Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

186 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Tępić ciemnotę~

~Tępić ciemnotę~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 17:18:20

Po tym w jaki sposób piszesz, wydaje mi się, że pierwsz szkołą, do której powinnaś się udać jest Szkoła Podstawowa... Że takie matoły jak Ty, nie mając wstydu, jeszcze głos zabierają...

#42 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 13:29:35

Witam
polecam szkołę jazdy Alfa, mała szkoła na karczówkowskiej, świetne wykłady w ogóle się nie nudziłam, i rewelacyjni instruktorzy, jeździłam z dwoma i polecam każdego z nich, chodząc do tej szkoły czułam się wyjątkowo bo traktowano mnie jakbym tylko ja była kursantką a było nas kilkoro na kursie, zdałam za pierwszym razem rewelacja

#43 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 11:23:53

Nie zgadzam się z opinią! zawsze badania można zrobić na własną rękę a dodatkowe opłaty niestety jak się powtarza egzaminy się dopłaca!nawet te wewnętrzne!wszystko pisze czarno na białym w UMOWIE! wystarczy przeczytać a terminy egzaminów ustalają wedle życzenia tylko wiadomo że trzeba się zainteresować na kiedy ustalili a nie czekać na gotowe:)Ja uczyłam się u Dominika Gałki (ENIGMA)konkretny gość żartem czy poważnie mówi co i jak = skutecznie po prostu wie co robi; w razie pytań wyjaśni czemu tak należy postąpić. Polecam zdałam za 1 razem tak wewnętrzne egzaminy jak i te w WORDzie :)

#44 omega20

omega20

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 styczeń 2011 - 22:36:31

hej:)ja chodziłam do 2 szkół:pierwsza:NOWA-wykłady prowadzone przez Pana Marka.F były naprawde profesjonalne ale już same jazdy z Mariolą J.to jakaś totalna porażka:/kobieta wogóle nie zwraca uwagi na to jak jeżdziłam:/na jeżdzie często gęsto podjeżdzałam a to pod jakiś sklep a to pod fryzjera:/nawet zdarzyło sie ze paznokcie malowała.w rezultacie 3 egzaminy niezdane:/Drugą szkoła to szkoła TOM:)jeździłam z Michałem W.Bardzo fajny i miły człowiek:)co najważniejsze nie krzyczy i potrafi dobrze wytłumaczyc i zmobilizowac do działania:)wkońcu zdany egzamin:)Naprawde polecam TOM i pana MIchała:D

#45 ~nunia~

~nunia~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 11:54:35

To mogłaś razem z Nią robić tipsy niestety ja też popełniłam błąd w wyborze szkoły i też trafiłam do Toma ale trochę za póżno człowiek uczy się na błędach ale lepiej póżno niż wcale mogę tylko doradzić tym którzy chcą się zapisać na kurs dobrze sprawdzicie szkołę zanim się tam wybierzecie bo pozory mylą pozdrawiam moją 1 nie udaną szkołę i tą 2 najlepszą czyli TOM wszystkim życzę zdania egzaminu::::::::::::::::}}}}}}}}}

#46 omega20

omega20

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 20 styczeń 2011 - 17:46:13

To mogłaś razem z Nią robić tipsy niestety ja też popełniłam błąd w wyborze szkoły i też trafiłam do Toma ale trochę za póżno człowiek uczy się na błędach ale lepiej póżno niż wcale mogę tylko doradzić tym którzy chcą się zapisać na kurs dobrze sprawdzicie szkołę zanim się tam wybierzecie bo pozory mylą pozdrawiam moją 1 nie udaną szkołę i tą 2 najlepszą czyli TOM wszystkim życzę zdania egzaminu::::::::::::::::}}}}}}}}}

w sumie tak,tylko ja tam nie poszłam robic tipsy tylko nauczyc sie jeździc.Ale tak jak Ty też zgadzam sie ze pozory mylą...i to bardzo....ja mam już za soba ten stres ale wszystkim życze zdania egzaminu:))))powodzenia!!!!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 20:26:44

Ja jeszcze niestety ale mam więcej optynizmu i o wiele większą wiedzę choć jeżdziłam tylko 10 godzin a po kursie w poprzedniej szkole lepiej nie gadać sorry nie chciałam Cie urazić wiem ze każdy idzie i płaci za naukę ale często to jest jazda bez celu no niestety sama tego doświadczyłam ale czasu i kasy nie da się zawrócić ja też życzę żeby wszyscy zdali i Ja też oczywiście:::}} A Tobie gratuluje wiem że trafiłaś do dobrej szkoły jak ja tylko ja już trochę za póżno tzn po skończonym nie udanym kursie pozdrawiam

#48 omega20

omega20

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 21 styczeń 2011 - 21:29:28

dzięki:)tak to już bywa mądry Polak po szkodzie.....chodząc do pierwszej szkoły przez 30h nie nauczyłam sie praktycznie nic..w TOMie nauczono mnie więcej przez 8h niz oni przez 30.Tak mysle ze te 30h to były pieniądze wyrzucone w przysłowiowe błoto.

#49 ~Milka~

~Milka~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 19:46:47

CHUDY - instr. K.Czerwiński ! Mega pozytyw ~! :D

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 23:37:05

Ja też idę do TOM-a.Zaczynają nowy kurs w ferie a to już po niedzieli.Już się nie mogę doczekać bo to w końcu "probably the best school" w mieście he he

#51 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 14:42:50

Ja też idę do TOM-a.Zaczynają nowy kurs w ferie a to już po niedzieli.Już się nie mogę doczekać bo to w końcu "probably the best school" w mieście he he

a co sadzicie o auto- mark na wesołej w budynku nidy prosze napiszcie chodził ktos?
chcem iść na prawko ale nie wiem gdzie ?

#52 ~Oleńka~

~Oleńka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 15:00:57

Teraz jest masa Szkól o których nikt nie słyszał.Ja takich nie polecam. Dużo obiecują za promocyjne ceny, a potem okazuje się ile to trzeba dopłacić. Zrobiłam prawko w Expres na 1go Maja i jestem bardzo zadowolona. wykłady fajnie prowadzone, ale najwazniejsze ze nauczyłam się jeździc i zdalam za pierwszym razem. wszystko w cenie szkolenia naprawdę fajni instruktorzy, miła atmosfera. możesz zajrzeć do nich do biura i zapytać, kurs w ferie też pewnie jest.

#53 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 13:41:33

[quote name='Oleńka' timestamp='1296223257' post='774518']
Teraz jest masa Szkól o których nikt nie słyszał.Ja takich nie polecam. Dużo obiecują za promocyjne ceny, a potem okazuje się ile to trzeba dopłacić. Zrobiłam prawko w Expres na 1go Maja i jestem bardzo zadowolona. wykłady fajnie prowadzone, ale najwazniejsze ze nauczyłam się jeździc i zdalam za pierwszym razem. wszystko w cenie szkolenia naprawdę fajni instruktorzy, miła atmosfera. możesz zajrzeć do nich do biura i zapytać, kurs w ferie też pewnie jest.
Zgadzam się z Oleńką ja co prawda jutro zaczynam tam kurs feryjny, ale mojej siostrze udało się zrobić prawko dzięki nauce jazdy w tej szkole chociaż wcześniej robiła kurs w innej szkole i nie zdała 3x. miała porównanie :) ja nie zamierzam tracić pieniedzy na niedouczonych instruktorów. radzę przemyśleć gdzie iść na prawko, by potem bardzo się nie rozczarowac.

#54 ~malutka~

~malutka~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 19:50:36

Skąd taka pewność tak to jest świetna szkoła fajna atmosfer i nie wiem jak inni instruktorzy ale Tomuś Baranek świetny człowiek i instruktor umie nauczyć i ma bardzo dobre nastawianie do kursanta pozdrawiam dobry wybór na pewno będziesz zadowolona{y}

#55 ~Kasia z Końskich~

~Kasia z Końskich~
  • Goście

Napisano 20 luty 2011 - 18:53:35

:D

http://www.ckprawko.pl/szkoly-jazdy-osk/chajzler/comment-page-1/#comment-1209zobaczcie sobie co onich piszą to szczera prawda jest nie dajcie sie nabrac szkole CHAJZLER UL.PADEREWSKIEGO 31 KIELCE

a ja tam z Jareczka zadowolona jestem :ph34r:

#56 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 20 luty 2011 - 19:52:09

Centrum 66 - Stanisław O. Dobry instruktor , sympatyczny człowiek , umie nauczyć. Polecam

#57 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 28 luty 2011 - 12:43:50

:blink: Jazda to się dopiero rozpoczyna po odebraniu okładek . Doświadczeni kierowcy nie rozumieją,że ktoś dopiero >włącza< się do ruchu. Staram się jak mogę ale czasem potrzebuję więcej czasu, a Ci za mną od razu po klaksonie... Kierowcy , czasem chwilkę można poczekać, dać > młodemu< szansę, oto mój apel... :wub:

#58 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 13:00:00

zaczyna się serzon motocyklowy.wiem,że kiepsko jest z instruktorami w szkołach jazdy.coś polecacie??

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2011 - 17:17:42

Szkoła na żelaznej Pan Marek.Z na prawdę warto polecam z czystym sumieniem

#60 ~tajemnica :)~

~tajemnica :)~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 21:12:55

Auto-Mark
Polecam,fajna szkoła ...fajne wspomnienia.
Fajny instruktor ( PP)
The best :))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych