Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radny Zając Połaniec

318 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 19:11:40

Panie Zajàc głosowałam na pana ale teraz żałujè zrobiłam taki kardynalny błąd Jest mi za pana wstyd

Z sesji na sesje oczy beda robic sie coraz większe także do przemyslenia na przyszłość przed wyborami na kogo oddajemy glos

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 19:21:17

Najlepiej na tych uczciwych z paragrafami.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 19:26:05

IIlu ich jest i którzy są to radni wal śmiało.

#64 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 19:26:33

W tym na Przewodnicząca

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 19:44:58

W tym na Przewodnicząca

A coś bliżej? Bo jeśli chodzi o Jacka T. to na TVN głośno było i nie dało się nie słyszeć i nie widzieć. Pozostaje nadzieja że tych 3101 głosujących to sami głusi i ślepi. Cóż począć .... miasto emerytów i rencistów.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 19:54:27

Panie Zajàc głosowałam na pana ale teraz żałujè zrobiłam taki kardynalny błąd Jest mi za pana wstyd

Pan Zając jest odwaznym czlowiekiem ktory pokazuje , ze sie nie obawia " sitwy" (nie znam tego pana osobiście ), w tej gminie gdzie burmistrzem jest oskarzony pan JacekT.

#67 ~ss~

~ss~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 20:10:06

A coś bliżej? Bo jeśli chodzi o Jacka T. to na TVN głośno było i nie dało się nie słyszeć i nie widzieć. Pozostaje nadzieja że tych 3101 głosujących to sami głusi i ślepi. Cóż począć .... miasto emerytów i rencistów.

Jak za się głosowało to wola suwerena jak coś przeciw to inwektywy. Część tego suwerena to jakaś mało konsekwentna w myśleniu też.

#68 ~wstyd~

~wstyd~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 20:19:34

nie obrażaj niepełnosprawnych, niewychowany PACHOŁKU umysłowy!!! słoma słoma i jeszcze raz słoma!!!

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 20:24:08

Jak za się głosowało to wola suwerena jak coś przeciw to inwektywy. Część tego suwerena to jakaś mało konsekwentna w myśleniu też.

Jakie inwektywy? Człowiek pochylił się z troską i niedowierzaniem nad stanem zdrowia mieszkańców i kulejącej gminnej służby zdrowia.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 20:26:33

nie obrażaj niepełnosprawnych, niewychowany PACHOŁKU umysłowy!!! słoma słoma i jeszcze raz słoma!!!

Wypowiedź nie dotyczyła niepełnosprawnych. Oni mają rozum.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 20:53:04

Ale jesteście msciwi odezwał się to się odezwał a wy już go prawie wieszacie za to. A ja w nich wierzę. Dajcie się im wykazać dopiero 3 sesja.

#72 ~Wiechu~

~Wiechu~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 21:21:24

Wlasnie, niech sobie Lolo przypomni pietwsze sesje jak jakal i dukal. Oni sie wyrobia, przejda szkolenia i bedzie super. Dajcie im czasu troche.

#73 ~Olaf~

~Olaf~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 21:45:27

:D to my se wybrali ekipę, zając to nie remiza 

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 21:48:50

a kto to ?co ryja darł,zakazana gęba, po przepiciu

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 21:55:51

:D to my se wybrali ekipę, zając to nie remiza

" wy se wybrali" radnych z komitetu od oskarzonego burmistrza Połańca Jacka T. ( proponuje tak o tym panu pisać) . Polowa wyborców jednak wybrala pozostalych radnych i mamy nadzieje , iż wieksza częsc dziwnych pomysłów oskarżonego burmistrza zostanie wyjaśniona.

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 22:22:35

Też mam taka nadzieję. Ale trzeba to zrobić z klasą. Pozwalając wypowiedzieć się i burmistrzowi i opozycji. A tak to tracicie wiarygodność. Złą drogą idziecie.

#77 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 22:51:15

Cytujac kalyka: Wpuscic chamstwo na salony.

#78 ~Adi~

~Adi~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 22:52:08

Moze byc i na pustych strefach zobaczymy czy ta rada doprowadzi do ruszenia tych strefa i sciagniecia inwestorow.

a chciałbyś podpisać umowę z osobą która ma postawione zarzuty za korupcję? Bo ja jak bym był inwestorem to bym omijal go z daleka. Dlatego do zakończenia sprawy napewno nikt nie zechce przyjść nowy z inwestycja

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 22:53:40

a chciałbyś podpisać umowę z osobą która ma postawione zarzuty za korupcję? Bo ja jak bym był inwestorem to bym omijal go z daleka. Dlatego do zakończenia sprawy napewno nikt nie zechce przyjść nowy z inwestycja

No to proszę zakończcie już tę sprawę, w tą, czy w tamtą, bo mieszkańcy cierpią. 

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 23:02:26

No to proszę zakończcie już tę sprawę, w tą, czy w tamtą, bo mieszkańcy cierpią. </p></p>

przykro sie to czyta, ale zakonczyc powinien oskarżony burmistrz i podać sie do dymisji

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych