie oczekiwana. W takim razie po co się za nią zabierał? Jednocześnie mówi, że centrum kultury jest bardzo społecznie oczekiwane, a przecież jest jednym z elementów rewitalizacji centrum.

ktoś ci to powiedział,czy sam odziedziczyles syfa mózgu

#323 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 22:27:13

ktoś ci to powiedział,czy sam odziedziczyles syfa mózgu

Umówmy się, że jak ci udowodnię, że tak jest to napiszesz na forum że odziedziczyłeś syfa mózgu i podpiszesz się imieniem i nazwiskiem, ok klakierku?

Debata TKN24 część 2 od 28:45 - o braku powszechnego oczekiwana.

Debata TV Świętokrzyska od 30:15 - o powszechnie oczekiwanym centrum kultury

#324 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 14:44:32

Umówmy się, że jak ci udowodnię, że tak jest to napiszesz na forum że odziedziczyłeś syfa mózgu i podpiszesz się imieniem i nazwiskiem, ok klakierku?

Debata TKN24 część 2 od 28:45 - o braku powszechnego oczekiwana.

Czasami czytam forum echa dnia i zastanawiam się czy jest ktoś kto napisze coś mądrego. Chyba się nie doczekam nieważne. Na tym forum piszą chyba te same osoby i odpisują sobie wzajemnie. Czy jest tu jakiś administrator który mógłby wpływać na te wpisy. Teraz jest kampania i widać jak niektórzy opluwają ludzi z którymi nawet nie rozmawiali bądź piszą tylko żeby ludzi upodlić do czego to zmierza. Walka o stołek radnego stołek Burmistrza przecież to jest nie łatwy kawałek chleba. Ci są źli a tamci cacy. Ludzie opanujcie się bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Ponoć wszyscy są za demokracją i porządkiem którego oczekują mieszkańcy Końskich. 

#325 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 14:58:48

Popieram. W poniedziałek będzie po wyborach i trzeba będzie dalej żyć. Mamy różne poglądy, reklamujmy siebie, nie opluwajmy innych. I co najważniejsze idźmy głosować, to naprawdę ważne. Nie słuchajmy kto co klepie, miejmy otwarte głowy, myślmy i wybierzmy mądrze. Tego najbardziej boją się ci, którzy tak się tu błotem obrzucają.

#326 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 15:12:59

Popieram. W poniedziałek będzie po wyborach i trzeba będzie dalej żyć. Mamy różne poglądy, reklamujmy siebie, nie opluwajmy innych. I co najważniejsze idźmy głosować, to naprawdę ważne. Nie słuchajmy kto co klepie, miejmy otwarte głowy, myślmy i wybierzmy mądrze. Tego najbardziej boją się ci, którzy tak się tu błotem obrzucają.

Według mnie 99% piszących tutaj to są beneficjenci czerpiący korzyści z wygranej jednego lub drugiego kandydata . Czytając wpisy jednej czy drugiej strony odnoszę wrażenie że są fanatykami na poziomie talibów tylko turbanów im brakuje .Gdby mogli to wytoczyliby aramaty i strzelali do siebie . Smutne to bo jasno widać że jednej czy drugiej stronie zależy jedynie na ciepłych posdach i profitach z tego wynikających .A miasto czy gminę mają głęboko w tyle

#327 ~Bolek~

~Bolek~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 15:26:09

wyobraż sobie człowieku,że pisząc na forum nie mam z tego żadnych korzyści,ale obserwuję uważnie co niektórzy kandydaci na burmistrza zrobili dla tego miasta i gminy,a raczej nie zrobili,a obiecywali,to już nie są moi faworyci,moi faworyci to młodzi kandydaci tak na burmistrza jak i na radnych,sam do młodzieży się nie zaliczam,ale wierzę,że młodzi będą chcieli coś w tej gminie zmienić,zasłużonym emerytom już dziękujemy ich jedyne uzasadnienie bycia w jakiejś radzie to pobieranie diet

#328 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 15:30:50

Ale Bolku, w tym właśnie problem, że takie wpisy jak twoje, mocno popierające jednego z kandydatów i ośmieszające tych, którzy chcą inaczej głosować, do niczego dobrego nie prowadzą. To jest nachalna agitacja, a każdy z nas ma swój rozum i powinien go użyć, i iść głosować. I tyle.

#329 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 15:33:34

wyobraż sobie człowieku,że pisząc na forum nie mam z tego żadnych korzyści,ale obserwuję uważnie co niektórzy kandydaci na burmistrza zrobili dla tego miasta i gminy,a raczej nie zrobili,a obiecywali,to już nie są moi faworyci,moi faworyci to młodzi kandydaci tak na burmistrza jak i na radnych,sam do młodzieży się nie zaliczam,ale wierzę,że młodzi będą chcieli coś w tej gminie zmienić,zasłużonym emerytom już dziękujemy ich jedyne uzasadnienie bycia w jakiejś radzie to pobieranie diet

Ale ja się z Tobą całkowicie zgadzam i w ogóle Ciebie nie oskarżałem o czerpanie korzyści z pisania na forum . Chyba źle mnie zrozumiałeś . Co się zaś tyczy młodych ludzi jestem jak najbardziej za . Też mam już dośc leśnych dziadków obiecujących gruszki na wierzbie i pierdzących tylko w stołki za naszą kasę

#330 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 15:50:37

Według mnie 99% piszących tutaj to są beneficjenci czerpiący korzyści z wygranej jednego lub drugiego kandydata . Czytając wpisy jednej czy drugiej strony odnoszę wrażenie że są fanatykami na poziomie talibów tylko turbanów im brakuje .Gdby mogli to wytoczyliby aramaty i strzelali do siebie . Smutne to bo jasno widać że jednej czy drugiej stronie zależy jedynie na ciepłych posdach i profitach z tego wynikających .A miasto czy gminę mają głęboko w tyle

100%prawdy

#331 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 19:00:34

Czasami czytam forum echa dnia i zastanawiam się czy jest ktoś kto napisze coś mądrego. Chyba się nie doczekam nieważne. Na tym forum piszą chyba te same osoby i odpisują sobie wzajemnie. Czy jest tu jakiś administrator który mógłby wpływać na te wpisy. Teraz jest kampania i widać jak niektórzy opluwają ludzi z którymi nawet nie rozmawiali bądź piszą tylko żeby ludzi upodlić do czego to zmierza. Walka o stołek radnego stołek Burmistrza przecież to jest nie łatwy kawałek chleba. Ci są źli a tamci cacy. Ludzie opanujcie się bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Ponoć wszyscy są za demokracją i porządkiem którego oczekują mieszkańcy Końskich. 

Ktoś na mój post napisał, że mam dziedziczonego syfa mózgu bo stwierdziłem niespójność w wypowiedziach pana Obratańskiego. Zaproponowałem, żeby ta osoba jak jej udowodnię tą niespójność napisała tak o sobie i się podpisała. Nikogo nie opluwam. 

#332 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 21:06:22

no właśnie prosta odpowiedź: prawda czy fałsz?

#333 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 21:08:08

Sprawdź sobie:

Debata TKN24 część 2 od 28:45 - o braku powszechnego oczekiwana rewitalizacji centrum

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych