Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

290 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kibicee~

~kibicee~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:05:38

Bukowa wygra ! Nie ma innego wyjścia. Chociaż zrobiły stroje, pszczółki napewno dużo sie musiały napracować nad strojem. Dwie dziewczyny miały nawet stroje Lewandowskiego. Wszystkie dziewczyny były ubrane jednakowo. Śpiewały równie dobrze. Sprzęt grający załatwiony, mikrofony. NO PIERWSZA KLASA PO PROSTU ! A że dziewczyny z Małogoszcza pokazały brzuchy np. to co narobiły się strasznie. TRAGEDIA. Barcelona posciel wywiesiła. Potem wszyscy siedzieli na du*ach, a one cały czas podtrzymywały atmosferę. No sory ale niektóre komentarze tutaj są zbędne...

#42 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:06:00

dokladnie i juz sie niech nie chwala , bo co z tego ze doping byl ok, jak pewnie pilkarze beznadziejni

Hahahaha, ku*** ciekawe jak Ty grasz cudowny anonimku ?! ^^
Oni bardzo dobrze grają, to jest prawda że są w rozgrywkach wojewódzkich na coca coli. Dlaczego ? No a dlatego, że są dobzi. Więc nie wymyślajcie głupot, ze nie umieją grać, bo szkoda słuchać i czytać takich tekstów. Pozdro

#43 ~madafakier~

~madafakier~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:09:42

NAGŁOWICE WYGRAJA CALY TURNIEJ !!!!!!!!!!

#44 ~Mądra :D~

~Mądra :D~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:11:05

Nagłowice, a kto to? :D Był ktoś taki? xD Nie słyszałam xd

#45 ~madafakier~

~madafakier~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:13:50

Nagłowice, a kto to? :D Był ktoś taki? xD Nie słyszałam xd

TAK BYL TYLKO OCZYWISCIE NIE MIELISMY KIBICOW HEHE :D

#46 ~ŁKS~

~ŁKS~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:16:45

Heheheh :D No dobra może i macie rację Bukowa najlepszych ma kibiców :D ale każdy kibic z Bukowej będzie płakał jak po ubiegłorocznej poraże z Łagowem w minieuro :D A jak wiadomo przedewszystkim gra się tu liczy :D

#47 ~Mądra :D~

• Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:16:54

TAK BYL TYLKO OCZYWISCIE NIE MIELISMY KIBICOW HEHE :D

No to teraz rozumiem :) To wy chyba pierwsi szliście przy pokazie czy pomyliłam? :D

#48 ~Bukowa kurwa <3~

~Bukowa kurwa <3~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:18:14

z Małogoszcza to cieniasy i mają duże brzuchy.

Haha mega xd milo sie czyta komplementy na temat Bukowy :)

#49 ~madafakier~

~madafakier~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:19:04

No to teraz rozumiem :) To wy chyba pierwsi szliście przy pokazie czy pomyliłam? :D

Różowe stroje mówi ci to cos??

#50 ~FuckenBeach~

~FuckenBeach~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:19:14

Heheheh :D No dobra może i macie rację Bukowa najlepszych ma kibiców :D ale każdy kibic z Bukowej będzie płakał jak po ubiegłorocznej poraże z Łagowem w minieuro :D A jak wiadomo przedewszystkim gra się tu liczy :D

Nikt nie płakał, tylko przynajmniej umieją pogodzić się z porażką. Nie tak jak co poniektórzy :)

#51 ~Mądra :D~

• Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:20:10

Różowe stroje mówi ci to cos??

Mówi, mówi. Sorki za pomyłkę :)

#52 ~hyhyhyhyhyhy~

~hyhyhyhyhyhy~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:22:48

Ci w różowym byli seksiaści :D

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:24:10

no i co ze zajely? to o niczym nie swiadczy, widocznie to byl fart ;) nie wiesz* pisze sie oddzielnie ;) walnij sie slownikiem ortograficznym , moze pomoze :) Ty* rowniez sie pisze z duzej litery jako zwrot grzecznosciowy. rozkrecili impreze? hhahah, brawo, inni tez potrafili puscic z telefonu muzyke ;) na prawde, bardzo madre. zagluszyli wszystkich i jak inny mieli cos zrobic jak Bukowa właczyla na caly głos muzyke? zastanowcie sie, a te sweet focie co sie lapia za zadlo i sie podniecaja tym to bylo takie oryginalne, ze loo. zal bylo patrzec jakie wy pozy robicie >< Nowiny chociaz mialy fajna flage ;) dobra nie chce mi sie wypowiadac na innych temat, dalej uwazam ze Nowiny byly najlepsze.

Żal Ci dupę Ściska, że mi jesteśmy najlepsi ? O, jak mi przykro.. Jesteśmy dobrze przygotowani, a po drugie , muzyka nie była puszczona z telefonu, tylko z MEGA GŁOŚNIKA ( nawet takich rzeczy nie rozróżniasz ?)

#54 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:24:45

Ci w różowym byli seksiaści :D

Rzeczywiście xd

#55 ~FuckenBeach~

~FuckenBeach~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:25:36

Żal Ci dupę Ściska, że mi jesteśmy najlepsi ? O, jak mi przykro.. Jesteśmy dobrze przygotowani, a po drugie , muzyka nie była puszczona z telefonu, tylko z MEGA GŁOŚNIKA ( nawet takich rzeczy nie rozróżniasz ?)

Lubie Cię :)

#56 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:28:53

No pewnie, że Bukowa najlepsza :) Zgadzam się ze wszystkimi, którzy uważają że Bukowa najlepsza :)

#57 ~Bukowa Bukowa BVB Bukowa~

~Bukowa Bukowa BVB Bukowa~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:30:35

No raczej, nie inaczej :) Nie rozumiem ludzi, którzy z zazdrości potrafią tylko du*pę obrabiać na około.. Żałosne :)

#58 ~FuckenBeach~

~FuckenBeach~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:33:25

No raczej, nie inaczej :) Nie rozumiem ludzi, którzy z zazdrości potrafią tylko du*pę obrabiać na około.. Żałosne :)

Bywa :D Są ludzie i parapety :)

#59 ~hyhyhyhhy~

~hyhyhyhhy~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:34:15

Rzeczywiście xd

No tak :D

#60 ~Bukowa Bukowa BVB Bukowa~

~Bukowa Bukowa BVB Bukowa~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:35:12

Bywa :D Są ludzie i parapety :)

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, moja droga :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych