Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

remont, jaki osprzęt elektryczny

remont ospel

98 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 12:16:16

jaką firmę wybrać ? szukam osprzętu elektrycznego, który by był dobry jakościowo a do tego w dobrej cenie. najlepiej polska firma. zastanawiam się nad Ospelem, dokładnie tą serią - link . co o niej sądzicie?

#2 ~frycek~

~frycek~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 09:11:27

jaką firmę wybrać ? szukam osprzętu elektrycznego, który by był dobry jakościowo a do tego w dobrej cenie. najlepiej polska firma. zastanawiam się nad Ospelem, dokładnie tą serią - link. co o niej sądzicie?

wygląda bardzo fajnie :). ciekawe, jak działa ten ściemniacz obrotowy - będziesz też zamawiał? moi znajomi mają Ospela ale serię Impresja. z tego co wiem to nie skarżą się w ogóle a do tego mają ją już jakiś czas a ciągle wygląda jak nowa :). no ale to też zależy od tego, jak się dba o sprzęty we własnym domu.

#3 Eutimio

Eutimio

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 10:30:28

Ja mam ściemniacz obrotowy z ospela ale z tej serii http://ospel.pl/pl/p...p-8re-m-00.html według mnie bardzo przydatna rzecz, działa na pilota, ale można go także sterować dotykiem.

#4 ~echinko~

~echinko~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 11:59:20

Ja mam ściemniacz obrotowy z ospela ale z tej serii http://ospel.pl/pl/p...p-8re-m-00.html według mnie bardzo przydatna rzecz, działa na pilota, ale można go także sterować dotykiem.

zawsze właśnie zastanawiałem się, czy warto inwestować w te ściemniacze ;) ale skoro polecasz, to może sam się przekonam ;)

#5 ~yammmik~

~yammmik~
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 09:43:20

jaką firmę wybrać ? szukam osprzętu elektrycznego, który by był dobry jakościowo a do tego w dobrej cenie. najlepiej polska firma. zastanawiam się nad Ospelem, dokładnie tą serią - link. co o niej sądzicie?

Ospel to jeden z lepszych wyborów jak dla mnie. A ta nowa seria SONATA STAL INOX jest rewelacyjna. Dodaje do wnętrza klasy.

#6 ~giret~

~giret~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 10:37:37

Ospel to jeden z lepszych wyborów jak dla mnie. A ta nowa seria SONATA STAL INOX jest rewelacyjna. Dodaje do wnętrza klasy.

no ja właśnie zastanawiam się z jakiej firmy zdecydować się na osprzęt a za ospelem przemawia w dużej mierze to, że to polska firma a ja staram się wspierać naszą gospodarkę ;)

#7 ~konfident~

~konfident~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 09:39:10

jak robicie remont, to pamiętajcie, by wybrać dobre kleje montażowe... bo inaczej dupka zbita :P

#8 ~boris~

~boris~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 10:44:27

no ja właśnie zastanawiam się z jakiej firmy zdecydować się na osprzęt a za ospelem przemawia w dużej mierze to, że to polska firma a ja staram się wspierać naszą gospodarkę ;)

Sonata jest świetna. fajnie wygląda w mieszkaniu :) do garażu polecałbym Falę albo Maderę :)

#9 ~tezik~

~tezik~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 11:14:50

Sonata jest świetna. fajnie wygląda w mieszkaniu :) do garażu polecałbym Falę albo Maderę :)

własnie ja w garażu mam Falę Ospela, bardzo dobrze się sprawuje :)

#10 ~bringin~

~bringin~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 11:19:23

o  Impresji można sobie nawet poczytać na Projektoskopie: http://www.projektos...ktrycznego.html

:)

#11 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 10:42:54

Poszukuję właśnie osprzętu do mieszkania... Tak polecacie tego ospela, że aż sam chyba spróbuję z jakąś serią :)

#12 ~Alan~

~Alan~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 13:26:49

Możecie tutaj poszukać taniego Ospela.

#13 ~glesni~

~glesni~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 12:35:17

a gdzie właśnie kupujecie osprzet z ospela? zamawiacie przez internet?

#14 Eutimio

Eutimio

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 07:48:26

tak z internetu :) ja ostatnio zamawiałem ospela z tego sklepu http://sklepospel.pl/

#15 annad

annad

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 08:27:29

Ja, polecam prawdziwych specjalistów z polskiego rynku.http://www.favore.pl...-pomorskie.html My u nich zamawialiśmy całe oświetlenie do kuchni i salonu. Ściemniacz od nich i sterowniki na razie działają bezbłędnie.

#16 ~napkins~

~napkins~
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 13:39:34

Ja mam osprzet Ospela, z serii Impresja i jestem bardzo zadowolony.

Glownie dlatego,ze mi pasuje i nie nadszarpneło to tez mocno mojego budzetu

#17 ~Siemasz~

~Siemasz~
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 22:29:01

no pozatym to polska firma.

A akurat w tej kwestii moge zaufac:)

#18 ~mgła~

~mgła~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 18:50:11

polska? wwwwoo spoko:) ja mam wlasnie to w domu

#19 Symala

Symala

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 31 październik 2013 - 09:29:11

Również polecam osprzęt Ospela :) Miałem do czynienia  z serią SONATA - bardzo dobra jakość i nie było problemu z zamontowaniem 

#20 ~nerwulski:)~

~nerwulski:)~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 19:34:26

no bo z Ospelem nie ma większych problemów, rzeczywiscie. Proste to w monntażu, efektowne tez:)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, ospel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych