Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Różany Dworek Ignacówka

88 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MPx~

~MPx~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 15:06:36

Hej, czy może ktoś z forumowiczów był na zabawie Sylwestrowej bądź ostatkowej w Różanym Dworku na Ignacówce, zamierzamy tam urządzić wesele i chciałbym się dowiedzieć waszych opinii na temat jedzenia, akustyki, poziomu obsługi. Pozdrawiam Marcin

#2 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 11:03:23

Hej, czy może ktoś z forumowiczów był na zabawie Sylwestrowej bądź ostatkowej w Różanym Dworku na Ignacówce, zamierzamy tam urządzić wesele i chciałbym się dowiedzieć waszych opinii na temat jedzenia, akustyki, poziomu obsługi. Pozdrawiam Marcin

#3 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 11:07:40

hej, byłam na sylwestrze i moje spostrzeżenia są takie: lokal fajny jedyny minus to mała sala do tanczenia przy ilości 180 osob jest bardzo ciasno jak sie wszyscy chcą bawić, a drugi minusik to brak klimatyzacji no chyba że teraz się coś zmieniło. Jedzenie i obsługa spoko nikt nie był głodny. Ale i tak wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam

#4 ~MPx~

~MPx~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 21:33:24

Dzięki za odpowiedź, akurat podejrzewam że wesele będzie na mniej niż 150osób także powinniśmy się spokojnie zmieścić :)

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 18:34:49

Witaj Marcinie,
byłam na zabawie sylwestrowej w Różanym Dworku. Jedzenie było bardzo smaczne, obdługa bardzo miła... jak dla mnie parkiet do tańczenia był wystarczający i nie zauważyłam zeby było zbyt mało miejsca do tańczenia.Wygląd sali jest bardzo ładny o ile dobrze pamietam w sylwestra nie było założonych jeszcze klilka kinkietów na scianie ale wydaje mi sie ze do tej pory sa one juz pewnie założone. Ogólnie poleciłabym miejsce. No ale warto pojechać tam i obejrzeć samemu sale i dopytac sie o szczegóły np klimatyzacja, bo jedzenie to kwestia gustu zalezy co komu smakuje. Pozdrawiam

#6 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 18:40:10

A czy ma ktos z was nr telefonu do właścicieli?

#7 ~MPx~

~MPx~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 21:22:02

tel. P. Agnieszka 696167813

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 21:30:36

hej, byłam na sylwestrze i moje spostrzeżenia są takie: lokal fajny jedyny minus to mała sala do tanczenia przy ilości 180 osob jest bardzo ciasno jak sie wszyscy chcą bawić, a drugi minusik to brak klimatyzacji no chyba że teraz się coś zmieniło. Jedzenie i obsługa spoko nikt nie był głodny. Ale i tak wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam

no tak klimatyzacja Ci jest potrzebna w zimie przy minus 20 typowe zascianklowe myslenie chyba ze ogrzewania nie bylo to klinatyzacja dziala oswrotnie

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 22:20:12

Byłam tam na weselu ,ok 130 osób.Pyszne jedzenie, ładne wnetrza ,miłe otoczenie .Mnie się bardzo podobało,polecam.

#10 TomekDj

TomekDj

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 13:53:34

Bardzo fajny lokal weselny godny polecenia. Bardzo miła właścicielka. Kelnerki szybko i sprawnie podają posiłki. A jeśli chodzi o jedzenie to jest po prostu pyszne i co najważniejsze jest go dużo. Na sali tanecznej jest parkiet co ułatwia tańczenie. Wystrój lokalu jest piękny. Atrakcją weselną jest fontanna czekoladowa. Lokal jest położony w cichym, ustronnym miejscu. Mieliśmy tam wesele 23 lipca i byliśmy bardzo zadowoleni. Chcemy serdecznie podziękować pani Agnieszce właścicielce lokalu za sprawną organizacje naszego przyjęcia weselnego.

Agnieszka i Tomek :)

#11 ~IZA~

~IZA~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 14:50:55

jak to miło sobie słodzić

#12 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 18:40:34

miałam przyjemnosc bawic sie na weselu 23 lipca,było cudnie, jedzenie wysmienite,obsługa i wogole naj....polecam

#13 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 17:41:58

Cześć, byłam tam na weselu ostatnio i moje wrażenia są same pozytywne. Dużym plusem jest dostęp do tarasu, dużo miejsca za obiektem dla dzieci do zabawy. Jedzenie faktycznie jest wyśmienite. Polecam to miejsce. ;)

#14 ~GOŚĆ2~

~GOŚĆ2~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2011 - 17:43:55

o PLUSACH JUŻ BYŁO!!!
POTĘZNY MINUS TO AKUSTYKA....NA SALI JADALNEJ SŁOWA NIE DA SIE ZAMIENIĆ...A NIE WSZYSCY NA WESELU TAŃCZĄ NIESTETY...

#15 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 10 październik 2011 - 12:43:43

jak to miło sobie słodzić

#16 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 13:16:30

Na wesele się chodzi tańczyc i bawic a nie siedziec za stołami, pogadac można w czasie przerw albo poprosic żeby grali troszke ciszej i będzie wszystko okej, chce powiedziec że tak jak goście przyjmowani są w tym lokalu tak powinni być wszędzie indziej, jedzenie jest nie do przejedzenia, przystawki praktycznie wogóle nie zostały ruszone, kelnerki super, w lokalu czysto jak w domu. Bardzo polecam.

#17 ~GOŚĆ2~

~GOŚĆ2~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 19:43:12

[Nie!!!! Na wesele idziesz gościu nie tylko po to, by sie najeść i potańczyć! To jest oczywiste! Idzie się przede wszystkim po to, aby towarzyszyć młodej parze , spotkać się z rodziną porozmawiać. Tańczyć i bawić się /tylko/ to na wiejskiej potańcówce możesz... Ciekawe...tak nawiasem mówiąc, czy na weselach w Twojej rodzinie wszystkie babcie , ciocie.....itd tańczą. Ktoś prosił o beztronne opinie. Każdy ma swoją.Szacuneczek B)

#18 ~Ozi~

~Ozi~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 21:38:20

[Nie!!!! Na wesele idziesz gościu nie tylko po to, by sie najeść i potańczyć! To jest oczywiste! Idzie się przede wszystkim po to, aby towarzyszyć młodej parze , spotkać się z rodziną porozmawiać. Tańczyć i bawić się /tylko/ to na wiejskiej potańcówce możesz... Ciekawe...tak nawiasem mówiąc, czy na weselach w Twojej rodzinie wszystkie babcie , ciocie.....itd tańczą. Ktoś prosił o beztronne opinie. Każdy ma swoją.Szacuneczek B)

To jest oczywista oczywistość, że wesele to przede wszystkim radosne spotkanie rodzinne.
Niektórzy młodzi ludzie chętnie wykluczyliby wszystkie ciotki, wujków, że o babciach i dziadkach nie wspomnę - ot taka, często spotykana, mentalność wynikająca z braku szacunku dla osób starszych.
Swój udział mają w tym "panowie muzykanty", którym się wydaje ze im głośniej to tym lepiej, bo wtedy tuszują swoje "niedoróbki".
Ignacówka fajna jest :D

#19 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 15:10:53

lokal ok ale jedzenie mają kiepskie, np pieczarkowa z grzankami, na weselu????

#20 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 13:27:51

Aniu jakbyś nie wiedziała to menu wybierają Państwo Młodzi a nie właściciele lokalu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych