Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radny z Opatowa

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 15:24:37

Czytałem dzis o radnym z Opatowa panu Ryzie i musze powiedziec ze po obejrzeniu sesji jestem pod wrazeniem tego jak jeden radny ale NIEZALEZNY moze walczyć z burmistrzem i popierającymi burmistrza radnymi. Ten gość w pojedynkę ale potrafi wyrazić swoją opozycyjnosc.

#2 ~kąsliwy~

~kąsliwy~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 16:26:09

Czytałem dzis o radnym z Opatowa panu Ryzie i musze powiedziec ze po obejrzeniu sesji jestem pod wrazeniem tego jak jeden radny ale NIEZALEZNY moze walczyć z burmistrzem i popierającymi burmistrza radnymi. Ten gość w pojedynkę ale potrafi wyrazić swoją opozycyjnosc.

Czy czasami nie bujasz,bo z tresci to wynika,ze najpierw czytałes myslał by kto,a potem ogladałes film i juz doszedłes ze ten radny to wielkie cudo,cukrujesz pod tym tytułem a moze sam o sobie bałwo chwalto piszesz.Myslisz ze nie ma juz aktywnych i merytorycznych radnych tylko jakis jeden  z Opatowa,masakra

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 17:58:54

Sam o sobie pisze na forum regionu? Gdzie nikt z Opatowa nie czyta. Ile w tobie złości musi być?? Do ludzi

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 19:28:46

Najgorsze jest to ze nikt nie moze nawet kogos bezinteresownie pochwalić bo zawsze ktos bedzie szukal drugiego dna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych