Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

rozliczanie śmieci KSM

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~oburzony~

~oburzony~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 10:03:19

Jestem rozczarowany postawą władz spółdzielni w stosunku do mieszkańców bloków w zakresie naliczanie opłat za śmieci...bo płacimy za niesegregowane...a widzę, że większość rzetelnie segreguje..hmm i mimo, że mam wyrzuty sumienia to chyba zacznę nie segregować, bo w imię czego? w imię lepszego samopoczucia? Po co robią ten cyrk z tymi pojemnikami na śmieci do segregacji? A my sobie tam wrzucamy i jest fajnie i na wysypisku mają mniej pracy...a my segregujemy jak te potulne baranki i płacimy za wywóz jak za zboże. Może ruszymy trochę ten temat? I ich ciągłe tłumaczenia, że segregacja śmieci z blokowisk jest niepoliczalna? To do mnie nie trafia..jak niepoliczalna? Przecież można to procentowo rozbić...i policzyć...no bez przesady...można przecież  np. przypisać bloki do danego śmietnika i policzyć i stwierdzić czy segregowane czy nie? Prawda? Jest wiele prostych rozwiązań..tylko ..no właśnie dlaczego nie chcą tego wdrożyć?? Mam wrażenie że jesteśmy robieni w karola....

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 10:45:11

Jestem rozczarowany postawą władz spółdzielni w stosunku do mieszkańców bloków w zakresie naliczanie opłat za śmieci...bo płacimy za niesegregowane...a widzę, że większość rzetelnie segreguje..hmm i mimo, że mam wyrzuty sumienia to chyba zacznę nie segregować, bo w imię czego? w imię lepszego samopoczucia? Po co robią ten cyrk z tymi pojemnikami na śmieci do segregacji? A my sobie tam wrzucamy i jest fajnie i na wysypisku mają mniej pracy...a my segregujemy jak te potulne baranki i płacimy za wywóz jak za zboże. Może ruszymy trochę ten temat? I ich ciągłe tłumaczenia, że segregacja śmieci z blokowisk jest niepoliczalna? To do mnie nie trafia..jak niepoliczalna? Przecież można to procentowo rozbić...i policzyć...no bez przesady...można przecież  np. przypisać bloki do danego śmietnika i policzyć i stwierdzić czy segregowane czy nie? Prawda? Jest wiele prostych rozwiązań..tylko ..no właśnie dlaczego nie chcą tego wdrożyć?? Mam wrażenie że jesteśmy robieni w karola....

Czytałeś załącznik do nowego "czynszu" Tam jest napisane, że zarząd nie zgadza się z tą decyzją i podejmie kroki w tej sprawie. Też za nimi nie przepadam, ale piszę jak jest. Miejmy nadziję, że stana na wysokości zadania. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 10:46:52

Popieram!

KSM niech choc raz zrobi cos dobrze, niech się wyrózni na tle kraju i podpisze umowę na istnienie punktow skupu surowców wtórnych.

Jak było dawniej.

Ludzie za pare groszy zyskają motywacje do segregowania, a zyskają wszyscy, bo wszyscy będziemy w sumie płacić mniej. Albo dzielmy smieci tylko na 2 grupy: mokre i suche. Reszta należy do firm recyklingowych.

Kto mi zapłaci za mycie naklejek, kubków po jogurcie? Woda w Końskich droga jak diabli!

W TVP by nas pokazali, dalibyśmy przyklad myślenia i rozwiązania problemu.

#4 ~oburzony~

~oburzony~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 11:02:52

Czytałeś załącznik do nowego "czynszu" Tam jest napisane, że zarząd nie zgadza się z tą decyzją i podejmie kroki w tej sprawie. Też za nimi nie przepadam, ale piszę jak jest. Miejmy nadziję, że stana na wysokości zadania. 

Mi nie chodzi o to, że podnieśli opłatę...bo podnieśli ją w całej gminie...mi chodzi o kwestie kwalifikowania śmieci ne segregowane i niesegregowane...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 11:26:36

Pytam się gdzie się podziały pojemniki na odpady organiczne? Może wyjaśni to burmistrz lub prezes pgk?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 14:16:39

Pytam się gdzie się podziały pojemniki na odpady organiczne? Może wyjaśni to burmistrz lub prezes pgk?

a były takowe? 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:26:47

Nie zawracaj dupy prezesowi

#8 ~Grażka~

~Grażka~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 22:54:14

A gdzie kosze na odchody pupili???!!!

Dodaj odpowiedź