Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 17:05:16

będą baty Wisła Mistrzem

#2 ~azs~

~azs~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 18:45:42

zawodnicy vive chyba dorabiają u bukmacherów. Kurs na wisłę był ekstra to przegrali. Kasiore przytulili i jest ok. Stało się coś??? Nic sie nie stało i tak zdobędą mistrza!! A kibice?? a kto by się nimi przejmował najważniejsza jest kasiora na koncie.

#3 ~kibic Iskry Kielce~

~kibic Iskry Kielce~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 18:48:55

Płock wygrał zasłużenie w tym meczu. Dobrze, że stało się to przed Play-offami, bo martwiła mnie ta zbyt pewność siebie w odnoszenie zwycięstw w lidze. Najważniejsze, że porażka jest bez konsekwencji. Rekord już został wyśrubowany, niczego więcej nie trzeba. Po tej porażce jestem przekonany, że następne mecze nie będą już na takim luzie i niskiej koncentracji. Piękna seria się skończyła. Dzięki Wielkie zespołowi za wszystkie niesamowite zwycięstwa w lidze, przeszliście do legendy Polskiego szczypiorniaka, gratulację także dla Płocka, dzisiaj to Wy byliście lepszym zespołem, a transfer Chrapkowskiego był strzałem w dziesiątkę. Pozdrawiam :)

#4 ~Kielczanin starszej daty~

~Kielczanin starszej daty~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 18:56:05

zawodnicy vive chyba dorabiają u bukmacherów. Kurs na wisłę był ekstra to przegrali. Kasiore przytulili i jest ok. Stało się coś??? Nic sie nie stało i tak zdobędą mistrza!! A kibice?? a kto by się nimi przejmował najważniejsza jest kasiora na koncie.

Współczuję Ci, serio. Teorie spiskowe mają to do siebie, że są fajne bo nie trzeba ich udowadniać. Za taki wpis powinny władze klubu podać Cię do prokuratury. Jakim prawem zniesławiasz ich dobre imię? Każda seria się kiedyś kończy. Nie umiesz pogodzić się z porażką? Tak trudno uwierzyć, że tego dnia ktoś inny był po prostu lepszy? Ja w tym miejscu pragnę pogratulować całemu zespołowi z Kielc za niesamowitą serię wygranych meczy. Tak się tworzy historię, a ilość wygranych i nieprzegranych meczów w lidze z pewnością na długo pozostanie w pamięci. A Tobie "cytowany" proponuję nie kibicować wcale, bo zawsze komu będziesz kibicować prędzej czy później, przegra, bo to jest sport. Jeśli nie uprawiałeś nigdy sportu wyczynowego to nie potrafisz docenić tego rekordu, przyzwyczaiłeś się do samych wygranych i to widać, widać również, że kibicem to Ty nie jesteś.

#5 ~viking~

~viking~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 19:37:26

będą baty Wisła Mistrzem

Będą baty jak w Pucharze Polski :)

#6 ~CK~

~CK~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 19:44:57

JA się zgodzę z przedmówcami. Balon z tymi meczami bez porażki powodował niezdrowe podejście naszych zawodników, do rywalizacji na krajowym podwórku. Co do wypowiedzi o sprzedanym meczu... Takie teorie można by wysuwać względem kopaczy Korony, którzy nagle zapomnieli jak się gra w nogę, ale nasi ręczni naprawdę dużo osiągnęli w ostatnich latach, więc jedyne co można im zarzucić to chyba zlekceważenie Płaczka po ostatniej wygranej w PP....

#7 ~Anton~

~Anton~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 20:17:40

A tak dla przypomnienia THW Kiel przegrał pierwszy raz w lidze u siebie od ok 4 lat!!!

#8 ~Kibic VIVE TARGI KIELCE~

~Kibic VIVE TARGI KIELCE~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 21:59:33

Szkoda ;( Ale mecz mi sie podobał ;) była walka, piękne akcje, twarda obrona (niestety nie za bardzo u nas).Ale ta gonitwa pod koniec była piękna,niestety bez dobrego zakończenia:( Może nasi zawodnicy byli za bardzo pewni siebie, Wisła bardzo potrzebował zwycięstwa i wkoncu wygrała ;) Ale i tak jesteśmy najlepsi :) nie ma powodu do załamania i brania takich opcji pod uwagę ;) Było widac tą końcową walke :) przynajmniej na trybunach ;)

#9 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 22:20:11

jak dzień wcześniej baluje się w knajpach takie są wyniki

#10 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 23:35:40

Totalnie ich zlekceważyli i już przed meczem myśleli, że wygrają nawet jak się zbytnio nie przyłożą do gry.
Dobrze jednak, że ten mecz tak na prawdę niczego nie zmienił i tak czy inaczej rundę zasadniczą kończymy na 1 miejscu.

W sumie to ten zimny prysznic może nam wyjść zdecydowanie na dobre.
Na Play Offy opier... się już nie ma!

#11 ~kayzer soze~

~kayzer soze~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 07:57:49

Ej ej od Koronki to wara!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 17:44:09

jedyny komentarz to hahahahahah od tego meczu już wszystko się zmieni Wisła Mistrzem na 100%

#13 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 19:31:34

jedyny komentarz to hahahahahah od tego meczu już wszystko się zmieni Wisła Mistrzem na 100%

Odstaw psychotropy :D
Fakty są takie, że Orlen wygrał jeden mecz z ostatnich dziewięciu i już myśli, że jest super. Przekonamy się już niedługo jak są mocni w meczach o dużą stawkę a nie o pietruszkę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych