Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Remont domu

remont dom wydatki pieniądze schody balustrady wymiana

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 08:10:19

Planuję remont domu i chciałbym zaplanować budżet i poznać firmy godne polecenia. Chodzi mi głównie o wymianę schodów oraz malowanie i wyrównywanie ścian. Chcę odświeżyć wnętrze, bo zbieram się do tego od naprawdę długiego czasu, wiadomo jak to z remontami :) Będę wdzięczny za wszelkie polecenia firm z materiałami i wykonawców

#2 ~STACHU~

~STACHU~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 08:17:45

Planuję remont domu i chciałbym zaplanować budżet i poznać firmy godne polecenia. Chodzi mi głównie o wymianę schodów oraz malowanie i wyrównywanie ścian. Chcę odświeżyć wnętrze, bo zbieram się do tego od naprawdę długiego czasu, wiadomo jak to z remontami :) Będę wdzięczny za wszelkie polecenia firm z materiałami i wykonawców

No i po co się kosztować na wyrównywanie ścian?

Przecież wojna będzie, od wybuchów ściany wyrównywane jeszcze bardziej popękają.

Schody bym zostawił w spokoju. Wiadomo, kto ma nowe schody ten zaprasza złodzieja w dom.

A w ogóle jeśli naprawdę cię ponosi, to remontuj za darmo, sam. Rozruszasz się przy tym, a nie pierdzieć w stołek i liczyć słupki.

#3 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 08:34:22

Taki remont to ciężka przeprawa, ale jak jesteś na początku drogi to nie będę zrażać. Kilka lat temu robiłem mniejszy remont i przekonałem się, że przygotowany budżet zawsze jest przekraczany, a firmę, która ma wykonywać usługi trzeba sprawdzić 3 razy :) 

#4 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 08:40:02

No i po co się kosztować na wyrównywanie ścian?

Przecież wojna będzie, od wybuchów ściany wyrównywane jeszcze bardziej popękają.

Schody bym zostawił w spokoju. Wiadomo, kto ma nowe schody ten zaprasza złodzieja w dom.

A w ogóle jeśli naprawdę cię ponosi, to remontuj za darmo, sam. Rozruszasz się przy tym, a nie pierdzieć w stołek i liczyć słupki.

Schody to zapraszanie złodzieja do domu? Pierwsze słyszę ;) Schody w moim mieszkaniu wymagają remontu, bo nie wyglądają już wcale użytkowo, a nie da się z nimi nic zrobić półśrodkami. Chciałbym zrobić remont przed zimą, więc muszę szybko działać. 

Sam mógłbym remontować gdyby nie praca wymagająca całego dnia. Chociaż nie wykluczam, że te ściany zrobię sam, jeśli nie znajdę ekipy, najwyżej zatrudnię kogoś do pomocy albo zaproszę któregoś z kolegów, żeby podziałał ze mną w weekend.

#5 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 13:48:46

Witam!

Jesteśmy największym w Polsce zakładem produkującym meble kuchenne pod indywidualne zamówienie, istniejemy na rynku od ponad 60 lat. 

Nasze kuchnie tworzone są z dużą pasją. Kuchnia jest dla wielu osób szczególnym miejscem, gdyż większość czasu spędzamy w niej, przygotowując rodzinne posiłki, spędzamy miłe chwile. 

Nasze wzory są zarówno nowoczesne, jak i eleganckie, tworząc w ten sposób unikalny styl. Śledzimy trendy modowe, które wdrażamy oraz dopasowujemy specjalnie do Was. Wpółpracując z wieloma markowymi producentami, wyszliśmy klientowi naprzeciw, podbijając rynek konkurencyjnymi cenami. 

Posiadamy potwierdzone certyfikatami systemy zarządzania jakością ISO 9001, środowiskiem ISO 14001 oraz bezpieczeństwem pracy OHSAS 18001. 

Pięcioletnia gwarancja udzielona przez stabilny podmiot jakim jest WFM pozwala klientom zaspokoić ewentualne roszczenia z tytułu wad ukrytych.

Na życzenie klienta łączymy style, dopasowujemy meble do Waszych potrzeb. 

wfm kuchnie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, dom, wydatki, pieniądze, schody, balustrady, wymiana

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych