Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

remont, jaki osprzęt elektryczny

remont ospel

98 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Janka~

~Janka~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 15:58:44

Ospela mogę z czystym sumieniem polecić.

No właśnie:) Wczoraj kurier przywózł serię Sonata z Ospela. Jakie to miłe w dotyku a jednocześnie solidne! Wrazenia po ropzakowaniu kapitalne. Tez polecam.

#82 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 08:01:55

Chcemy cały dom wyposażyć w Ospela. Wybraliśmy Karo i dostaliśmy niezłą cenę u lokalnego przedstawiciela. Mąż trochę choruje. Czy można to zamontować samemu? Pozdrowienia, Marta

#83 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 08:02:26

Chcemy cały dom wyposażyć w Ospela. Wybraliśmy Karo i dostaliśmy niezłą cenę u lokalnego przedstawiciela. Mąż trochę choruje. Czy można to zamontować samemu? Pozdrowienia, Marta

#84 ~Lucek~

~Lucek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2016 - 12:46:12

Co to za choroba ze nie da rady gniazdek i włączników zamontować. Albo co to za mężczyzna :P Nie wazne pomijając to ospel dba o swoich klientów i wypuścili filmiki instruktażowe jak montować ich osprzęt. Jest w nich chyba wszystko co trzeba wiedzieć. Ogólnie właśnie za takie małe działanie cenie sobie tego producenta.

#85 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 06:15:28

Co to za choroba ze nie da rady gniazdek i włączników zamontować. Albo co to za mężczyzna :P Nie wazne pomijając to ospel dba o swoich klientów i wypuścili filmiki instruktażowe jak montować ich osprzęt. Jest w nich chyba wszystko co trzeba wiedzieć. Ogólnie właśnie za takie małe działanie cenie sobie tego producenta.

Ospel ma chyba najlepszy system montażu. Wszystko na klik:) Zacząłem jeden pokój, wracam z pracy a żona sama dokończyła montaż !  :)

#86 ~Czerek~

~Czerek~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 22:19:46

a to nawet tego nie wiedziałam! faktycznie bardzo wygodne to musi być! a nie wypadają takie gniazdka? ciekawe czy montaz takiego Ospela jest ciężki?

#87 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 08:41:24

rzeczywiście montaż gniazdek z Ospela jest banalnie prosty;) to jest ich największy plus poza cceną. montaz idzie szybko, gniazdka sie trzymają bez dwóch zdań i co ważne - mają fajne kolekcje - dla wymagających i tych z mniejszymi oczekiwaniami

#88 MercedezBens

MercedezBens

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 30 maj 2016 - 10:26:19

Pamiętajcie też o ochronie na gniazdka jeśli znajdują się nisko.

#89 ~Kikko~

~Kikko~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 18:33:05

łedne są kolekcje Ospela, faktycznie niektóre z nich baardzo eleganckie. no i cenowo sa konkurencyjne w stosunku do innych firm!

#90 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 21:21:18

nam z Ospela najbardziej do gustu przypadła kolekcja impresja i Karo - świetnie wyglądają, nie sa zbyt drogie no i co ważne - dobrej jakości;)

#91 Patrycja9000000

Patrycja9000000

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 24 październik 2016 - 16:54:54

Jeżeli chodzi o włączniki to ja też zdecydowałam się na markę Ospel. Kupiliśmy z mężem takie kolorowe, z serii Karo. Fajnie pasują do pokojów dzieci i jeden też sobie zamontowaliśmy w sypialni, zawsze to jakiś dodatek, który ożywia pomieszczenie :)

#92 lawendziak

lawendziak

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 14:44:38

Tez zdecydowaliśmy się na osprzęt marki Ospel. Jest szerokodostępny, w zasadzie w każdym większym sklepie budowlanym go mają. Może i trochę droższy od  chińszczyzny, ale na jakoś też trzeba zwracać uwagę. 

#93 sawicka

sawicka

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 18:39:29

Ten "OSPEL" jest naprawdę tak dobry? Mój znajomy, który jest elektrykiem także polecał mi produkty tej firmy...

#94 ~WiktorNawrot~

~WiktorNawrot~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 10:21:49

Zdecydowanie Ospel. Aktualnie na rynku pod względem estetyki i szczerokie wyboru barw, wzorow jest bez konkurencji.

#95 ~Arni883~

~Arni883~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 14:40:36

U nas Ospel. W sumie to żona zdecydowała :D Spodobały się jej ich ramki do włącznikow. Fakt, wybór mają duży. Ogólnie jakość dobra, ceny umiarkowane wiec zastrzeżeń nie miałem. Kiedyś włączniki były klasycznie białe, a teraz naprawdę jest w czym przebierać. 

#96 m@ra

m@ra

Bywalec

• PipPipPip
  • 64 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 08:56:11

Widzę, że wszędzie Ospel. Dzięki, będę wiedziała, co wziąć pod uwagę.

#97 lawendziak

lawendziak

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 21:32:46

dobry wybor!

Użytkownik lawendziak edytował ten post 28 wrzesień 2017 - 21:33:23

#98 ~Ilczyk72171~

~Ilczyk72171~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 21:34:21

Widzę, że wszyscy polecają Ospel. To chyba w sumie nie będę szukał i więcej czytał. Coś w tych komentarzach musi być. Jutro czas na zakupy. 

#99 olaole

olaole

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 08:34:00

Ja polecam Stip - sprawdź sobie ten sklep. Ostatnio kupowałem łączniki berker b kwadrat (o te: https://stip.pl/b-kw...chanizmy-p12270 ) i naprawdę jestem mega zadowolony, liczę że ich asortyment mnie będzie ratował, bo jak czegoś nie umiem znaleźć to oni to mają :)

Widzę, że wszyscy polecają Ospel. To chyba w sumie nie będę szukał i więcej czytał. Coś w tych komentarzach musi być. Jutro czas na zakupy. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, ospel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych