Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~bobo~

~bobo~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2008 - 16:10:34

Czy ktoś wie dlaczego Jan Nowak nie został wicewojewodą ? Jakie są tego powody. Przecież to niespotykana rzecz w skali całego kraju. Był przecież jedynym kandydatem.

#2 ~Leniwy~

~Leniwy~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2008 - 20:56:13

Rzeczywiście skandal!!!!!!!!!
Ale jak się przyjrzeć to dlaczego Ponidzie ma rządzić województwem - wojewoda z Buska a wice byłby z Czarnocina koło Kazimierzy Wielkiej. Nie do strawienia w kieleckiem przez innych ludowców z pólnocnej częsi województwa. Po Kazimierzy chodzą słuchy że to pewien poseł PSL o pseudonimie TW"Bil" maczał w tym palce przez swoich ludzi , ale ja osobiście w to wątpię... Usadziłby tak brzydko swój swego?! Ot polityka to panna spod latarni.
Na miejscu starosty Nowaka grzecznie bym poprosił żeby legitymację PSL zabrali sobie z powrotem bo na takie pośmiewisko jakie mają z niego po gminach w jego powiecie,to on nie zasłużył. A i głosów w wyborach nazgarniał niemało-ludzie pamiętają że za komuny w Cuślicach było piwo i to Full Zywiecki, a gdzie indziej tylko "zemsta Jędrzejowa".I to dzięki Nowakowi bo chłop był obrotny. W Czarnocinie mają chłopy już asfalt do każdej zagrody. Ale na wojewodę pójdzie ktoś inny.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych