Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~r-m~

~r-m~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 18:42:30

Tak myślałem. Witkowski tylko obiecywać potrafi, przez całą swoją kadencję nie doprowadził żadnej inwestycji do szczęśliwego finału. Zawsze jest coś spieprzone.

#2 ~Normalny~

~Normalny~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 19:03:01

To jest zemsta że strony Pana Saczywko na Witkowskim za osiedle Magnolia! Witkowski dał karę za nie dotrzymanie terminów to teraz się odgryza... ! I dlaczego kolega pisze, że to Witkowskiego wina ?? On to buduję czy Saczywko??

#3 ~Normalny~

~Normalny~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 19:03:21

To jest zemsta że strony Pana Saczywko na Witkowskim za osiedle Magnolia! Witkowski dał karę za nie dotrzymanie terminów to teraz się odgryza... ! I dlaczego kolega pisze, że to Witkowskiego wina ?? On to buduję czy Saczywko??

#4 ~Normalny~

~Normalny~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 19:04:02

#5 ~polonista~

~polonista~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 19:37:32

"Czy radomianie jednak nie będą świadkami rywalizacji najlepszych klubowych zespołów siatkarskich w kraju? Mecze grupy A Klubowych Mistrzostw Świata mają zostać przeniesione z Radomia do Płocka." Panie redaktorze. Z uwagą przeczytałem tytuł oraz cytowany tekst i nie wiem jakie rozgrywki stracili radomianie. Osobiście wiem o czym pan pisze, ale jest to całkowity bełkot

#6 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 19:37:38

Kto został Prezesem MOSiR głównie w celu sprawnego zarządzania i terminowego doprowadzenia inwestycji Hali i Stadionu Radomiaka do końca? Hala nie jest skończona a stadion w 4 literach. Prezes powołany został na to stanowisko przez urzędującego Prezydenta. Wobec czego oczekuję, że w momencie oficjalnej informacji o niedotrzymaniu terminu Pan Prezes straci stanowisko w trybie natychmiastowym. Kary dla wykonawcy to już inna kwestia i "oczywista oczywistość".

#7 ~Rdmk~

~Rdmk~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 19:39:52

A kto nadzoruje budowę. Jakie decyzje dyscyplinujące wykonawcę w ciągu roku podjął Pan Prezydent.

#8 ~trolik~

~trolik~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 19:41:07

Tak myślałem. Witkowski tylko obiecywać potrafi, przez całą swoją kadencję nie doprowadził żadnej inwestycji do szczęśliwego finału. Zawsze jest coś spieprzone.

Ponieważ otacza się ludźmi niekompetentnymi.

#9 ~RaDoMiAk~

~RaDoMiAk~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 20:16:45

nie Glosujcie na nikogo Szkoda nóg prezydenci jeden i kandydat na prezydenta zamiast ratowac Hale to kampania na calego nie idzcie na wybory bo i tak w Radomiu nic wiekszego z obietnic nie powstanie kazdy sie zatrudnic na prezydenta chcę .. nie glosuję !!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Witkowski, Siatkówka, Czarni, Czarni Radom, FIVA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych