Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

ROZWIŃ Z NAMI SKRZYDŁA,TWÓJ BURMISTRZ,TWOJE MIASTO

332 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 07:43:52

To było dowcipne przez parę dni. Dziś rzygać się chce. Nie wymyśli ta gwardia nic nowego?

oj boli......

#282 ~burmistrz~

~burmistrz~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 08:21:40

głosując na towarzystwo KO betonujesz stare układy,nie chcesz zmian dla tego miasta i gminy,najlepsi kandydaci to młodzi kandydaci Damian Milczuszek,Buras Agnieszka,Robert Deszczyński,Przemysław Śliwak,na pewno nie leśne dziatki i babuszki

#283 ~burmistrz~

~burmistrz~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 09:59:38

nie głosujemy na jedynki na listach wyborczych,nauczycieli,lekarzy i harcerzy

#284 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 10:58:42

nie głosujemy na jedynki na listach wyborczych,nauczycieli,lekarzy i harcerzy

głosujemy na spadachroniarzy ze Skarżyska

#285 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 15:19:06

Ależ rozwinięcie skrzydeł pod biedronką....

#286 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 20:24:26

To było dowcipne przez parę dni. Dziś rzygać się chce. Nie wymyśli ta gwardia nic nowego?

Skoro gwardia Burmistrza Tysiąclecia nie jest w stanie wymyslęć nic co choćby w ułamku procenta było równie dobre to cóż...Tak siepacze Oberka myślcie,myślcie , myślenie ma kolosalną przyszłość i naprawdę nie boli , nie obawiajcie się

#287 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 23:53:06

Raczej wszystko się zwija,nic bardziej śmiesznego-nie mój burmistrz,miasto oddala się od mieszkańców,ludzi młodych,chętnych,może to zaszczyt,że się cofa i w rankingu miast powiatowych na 267 miast w Polsce jest na 220 miejscu,przecież to zasługa obecnego i poprzedniego zarządzającego miastem i gminą,przy takim kierowaniu szybko osiągniemy ostatnie miejsce

Albo panie Bolku jest pan ślepy, albo sam pan uwierzył w jakąś propagandę kreowaną przez niektórych kandydatów/ta. Kontrahenci z którymi rozmawiam mówią mi że miasto rozwija się o wiele szybciej niż inne w regionie. I z tego jestem zadowolony.

#288 ~Bolek~

~Bolek~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 06:10:08

przestańmy się czarować jest jak jest każdy widzi i nie ma co pisać,że jest tak świetnie

#289 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 07:30:27

Albo panie Bolku jest pan ślepy, albo sam pan uwierzył w jakąś propagandę kreowaną przez niektórych kandydatów/ta. Kontrahenci z którymi rozmawiam mówią mi że miasto rozwija się o wiele szybciej niż inne w regionie. I z tego jestem zadowolony.

,,Idzie Grześ przez wieś

worek piasku niesie

a przez dziurkę

piasek ciurkiem

sypie się za Grzesiem".

To jest to tobie. Przez dziurkę w główce rozumek  ci się wysypuje...

#290 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 07:45:57

wszyscy z tego dworu KO i wraz z nim jesteście dumni,żebyście tylko z tej dumy i "osiągnięć" nie popękali zobaczymy za tydzień,może wybory są niepotrzebne???

#291 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 07:51:46

Potrzebne bo raz na 4 a teraz dopiero za 5 dzieci Cię do kompa dopuszczą.

#292 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 07:59:50

Teraz to dołożyłeś do pieca, chyba bardzo dobry towar biorą ci twoi kontrhenci,albo dużo bimbru marnej jakości piją a najparwdpodobniej to ci twoi kontrachenci to twoi znajomi zatrudnienie przy którymś z korytek podobnie jak ty sam u Burmistrza Tysiąclecia .

#293 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 08:25:12

Dzisiaj jest dzień papieski. A kiedy u nas będzie dzień burmistrzowski?

#294 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 08:48:23

Prawdopodobnie wygra w drugiej turze, Obratański choć w mojej ocenie szału nie było,końcówka kadencji i tu widać rozkwit inwestycji,co do Cichockiego nie wiem czy zdoła zbliżyć się do wyniku 2014,lewica jak zobaczy że przewaga może być duża z bólem du..py żeby mieć jakiś wpływ na gminę,ułoży się nawet z obecnym burmistrzem.

#295 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 09:07:32

Prawdopodobnie wygra w drugiej turze, Obratański choć w mojej ocenie szału nie było,końcówka kadencji i tu widać rozkwit inwestycji,co do Cichockiego nie wiem czy zdoła zbliżyć się do wyniku 2014,lewica jak zobaczy że przewaga może być duża z bólem du..py żeby mieć jakiś wpływ na gminę,ułoży się nawet z obecnym burmistrzem.

Problem w tym że te jego robione na prędce pseudoinwestycje są delikatnie rzecz ujmjując żałosne . Nietrudno się domyśleć że jego kolejna kadencja inaczej wyglądać nie będzie przez 4 i pół roku będzie żadził i dzielił stołkami chociać myślę że już przez całe 5 tak będzie robił gdyż będzie to jego kadencja emerytalna.Oleje już wszystko totalnie . Szkoda tylko tego miasta i gminy

#296 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 09:30:42

Na razie jedyny sondaż zrobiony dla Echa przez sondażownię a nie przez internety pokazuje że 1% prowadzi Cichocki.

#297 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 12:08:18

Problem w tym że te jego robione na prędce pseudoinwestycje są delikatnie rzecz ujmjując żałosne . Nietrudno się domyśleć że jego kolejna kadencja inaczej wyglądać nie będzie przez 4 i pół roku będzie żadził i dzielił stołkami chociać myślę że już przez całe 5 tak będzie robił gdyż będzie to jego kadencja emerytalna.Oleje już wszystko totalnie . Szkoda tylko tego miasta i gminy

Cichockiemu ludzie pamiętają ekrany dźwiekochłonne Brody, Wincentów, Gatniki.Przy urnach nam się przypomni panie Michale.

#298 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 12:21:30

Cichockiemu ludzie pamiętają ekrany dźwiekochłonne Brody, Wincentów, Gatniki.Przy urnach nam się przypomni panie Michale.

Weź się o te ekrany puknij. Włącz debatę z 2014 roku i posłuchaj jak Gąszcz punktuje Obratańskiego, że od 2008 roku jeździł temat załatwiać a w 2010 roku jak już wiedział że mają być ekrany to dopuścił aby z jego upoważnienia jedna z urzędniczek  podpisała uzgodnienie na realizację inwestycji w takim kształcie właśnie. Takżę cieszę się, że ludzie sobie przypomną przy urnach kto ich wpuścił w malinki.

#299 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 12:24:51

Masz rację, wszyscy powinni tę debatę obejrzeć, nawet kilka razy. Popieram. A burmistrz Obratański powinien ją puszczać w mediach jako swój spot wyborczy!

#300 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 12:27:58

Masz rację, wszyscy powinni tę debatę obejrzeć, nawet kilka razy. Popieram. A burmistrz Obratański powinien ją puszczać w mediach jako swój spot wyborczy!

A w jutro przyjdzie w husarskich skrzydłach? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych