Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Remont łazienki - proszę o rady

łazienka remont wyposażenie łazienki

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 08:09:59

Cześć,

planuje od września rozpocząć remont łazienki. Do wymiany jest absolutnie wszystko bo 20 lat nikt nic w niej nie robił. Zrobiłem sobie wstępnie kosztorys i castorama wychodzi średnio cenowo, dużo produktów można znaleźć taniej w sieci. Zamawiał ktoś z was kafelki i armaturę łazienkową z internetu, może polecić jakiś dobry i tani sklep? Osobiście mam obawy przed zamówieniem chociażby wanny z internetu ale skoro ma być to samo i taniej może warto zaryzykować.

#2 moja-gazetka

moja-gazetka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 13:46:58

Proponuję, żebyś porównał sobie ceny w naszej apce mojagazetka.com. Mamy tam najwięcej gazetek ze sklepów budowlanych, więc łatwo porównasz ceny i znajdziesz najtańsze oferty ❤

#3 Mizzzi

Mizzzi

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:02:40

Ja szukałam w internecie nie tyle wanny czy kafelków, ale całego projektu łazienki. Znalazłam firmę projektową d&d projekt, która zrobiła mi cały projekt łazienki, zdecydowałam się zamówić u nich również aranżację i wykończenie biura. W obu przypadkach poradzili sobie znakomicie, sama na pewno nie zrobiłabym tego nawet w połowie tak dobrze.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 15:23:58

a kupował ktos z was baterię łazenkową retro od armaret.pl? Jakie macie opinie na ich temat?

#5 ~IdaliaAxel~

~IdaliaAxel~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 13:44:37

Hej,

jeżeli szukacie fajnych mebli do łazienki to polecam zapoznać się z ofertą firmy WIDAX Meble z Kielc.
Bardzo długo szukałam fajnych mebli łazienkowych, a tam znalazłam właśnie to czego potrzebowałam. :)

#6 Zosia_K

Zosia_K

Znajomy

• PipPip
  • 41 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 10:41:07

Przy ostatnim remoncie wszystko zamawiałam przez internet, nawet armaturę, lustro i meble łazienkowe. Co prawda wszystko trzeba sprawdzić przy kurierze, ale u mnie na szczęście obyło się bez uszkodzeń.  :)

#7 Szybka Gotówka

Szybka Gotówka

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 23 październik 2019 - 15:27:07

Jeżeli dobrze sobie zaplanować remont w łazience, to na prawdę można dobrze zaoszczędzić. Należy się trzymać kilku prostych zasad: wszystkie materiały budowlane kupować w jednym miejscu i za jednym razem - duże sklepy w takich przypadkach dają ceny hurtowe, to co można - lepiej zrobić samodzielnie, nawet jeżeli wymaga to więcej czasu. Dużo porad na temat oszczędzania na remoncie znajdziesz w artykule "Tani remont..." https://szybkagotowk...nse/tani-remont

#8 ~luiza s~

~luiza s~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 11:48:08

Jasne, że tak. Druga sprawa to promocyjne zakupy, których w sieci fakt faktem nie brakuje. Nam sporo udało się zaoszczędzić w ten sposób i nawet wczoraj jak zamawiałam wyposażenie na superwnetrze.pl to sporo zostało mi jak to się mówi w kieszeni, bo jest aktualnie promocja na asortyment zack i blomus, czyli dwóch świetnych marek niemieckich. Warto było znów do nich zajrzeć.

#9 Zadbana Anna

Zadbana Anna

Bywalec

• PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 25 październik 2019 - 13:10:06

Szukaj też na wyprzedażach końcówek kolekcji. Czasem naprawdę dobrej jakości rzeczy można znaleźć za rewelacyjną cenę. Są też składy budowlane, gdzie cena często jest niższa niż w marketach. 

#10 Miksu23

Miksu23

Znajomy

• PipPip
  • 41 postów

Napisano 27 październik 2019 - 22:17:58

Jeśli chodzi o łazienkę to dla mnie jedynym słusznym rozwiązaniem są oczywiście płytki. Ważne aby to wszystko się ładnie komponowało i wszystko ze sobą współgrało. ja uwielbiam kontrasty. Ciemne płytki, biała armatura. To daje zawsze niezły efekt. Jeśli szukasz jakiegoś wyboru dobrej jakości płytek to możesz sobie zerknąć tutaj - https://sklep.parady.../plytki-scienne . Mają bardzo szeroki wybór a przy okazji to produkty wysokiej jakości. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: łazienka, remont, wyposażenie łazienki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych