Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rodzice przejrzeli na oczy w sprawie nauczycieli.


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:04:32

Do społeczeństwa styranego 40-godzinną pracą zmniejszającą chęć do życia za dominantę w okolicach 2 tysięcy złotych dotarła wreszcie prawda o 18-godzinnej pracy nauczycieli. Pracy umęczonego pana od wuefu ciężkimi przygotowaniami do kolejnego dnia zajęć, gdy po 3 godzinach na sali gimnastycznej musi w domu ćwiczyć przez 5 godzin fikołki. Podobnie trudna jest praca pani od plastyki zamalowującej całymi godzinami kartony po lekcjach artystycznymi bohomazami. Dotarła też prawda o korepetycjach bez kasy fiskalnej i podatku oraz o ilości wolnego czasu z tytułu wakacji, ferii etc. Liczne przeliczniki wynagrodzenia za godzinę pracy, a raczej za 45 minut pracy wykazały szokujące stawki dla rodziców, zdenerwowanych koniecznością odrabiania lekcji w domu ze swoimi pociechami, po swoim dniu pracy, po którym ledwo co widzą na oczy. W tym czasie gdy oni siedzą z pociechami starając się uzupełnić to, co powinni otrzymać w szkole, walone są korepetycje bez podatku, podczas gdy w 40-godzinnym tygodniu powinny być odrabiane prace w szkole pod okiem przygotowanego merytorycznie pedagoga. Rodzice dowiedzieli się tez kto komu, kiedy i za co dał kartę nauczyciela opatrzoną na wstępie peanem ku chwale Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej.

 #2 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:26:44

Dzieci to wyrzutki społeczne.#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:27:08

Dla nauczycieli występujących przeciw uczniom wakacji nie będzie !WIĘKSZOŚĆ CZASU SPĘDZĄ W SĄDACH !#4 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:29:36

Rodzice pracujący razem z nauczycielami tworzą właśnie społeczeństwo pracy.

 

A dzieci?

dzieci to wyrzutki społeczne.#5 ~Erazm z Rotterdamu~

~Erazm z Rotterdamu~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 19:31:39

Do społeczeństwa styranego 40-godzinną pracą zmniejszającą chęć do życia za dominantę w okolicach 2 tysięcy złotych dotarła wreszcie prawda o 18-godzinnej pracy nauczycieli. Pracy umęczonego pana od wuefu ciężkimi przygotowaniami do kolejnego dnia zajęć, gdy po 3 godzinach na sali gimnastycznej musi w domu ćwiczyć przez 5 godzin fikołki. Podobnie trudna jest praca pani od plastyki zamalowującej całymi godzinami kartony po lekcjach artystycznymi bohomazami. Dotarła też prawda o korepetycjach bez kasy fiskalnej i podatku oraz o ilości wolnego czasu z tytułu wakacji, ferii etc. Liczne przeliczniki wynagrodzenia za godzinę pracy, a raczej za 45 minut pracy wykazały szokujące stawki dla rodziców, zdenerwowanych koniecznością odrabiania lekcji w domu ze swoimi pociechami, po swoim dniu pracy, po którym ledwo co widzą na oczy. W tym czasie gdy oni siedzą z pociechami starając się uzupełnić to, co powinni otrzymać w szkole, walone są korepetycje bez podatku, podczas gdy w 40-godzinnym tygodniu powinny być odrabiane prace w szkole pod okiem przygotowanego merytorycznie pedagoga. Rodzice dowiedzieli się tez kto komu, kiedy i za co dał kartę nauczyciela opatrzoną na wstępie peanem ku chwale Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. </p></p>

myślisz ty tłuku że koperta od córki leśniczego była opodatkowana? a koperta która trafiła w przykurczone łapki sfilcowanego homosia też była opodatkowana ?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 20:34:11

myślisz ty tłuku że koperta od córki leśniczego była opodatkowana? a koperta która trafiła w przykurczone łapki sfilcowanego homosia też była opodatkowana ?

Informuję cię Wilczak, że wszyscy wymienieni, twardszego wyjmują, niż ty wkładasz.#7 ~TŁUSTY WIEPRZ~

~TŁUSTY WIEPRZ~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:07:25

Informuję cię Wilczak, że wszyscy wymienieni, twardszego wyjmują, niż ty wkładasz.

co ty tam warczysz tłuku po niepełnym OHP?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:19:40

co ty tam warczysz tłuku po niepełnym OHP?

Mówię ci, że miętka faja jesteś :D#9 ~TŁUSTY WIEPRZ~

~TŁUSTY WIEPRZ~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 04:51:06

Mówię ci, że miętka faja jesteś :D

obciągasz i masz wiedzę z pierwszej ręki?  :D#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 06:43:45

Nikt nie interesował się nauczycielami i ich przywilejami więc nauczyciele postanowili poinformować o nich ogół społeczeństwa.Kolejny mit upadł.Korczak że swoimi uczniami poszedł na śmierć.ZNP zostawił dzieci i poszedł się kłócić o pieniądze.Taka różnica.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych