Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radoszyce - kto Wójtem

24533 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~znajomy~

~znajomy~
  • Goście

Napisano 02 luty 2010 - 13:00:30

kandydatów pewnie będzie wielu ale to zrobiła dla gminy Matysiakowa ciężko będzie komukolwiek powtorzyc

Rzeczywiście sporo się zmieniło. Ale nie przeceniałbym zasług tej pani. Gdyby nie pracownicy, również i ci, których się pozbyła, tych sukcesów by nie było.
Nie wiem, czy się nie mylę, ale chyba złapała jakiś wyrok, który zaskarżyła?

#2 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 02 luty 2010 - 16:03:51

Biada nam jeśli nadejdzie ponownie "misiek" lub jego przydupasy

#3 ~znajomy~

~znajomy~
  • Goście

Napisano 03 luty 2010 - 08:59:26

Biada nam jeśli nadejdzie ponownie "misiek" lub jego przydupasy

A innych kandydatów/tek nie widzisz w gminie? Chociażby Pani Pietrusiewicz, ta z AR i MR (wsadził ją tam pierwszy strażak Radoszyc - W. B.)

#4 ~emigrant~

~emigrant~
  • Goście

Napisano 03 luty 2010 - 16:00:07

A innych kandydatów/tek nie widzisz w gminie? Chociażby Pani Pietrusiewicz, ta z AR i MR (wsadził ją tam pierwszy strażak Radoszyc - W. B.)

Nie znam tej Pani choć mieszkam w radoszycach. Nie wiem czemu zmieniać mądrych ludzi. Myśle, że u nas nie sa potrzebne zmiany. A jeśli nie bedzie mogła kandydować Pani Matysiak to niech to zrobią ludzie którzy ciagna razem z nią Chwaściński lub Pękala bo naprawde widać że nasza gmina sie zmnienia i tak dalej.

#5 ~~XXX~~

~~XXX~~
  • Goście

Napisano 04 luty 2010 - 07:38:12

Masz rację, z tym tylko, że... jedynie wygląda:)

#6 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 04 luty 2010 - 15:09:19

Kto wójtem? Hmm...myślę że nasz sołtys wygląda na inteligentnego...

chyba byśmy musieli szukać nowej lokalnej ojczyzny

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2010 - 02:25:52

Witam,
tylko nie wybierzcie sobie tego gamonia Cześka St....wy.
W Końskich od razu się na nim ludzie poznali. Gdyby nie jego kolega partyjny to nie miałby co tu u nas szukać.
Rzadko się trafia taka nieudolna ślamazara. Aż trudno czasem uwierzyć jaka.
Z perspektywy Końskich dobrze prezentuje się wójtowa Matysiak.
Osoba z charyzmą i społecznym podejściem. Reszty nie znam.

Mieszkaniec sąsiedniej gminy.

#8 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2010 - 17:51:07

a może Pan Ł.Janiszewski razem z Panem Basiakiem?

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 20:50:19

To typowe, ponarzekać, opinię zszargać Komuś, na Kimś się odegrać, a co tam internet anonimowy jest... Internauci z Radoszyc wstydzę się, scyzoryk

mi się w kieszeni otwiera jak czytam te bzdury, pochodzę z Radoszyc i często tam jestem, widzę zmiany, tak widziałam ich brak przez lata, zajmijcie

się Ludzie robotą, bo jest co robić i błagam myślcie co piszecie!

Ja

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 08:49:20

Lepszego o Wieśka Basiaka to nie znajdziecie, a ta Pietrusiewicz z ARiMR to za chwilę wyleci z roboty. Kierowane przez nią biuro jest na ostatnim miejscu w Polsce na prawie 400 biur powiatowych.

#11 ~Skowronek~

~Skowronek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 08:53:26

Basiak orzeł z powiatu, zwany też źróbkiem lub Rocky Balboa :lol:

#12 ~~GOŚĆ~~

~~GOŚĆ~~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2010 - 21:25:56

NA WÓJTA POTRZEBNY JEST KTOŚ KTO INTELIGENTNY A DO TEJ GRUPY NIE MOZNA ZALICZYĆ JANISZEWSKIEGI I ŹRÓBKA. MOJA PROPOZYCJA TO CHWAŚCIŃSKI LUB PĘKALA

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2010 - 21:53:54

NAJLEPSZYM WÓJTEM BYŁBY SŁAWEK STACIWA.

#14 ~nasa~

~nasa~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2010 - 21:58:28

Mój kandydat to Piotr zŻeromskiego.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 11:51:47

No to Radoszyczanie znowu macie problem jak zwykle przed wyborami. Kogo wybrać. Kogoś z naszych czy obcą babę. Tak może być tylko w Radoszycach. Pamiętam te wybory z przed chyba 8 lat, jak po ogłoszenu wyników kiedy okazało się że wygrała B. Matysiak, jak zachowywała się hołota z Radoszyc, tak tak hołota, bo inaczej ich nazwać nie można. Nie umiecie uszanować praw demokracji. Teraz kiedy zaczęła się już kampania nie wiecie, czy znowu wygra obca, czy może Źróbek, Misiek, czy inny przydupas z powiatu. A widzę, że są i nowe kandydatury Pekala raczej nie ma szans ani na wsi ( nawet tej swojej czyt. Kapałów ) ani w Mieście czyt. Radoszycach. Za wysoko głowę nosi. Prędzej już Chwaściński. Ale nie obawiajcie się wystartuje też stara gwardia... no i oczywiście ci, którzy obudzą się któregoś ranka i powiedzą czemu nie przecież ja też mogę mogę zostać wójtem. No pewno będzie wesoło. Nikt jednak nie zaprzeczy, że B. Matysiak wiele zrobiła dla gminy. Nie zrobił tego Myszkowski przez kilka swoich kadencji. Śmiem powiedzieć, że również nikt inny więcej nie zrobi. Wiele ościennych gmin chciałoby mieć takiego gospodarza jak B. Matysiak.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 12:02:19

O Matko Boska, weźcie go z Końskich do tych Radoszyc. Zróbcie z nim co chcecie.
Tu nikt nie ma wątpliwości, że się pokaracie.

Mieszkaniec Końskich

#17 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 14:04:38

mam nadzieje że bedzie dalej matysiakowa bo nie widze godnego kandydata. Na wójta nie nadaje sie nauczyciel przykładem tego są końskie wiec Staciwowie czy to Sławek czy to Czesław odpadają, nie nadaje sie też nikt niedoświadczony wiec Janiszewski nie byłby dobrym kandydatem. Chwaściński gdzieś zniknął i tak naprawde na horyzoncje pozostali Pękala i pani Pietrusiewicz ale słyszałem, że oni raczej nie chcą startować w wyborach. Więc trzymam kciuki za Matysiakową.

#18 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 20:48:25

..... Pani Matysiak lub Pan Pękala... reszta za mało inteligentna :rolleyes:

#19 ~GalopujacyKnur~

~GalopujacyKnur~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 18:53:39

ja tam obstawiam Wojtka Bziaka :D

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 19:18:20

ja tam obstawiam Wojtka Bziaka :D

Galopujący durniu mógłbyś chociaż w takim dniu jak dzisiejszy powstrzymać się od politykowania.
Polak.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych