Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

388 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Keram z Działoszyc~

~Keram z Działoszyc~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 09:32:16

piszecie bzdury, Polska to katolicki kraj, wy którzy kalumnie rzucacie na polityków jesteście nie warci zakuów w biedronce,od..lcie sie od PSL-u, to jest jeszcze najuczciwsza Partia,sam sie zapisałem mimo,że nie ubiegam sie o zadna prace, nie mam znajomości i nie czerpoie zadnych kozysci z bycia w tej Partii.Nasza Gminno-Miejskie Koło ma największa liste nowych członków,
ciekawe ze wypowiadaja sie na tematy Partii sami pełowcy pisiuary i inne wymoczki niedouczki i kolaboranty, precz od pana Jarubasa i członków PSL-u, Niech żyje nasz Burmistrz,Niech żyje Nasz Starosta, Niech żyje Waldemar Pawlak,nie zyja wszyscy ludowcy.

#42 ~obudzona rankiem~

~obudzona rankiem~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 09:36:36

piszecie bzdury, Polska to katolicki kraj, wy którzy kalumnie rzucacie na polityków jesteście nie warci zakuów w biedronce,od..lcie sie od PSL-u, to jest jeszcze najuczciwsza Partia,sam sie zapisałem mimo,że nie ubiegam sie o zadna prace, nie mam znajomości i nie czerpoie zadnych kozysci z bycia w tej Partii.Nasza Gminno-Miejskie Koło ma największa liste nowych członków,
ciekawe ze wypowiadaja sie na tematy Partii sami pełowcy pisiuary i inne wymoczki niedouczki i kolaboranty, precz od pana Jarubasa i członków PSL-u, Niech żyje nasz Burmistrz,Niech żyje Nasz Starosta, Niech żyje Waldemar Pawlak,nie zyja wszyscy ludowcy.

biedaczek, tak tak lekarz kazał przytakiwać. Nie napinaj się tak, bo Ci gumka w gaciach pęknie

#43 ~Kielczanin od pokoleń~

~Kielczanin od pokoleń~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 09:36:56

powtarzam po raz kolejny: WPROWADZIĆ WIZY WJAZDOWE DLA WIEŚNIAKÓW NA TKI,TKN,TOP,TBU,TPI,TJE itp. GDYŻ PO WIEŚNIAKACH ZOSTAJE TYLKO SPALONA ZIEMIA

#44 szminimini

szminimini

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 10 sierpień 2012 - 09:39:54

Słodki Boże... jestem po studiach, zarejestrowana jako bezrobotna... kombinuję jak tu działalność założyć i uczciwie zarobić. A ze znajomymi i rodziną to najlepiej o zakupach i podróżach porozmawiać...bo jak się na temat załatwiania pracy wejdzie, to zaraz im się do domu spieszy (do kotka, pieska, kwiatków, itp.). Zazdroszczę takim osobom, których członkowie rodziny , że tak powiem :"ustawili". Ja, zwykła zjadaczka chleba, mogę tylko pomarzyć i dalej stać w kolejkach.

#45 ~stach~

~stach~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 09:41:41

brawo dla echa! brawo za odwagę! wreszcie!

#46 ~Dyzio marzyciel~

~Dyzio marzyciel~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 09:44:54

urząd jak sama nazwa wskazuje służy do urządzania się rodzinom :D :D :D

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 09:52:32

Chyba muszę pójść do żony Jarubasa i powiedzieć Jej całą prawdę,może wtedy skończą się szantaże i uległość wobec pseudo kolegów i tolerowanie nepotyzmu i ten cały bałagan.

#48 ~forum~

~forum~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 09:54:33

W Małogoszczu jest to samo. Burmistrz zatrudnia swoich. Ustawy na Radzie Miasta są wcześniej przygotowywane bez dyskusji na ich temat. Radni mają je tylko podpisać i tyle. A załatwienie czegoś w urzędzie to paranoja. W godzinach pracy imprezy imieninowe. Pani mówi proszę wyjść nie widzi Pan że mamy imieniny zaraz do Pana wyjdę na korytarz!!!! trzeba poczekać. itp. W osiedlowym zakładzie gospodarki komunalnej picie jest na porządku dziennym. Proszę spróbować zapłacić za mieszkanie często czuć woń alkoholu w lokalu. Burmistrz w szkole także obsadza swoich Sklepik od kilku lat prowadzi bratanek burmistrza, uczą tam też jego bratanice i dalsza rodzina. A co do PSL to ile posad załatwił Poseł Mirosław Pawlak ile przeniesień do rezerwy to już historia.... Mam nadzieje że w następnych wyborach na burmistrza wygra ktoś zupełnie z poza gminy i pierwsze co zrobi to wywali wszystkich z gminy i zrobi normalny nabór.

prawda prawda z tym Małogoszczem. warto się przyjrzeć też kto w szkole wykonuje remonty.

#49 troll

troll

Hrabia

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2344 postów

Napisano 10 sierpień 2012 - 09:58:38

artykuł ok ale jedno ale. Nie wszyscy byli zatrudniani za PSL, niektórzy skręcają tak jak chorągiewka na wietrze - kto wygra wyborcy temu się całuje odwłok.

#50 ~Jarosław Polskę (ro)zbaw~

~Jarosław Polskę (ro)zbaw~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 10:03:06

artykuł ok ale jedno ale. Nie wszyscy byli zatrudniani za PSL, niektórzy skręcają tak jak chorągiewka na wietrze - kto wygra wyborcy temu się całuje odwłok.

gdy rządziło skreślone przez ciebie PiS nepotyzmu nie było.Kto okazywał się umoczony,był natychmiast wyjebywany na zbity pysk.
A teraz masz "zieloną wyspę" dla jeleni którzy głosowali na "naćpaną hołotę" i POpaprańców
Jelenie głosowali-to teraz niech ryczą :)

#51 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 10:06:07

ktos powinien sie tym zajac i pozwalniać ciocie , córki, synków z państwowej posady, normalny człowiek nie ma siły przebicia aby zostać zatrudnionym w UW. juz od dawna tak sie dzieje w państwowkach i nikt nie reaguje. poprostu skandal!!!!!!!!!!!!

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 10:07:29

W ubiegłym roku wicedyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Busku-Zdroju został Krystian Jarubas, młodszy brat marszałka-prezesa. Starosta buski i szef stronnictwa w powiecie Jerzy Kolarz potrzebę jego awansu uzasadniał m.in. tym, że musiał on dojeżdżać ponad 80 km do pracy w Kielcach, gdzie był zatrudniony w wojewódzkim urzędzie pracy, a ma żonę i dwójkę małych dzieci.

Pralnia Pałysa.

Bronią Sądów aby nikt tego nie ruszył.

W ubiegłym roku wicedyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Busku-Zdroju został Krystian Jarubas, młodszy brat marszałka-prezesa. Starosta buski i szef stronnictwa w powiecie Jerzy Kolarz potrzebę jego awansu uzasadniał m.in. tym, że musiał on dojeżdżać ponad 80 km do pracy w Kielcach, gdzie był zatrudniony w wojewódzkim urzędzie pracy, a ma żonę i dwójkę małych dzieci.

Pralnia Pałysa.

Bronią Sądów aby nikt tego nie ruszył.

To gratulacje. Ludzie z mojej wioski jeżdżą na budowę do wa-wy, cały tydzień ich nie ma w domu bo robią fizycznie żeby zarobić na chleb. Przyjazd piątek około 19:00, wyjazd poniedziałek 4:00. To czas dla rodziny 72h na tydzień. I nie pracują za biurkiem, nie przekładają kartek i nie wklepują danych do kompa. Przerzucają tony stali w upale, a takiemu jegomościowi nie chce się dojechać 80 km do roboty na 8h za biurkiem, bo ma 2 dzieci i żonę. Żenująca argumentacja. Nie pasuje nie pracuj, na Twoje miejsce jest setki wykształconych ludzi i kompetentnych.

#53 ~koziarz~

~koziarz~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 10:09:13

Zapomnieliście dodać, ze pracuje tam również syn burmistrza suchedniowa

#54 ~wars~

~wars~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 10:09:24

Panie Pawle, a teraz zapraszamy do starostwa. Tam to jeszcze siedzą pociotkowie sekretarzy PZPR, SB. Są to tzw. resztki po Rejonach.

#55 ~Misza~

~Misza~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 10:10:23

wreście troche prawdy :) brawooooooo :) banda okropna ja jestem mgr zarządzania i od 5 lat bez pracy :( chodzę wszędzie i co ? odzwonimy iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ??? wszystko banda jak masz plecy pracujesz gdzie chcesz . Czy to się zmieni w tej chorej POlsce ?? :(

#56 ~RodzinkaPL~

~RodzinkaPL~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 10:12:09

Bardzo ciekawa lektura. Ale czy to cała prawda?Prawda tkwi głębiej moi drodzy...Nie o partie tu chodzi, nie o instytucje. tacy jesteśmy. nie widzimy nic złego w zatrudnieniu znajomych i rodziny. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...Horyzont myślowy jest szerszy, gdy stoimy z boku, ale gdy tkwimy w tym gównie po same uszy, to już nie jest tak samo. Przykre. Pozdrawiam wspólpracowników. Wszyscy jestesmy jedna wielka rodzina i wszystkie dzieci nasze są...

#57 ~mira~

~mira~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 10:12:36

Oto właśnie polska rzeczywistość, córka niepełnosprawna po studiach podyplomowych której ojciec
zginął w wypadku gdy miała 11m-cy bo chciał ratować mienie społeczne, ja zasiłel przedemerytalny. w jednej
z świętokrzyskich gmin nie dostała się na staż bo musiało być miejsce dla dziecka nauczycielki, leśnieczgo,
pani pracujacej w urzędzie i innych "biedaków' bo ci zawsze są lepsi.Znamy te tematy na codzień.

#58 ~katrin~

~katrin~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 10:12:45

moim zdaniem dawno już za to powinni sie wziąć, a tak swoja droga jak chca zatrudniać swoje rodziny to niech sobei firmy prywatne założą i tam ich zatrudniaja, a nie w urzedzi to państwowa instytucja!!! i potem człwoiek konczy dobre studia i nei ma pracy, bo rodziny cały po srednim wykształceniu albo po prywatnych uczelanich zatrudniaja!!!

#59 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 10:26:03

zapraszamy do kontroli urzędów w Sandomierzu!!!!

#60 ~NIK~

~NIK~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 10:26:52

I tak samo jest w Pierwszym Urzedzie Skarbowym!
Rodzina i przyjaciele z Wincentowa!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych