Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

92 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 14:44:00

A mnie się wydaje że fizyczna zdrada to dla mężczyzny utrata honoru, czasem własności za którą uważa żonę, co z miłością zbyt wiele wspólnego nie ma. Inna sprawa jest kiedy to mężczyzna zdradza żonę, wtedy powszechnie uważa się że nic takiego się nie stało

To on ją zdradzał ? A z kim? Może z tym nowym księdzem ?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 14:47:47

To on ją zdradzał ? A z kim? Może z tym nowym księdzem ?

Ja nie wiem czy ktoś kogoś zdradzał, piszę tylko teoretycznie, bo być nic się nie stało, a on podobnie jak ty dopowiedział sobie swoją historię

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 14:50:48

A mnie się wydaje że fizyczna zdrada to dla mężczyzny utrata honoru, czasem własności za którą uważa żonę, co z miłością zbyt wiele wspólnego nie ma. Inna sprawa jest kiedy to mężczyzna zdradza żonę, wtedy powszechnie uważa się że nic takiego się nie stało

dostajesz komunikat z od drugiej strony i to nie wazne czy to jest facet czy kobieta jestes do niczego i teraz masz problem jak sobie to ułozysz w głowie. Faceci sa zaproramowani przez nature  na rywalizcje i bycie lepszym, dlatego dla nich taki komunikat jest rozwaleniem ich ego i to jest dla nich trudniejsze niz dla kobiety. Niektórz faceci sa bardzo zaborczy i chca wszystko kontrolowac ale to jest inna historia i nie mozna tym usprawiedliwiac zdrady.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 14:59:52

dostajesz komunikat z od drugiej strony i to nie wazne czy to jest facet czy kobieta jestes do niczego i teraz masz problem jak sobie to ułozysz w głowie. Faceci sa zaproramowani przez nature  na rywalizcje i bycie lepszym, dlatego dla nich taki komunikat jest rozwaleniem ich ego i to jest dla nich trudniejsze niz dla kobiety. Niektórz faceci sa bardzo zaborczy i chca wszystko kontrolowac ale to jest inna historia i nie mozna tym usprawiedliwiac zdrady.

To nie jest żaden komunikat, tylko sposób odebrania faktu przez mężczyznę. To że kobiecie zdarzy się jakiś jednorazowy wybryk nie oznacza że źle jest jej z mężem. Niektóre kobiety mają silny popęd, czasem np. pod wpływem różnych przeżyć mogą się zapomnieć. Dla mnie traktowanie aktu płciowego tak poważnie, to zwykły prymitywizm i zwierzęcy instynkt nie mający nic wspólnego z miłością

#25 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 15:06:34

Jeśli zrobił to bo żona go zdenerwowała, nie świadczy to najlepiej o jego psychice

jak ktos komus robi coś przykrego to w odwecie nawet z silna psychiką ciezko sie pohamować, emocje to nie zabawki

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 15:08:16

To nie jest żaden komunikat, tylko sposób odebrania faktu przez mężczyznę. To że kobiecie zdarzy się jakiś jednorazowy wybryk nie oznacza że źle jest jej z mężem. Niektóre kobiety mają silny popęd, czasem np. pod wpływem różnych przeżyć mogą się zapomnieć. Dla mnie traktowanie aktu płciowego tak poważnie, to zwykły prymitywizm i zwierzęcy instynkt nie mający nic wspólnego z miłością

no tak a jednorazowe zapomnienie się przez kobietę jest mało prymitywne i to nie zwierzecy instykt tylko  świadectwo wielkiej empatii i miłości dla swojego partnera. Jest kiepskie w te sprawy ale zapewnia mi bezpiueczeństwo wiec zły nie jest, taki fajny frajer. Słabe te twoej argumenty na zdradę. Mówi sie dałam dupy i tyle a nie kręcie się

#27 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 15:11:08

Ale wy głupoty wypisujecie z tym 500 + co to ma do rzeczy?... przecież oni mieli na pewno znajomych ,kolegów , kolezanki i mogli im coś wspominać co się dzieje w związku albo czy czasem nie wpadł w złe towarzystwo z pod warszawy i przyjechali po długi...

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 15:18:26

Ale wy głupoty wypisujecie z tym 500 + co to ma do rzeczy?... przecież oni mieli na pewno znajomych ,kolegów , kolezanki i mogli im coś wspominać co się dzieje w związku albo czy czasem nie wpadł w złe towarzystwo z pod warszawy i przyjechali po długi...

Jak wiesz coś więcej niż 500+ to zdradź .

#29 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 15:43:58

a mnie tez kiedys taka jedna zdradziła, na początku faktycznie żle sie czułem ale poznije zdałem sobie sprawe że kobiety same nie wiedzą czego chcą i zdarza sie to czesto, pozniej dowiedziałem sie ze jakis rok pozniej wyszął za mąż, po 2 latach zwiazek sie rozpadł bo zdradziła go z kims innym jeszcze:)

wtedy poczułem ze ktos tam nademną czuwa i odsunał te kobiete odemnie, a ja wyciagnałem z tego wnioski:D

Nie bez powodu kobiety ktore są zadbane i łądnie wyglądają mają w wiekszej czesci brzydkich mężów, a ich mężowie tylko utrzymują rodzine, a od czułych słów sexu, i ciekawszych przeżyć zadaja sie z ludzmi pokroju chama, prostaka i cwaniaka.

czasy dżentelmenów i dam sie skończyły

#30 ~Koko~

~Koko~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 15:56:50

Taka tragedia. Wyrazy współczucia dla rodziny. Psychika ludzka skrywa jeszcze wiele tajemnic.
Do tych „normalnych” co piszą głupoty +500 i tp. Szybko zgłoście się do poradni psychiatrycznej. Zostaliście wychowani bez żadnych zasad.

#31 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 16:01:43

Co za śmieć jak można zabić swoje dzieci? Powinien nikt nie pójść na pogrzeb na takiego skur......

tak właśnie powinno byc,tylko ze jemu już wszystko jedno

#32 ~MIESZKANIEC~

~MIESZKANIEC~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 16:06:33

Też mi sie tak wydaje, przynajmniej nie wygladał ani nie zachowywał sie tak zeby mogł kogos zabić, wiec albo tu chodzi o coś innego albo żona go niezle wkurzyła, moze chciała odejśc

ALE CO WINNE BYŁY DZIECI

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 16:24:07

Wymieniacie ,500+,księdza,zdradę,porachunki został jescze listonosz i dzielnicowy. Co z ludzie,co za ludzie.

#34 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 16:27:17

ALE CO WINNE BYŁY DZIECI

dzieci zawsze płacą za błedy rodziców, mimo ze są niewinne

#35 ~kaktus~

~kaktus~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 16:43:33

Zastanawia mnie czemu wszyscy od razu winią tego mężczyznę za zabójstwo dzieci... Nawet jeśli to był mąż i ojciec ofiar to przecież niewykluczone, że to kobieta skrzywdziła dzieci po czym on w afekcie zabił żonę i siebie...

#36 ~ryś~

~ryś~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 16:50:42

Zastanawia mnie czemu wszyscy od razu winią tego mężczyznę za zabójstwo dzieci... Nawet jeśli to był mąż i ojciec ofiar to przecież niewykluczone, że to kobieta skrzywdziła dzieci po czym on w afekcie zabił żonę i siebie...

Nie on dawał im życie i to nie on mógł im to życie odebrać. Kto zabija człowieka, potępiony będzie.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 16:52:22

Nie on dawał im życie i to nie on mógł im to życie odebrać. Kto zabija człowieka, potępiony będzie.

Amen.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 17:08:01

kto to był? gdzie pracował sku***el morderca psychopata? Może uczył Nasze dzieci?

Jak to dobrze,że to nie ty uczysz nasze dzieci.

#39 ~ABC~

~ABC~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 19:13:45

Skoro admin tego serwisu akceptuje deb***NE KOMENTY to znaczy , że sam jest deb***EM !!!!!

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 19:26:27

Dam ci mendo 600 jak loda opier***isz
W dupę niech cię wali kaczor Ziobro szydło i morawiecki

Bardzo fachowa opinia. Wymieniona pani to chyba boszką musi to robić . Jesteś dnem .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych