Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


388 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 07:12:50

W Małogoszczu jest to samo. Burmistrz zatrudnia swoich. Ustawy na Radzie Miasta są wcześniej przygotowywane bez dyskusji na ich temat. Radni mają je tylko podpisać i tyle. A załatwienie czegoś w urzędzie to paranoja. W godzinach pracy imprezy imieninowe. Pani mówi proszę wyjść nie widzi Pan że mamy imieniny zaraz do Pana wyjdę na korytarz!!!! trzeba poczekać. itp. W osiedlowym zakładzie gospodarki komunalnej picie jest na porządku dziennym. Proszę spróbować zapłacić za mieszkanie często czuć woń alkoholu w lokalu. Burmistrz w szkole także obsadza swoich Sklepik od kilku lat prowadzi bratanek burmistrza, uczą tam też jego bratanice i dalsza rodzina. A co do PSL to ile posad załatwił Poseł Mirosław Pawlak ile przeniesień do rezerwy to już historia.... Mam nadzieje że w następnych wyborach na burmistrza wygra ktoś zupełnie z poza gminy i pierwsze co zrobi to wywali wszystkich z gminy i zrobi normalny nabór.

#2 ~nicnowego~

~nicnowego~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 07:14:04

Nie tylko rodziny ale także znajomi. Właściwie ciężko byłoby znaleźć osobę, która dostała pracę w instytucji państwowej w Kielcach dzięki swoim kwalifikacjom a nie poparciu odpowiednich polityków. Dyrektorowie i kierownicy nie bardzo kryją się z tym faktem. Urzędy nieformalnie podzielone zostały między partie i przy bliższej analizie można zauważyć, która opcja polityczna "obstawia" daną instytucję. Ale jak to zapytał jeden z kierowników kandydata na stanowisko urzędnicze -"A kto Panią popiera?" :) Pozdrowienia dla świętokrzyskich polityków oraz urzędników polonistów, w-f i spawaczy :)

#3 ~vBoss~

~vBoss~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 07:21:20

HAHA!! JUŻ SIĘ WAM BĘDĘ REJESTROWAŁ !!
!! UWAGA !! !! UWAGA !!!! UWAGA !!!! UWAGA !!!! UWAGA !!!! UWAGA !!
Rejestracja w systemie PIANO jest darmowa ale okres "testowy" trwa maksymalnie do 03.09.2012r. - potem przyjdzie już rachunek. Przeczytajcie uważnie regulamin zanim się zarejestrujecie.
!! UWAGA !! !! UWAGA !!!! UWAGA !!!! UWAGA !!!! UWAGA !!!! UWAGA !!

#4 ~max~

~max~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 07:23:48

PSL to najbardziej szkodliwa dla Polski partia !!!

#5 ~aaa~

~aaa~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 07:24:02

wytropić i co dalej?? bo co zrobią jeśli dopatrza się kolesiostwa, kumoterstwa?? ludzie maja umowy o pracę, byc może i kwalifikacje??pomysł trafiony, ale, żeby miał swój koniec, wszędzie tak jest i to się nie zmienia, nie tylko w kielcach ale i innych mastach, jędrzejów zarząd dróg powiatowych, starostwo, zeork, skarbówka? wszystkie urzędy beda sprawdzane??

#6 ~jojo~

~jojo~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 07:27:42

Rozpieprzyć tych bezmózgowców co się zwią Pchać Swoich Ludzi do koryta!!!
Oddali by za stolki wszystko, "każda koalicja za stołki" to ich motto. Świętokrzyskie to zacofany i niedouczony region i dlatego tu się usadowili. Tylko wiochmeni bez szkoły na nich głosują!!!

#7 ~Gosia~

~Gosia~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 07:29:33

a dziwić się czemu w Kielcach nie można znaleźć pracy i wszyscy stąd uciekają....... nie tylko w urzędzie tak jest, wszędzie trzeba mieć znajomości

#8 ~obudzona rankiem~

~obudzona rankiem~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 07:36:34

e tam, nie dość, że artykuł płatny nie kompletny, zwykły czytelnik nie może sobie poczytać, to co mam komentować? ale pewnie nie napisaliście, że owi wybrańcy z reki PSL sa naprawde uprzywilejowani. Wg władz to najlepsi pracownicy, rzetelni, sumienni, pomocni zawsze i wszędzie, zawsze zasługujący na należna im nagrodę , premię, ba! nawet znaczną podwyżkę w ostanim miesiącu. A co dla pozostałych pracowników? Tych przyjętych wcześniej niz nastały rządy PSLu?? Ano nic, poniewąż ta grupa pracowników to utracjusze, zakała urzędu, nieroby,słabeusze, grupuje się ich w "kompaniach karnych", czyli komórkach urzędu gdzie dyrekcja nie widzi mozliwośąci awansu na wyższy stopień urzedniczy wynikający z ustawy, podwyżki czy chociażby premii. Tak tak sa to pracownicy, którym to nic się nie należy, są dyskryminowani, mobingowani i nękani. Dla nich budżet przecież nie jest z gumy, musza zrozumieć ze jest kryzys, że poprostu dla nich pieniędzy nie ma i niech się ciesza że wogole pracują! Żadne prośby ani groźby im niestety nie pomagają, bo władza wie lepiej.Mało tego ci gorsi muszą zapieprzać na okrągło aby ci lepsi wybrani mieli czas na łazikowanie po korytarzach, po pokojach , mieli czas na pogaduchy z pania dyrektor co słychać w danym departamencie itd. Oj można by tu pisać i pisać ale nie wiem, może jest to w tym artykule opisane, bo ja nie mam do niego w całości dostępu. :ph34r:

#9 ~fix1~

~fix1~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 07:58:47

oddajcie dalej głosy na PSL to pracy w MPO nie dostaniecie a KRUS będą mieli niski i dotacje...czuję się obywatelem DRUGIEJ KATEGORI dlaczego ja mam płacić 1000 ZUS a i ci lepsi 70-może 90 na miesiąc...KRUS

#10 ~w pełni umysłu~

~w pełni umysłu~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:02:45

"obudzona rankiem" chyba Ci się żółtko jeszcze nie zawiązało, bo nie wiesz co mówisz ?! :P

#11 ~~~

~~~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:04:37

Podziękować tej PSL-owskiej zarazie w najbliższych wyborach

#12 ~wiedząca duzo~

~wiedząca duzo~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:09:27

a dwie panie dyrektorki wspomniane , siostrzyczki to dopiero indywidua. W ich departamentach dochodzi najczęsciej do nieprawidlowości, ludzie tam są zahukani, poniżani, wysmiewani, MOBINGOWANI i dyskryminowani. Panie zachowują się jakby to były ich prywatne folwarki i juz : ja tu rządzę" to jedyny argument obok nie bo nie tak bo tak. Nie ma z tymi paniami żadnej dyskusji merytorycznej.absolutnie żadnej. Żadne skargi tutaj do sekretarza nie pomagają bo to przeciez jedna klika ręka ręke myje i juz po sprawie. pracownik zwykły nie ma szans. I argument zwolnij sie jak ci tu tak źle jest bynajmniej chamski i nie na miejscu. Bo nie po to czlowiek zatrudniał się w urzedzie mając na uwadze misję dla lokalnej społecznoci, by teraz wysłuchiwać tego typu dyrdymałów i impertynencji. Brak poszanowania drugiego czlowieka to na porządku dziennym, ale co sie dziwic jaka partia tacy ludzie ...a może odwrotnie..?

#13 ~she~

~she~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:11:38

Każdy o tym wie i co z tego tak naprawdę?W takim kraju żyjemy.

#14 ~obudzona rankiem~

~obudzona rankiem~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:13:17

"obudzona rankiem" chyba Ci się żółtko jeszcze nie zawiązało, bo nie wiesz co mówisz ?! :P


a tobie się chyba za bardzo związało, bo jak raz doskonale wiem co mówię. I niestety to smutna acz prawdziwa rzeczywistość urzędu marszałkowskiego. Otwórz oczy i korzustaj ze swojej pełni umysłu, trzymam kciuki

#15 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:21:00

W ubiegłym roku wicedyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Busku-Zdroju został Krystian Jarubas, młodszy brat marszałka-prezesa. Starosta buski i szef stronnictwa w powiecie Jerzy Kolarz potrzebę jego awansu uzasadniał m.in. tym, że musiał on dojeżdżać ponad 80 km do pracy w Kielcach, gdzie był zatrudniony w wojewódzkim urzędzie pracy, a ma żonę i dwójkę małych dzieci.

Pralnia Pałysa.

Bronią Sądów aby nikt tego nie ruszył.

#16 ~Albi~

~Albi~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:21:06

Dlaczego po takich skandalach PSL wciąż ma i będzie miał władzę?
Ponieważ ci z PSL są bardzo zdysplinowani i w 100 członkowie tej partii zawsze chodza na wybory w przeciwnieństwie do pozostalej części społeczeństwa.

#17 ~boo~

~boo~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:24:05

Panie Jarubas, nie pieprz Pan!

#18 ~Justus~

~Justus~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:25:48

"Echo dnia" napisało taki artykuł Szok !!!
Ale dobrze może wreszcie społeczeństwo naszego województwa zrozumie na czym tak naprawdę zależy tej "pseudoformacji polityczne"j
Brawa dla Echa Dnia (następne w kolejce mogą być Starachowice)

#19 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:28:18

ZIELONA ZARAZA...

#20 ~szukam pracy~

~szukam pracy~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:36:52

Policja w woj. świętokrzyskim to też jedna wielka rodzina....Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych