Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

186 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 22:28:02

Dla osób, które chcą się zapisać na prawo jazdy, polecam szkołę PERFEKT Zdzisława Poznańskiego i jego na instruktora. Bardzo dobrze uczy, jest świetnym nauczycielem...po prostu bajka;)

Też polecam Perfekt, robiłam tam prawko 7 lat temu u Pana Zdzisława, zdałam za pierwszym razem. Oczywiscie trzeba miec "iskre" do prowadzenia samochodu, ale dobry instruktor to składowa sukcesu

#22 NGKielce

NGKielce

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 22:50:21

Pozdrawiam Pana Samochodzika:) Zdałam za pierwszym (:

#23 ~kierowca bombowca~

~kierowca bombowca~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 12:15:25

a ja zdałem ze 17. razem i jeżdże czasem, nie życze nikomu spotkac mnie na drodze hehehe

#24 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 16:04:22

Ja polecam Szkołę Jazdy EXPRES. Może i trochę dalej w tym rankingu ale ja zdałam za pierwszym razem i jeżdzę. częste jazdy dały dobry rezultat. pozdrawiam Pana Krzyśka - naprawdę fajny instruktor i bardzo cierpliwy. Moja przyjaciółka nie mogła zdać dzięki jednej z tych "fantastycznych szkół jazdy" ale dobrze że trafiła na Pana Krzyśka. Ja poszłam do tej szkoły za jej namową i jestem zachwycona.

#25 ~pio075~

~pio075~
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 13:13:14

Tez sie dziwie!!!:pp
Polecam bardzo te szkole, zajecia teoretyczne sa fajne bo czlowiek sie nauczy i przy okazji posmieje troszeczke:-)
A na praktyke zapisac sie do pana krzysztofa bugajskiego!!! Czlowiek ktory naprawde potrafi naprawde nauczyc, a nie tylko przygotowac do egzaminu!!!
W czasie nauki praktycznej nie bedzie sie tylko z nim jezdzic, jezdzi sie jescze z panem M.Delekta, G.Piwonskim lub panem żadlo!!! Ale wam powiem ze czlowiek z dwoma instruktorami nauczy sie lepiej jezdzic. Jazda z panek Krzyskiem jest troche stresujaca, dlatego u drugiego z twoich instruktorow jezdzi ci sie znakomicie!!!
|Pan K wytknie ci wszystkie bledy i pokaze jak to dokladnie zrobic, do bolu:-)
Ale to pomaga:pp

Popieram i podpisuje się obiema rękami. Sam jeździłem z panem M. Delektą i z panem Bugajskim. Może i jazda z panem Krzysztofem jest dla niektórych stresująca (jeśli już to na początku) ale za to z panem Delektą jeździło mi się świetnie. Oczywiście egzamin zdany za pierwszym

#26 TruLuv

TruLuv

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 24 luty 2010 - 22:25:36

Jest już nowy ranking szkół nauki jazdy za 2009 rok, tutaj można go zobaczyć.

#27 ~~ktoś~~

~~ktoś~~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 18:42:03

Polecam szkołę "Markus" i instruktora W.Łapota... Zdałem za pierwszym razem ale nie to jest najważniejsze, najistotniejsze jest to że osoba zna się na rzeczy i potrafi wytłumaczyć bardzo dokładnie. Gdyby nie jego sensowna procedura postępowania na placu manewrowym, stres by mnie pokonał, ale oprócz stresu były jeszcze oczy i wskazówki, które w zupełności wystarczyły. Egzaminatora też miałem jednego z najtrudniejszych, ciągle się na mnie wydzierał jak jechałem żeby mnie wyprowadzić z równowagi. Pzdr

#28 ~~młody~~

~~młody~~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 21:07:16

Ja polecam szkołę in plus . Pan Łukomski najlepszy instuktor spokój,opanowanie kulturalne doradzanie jak się zachować na drodze , pełen profesjonalizm .

#29 ~Munia~

~Munia~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 21:40:25

Popieram i podpisuje się obiema rękami. Sam jeździłem z panem M. Delektą i z panem Bugajskim. Może i jazda z panem Krzysztofem jest dla niektórych stresująca (jeśli już to na początku) ale za to z panem Delektą jeździło mi się świetnie. Oczywiście egzamin zdany za pierwszym

Ja tez sie podpisuje pod wami, nie tylko rekami ale i kazda czescia ciala, ktora potrafie. Normalnie nauki w tej szkole to chyba nie zapomne do konca zycia. Bede ja zawsze dobrze wspominala. Przygotowana bylam super. Tez zdalam za 1 razem. Ale najbardziej dziekuje panu Krzyskowi. To on mnie nauczyl najwiecej. Dzis jak patrze na moje kolezanki jezdzace zaraz po zdaniu prawka to mi sie plakac chce i modle sie o to by nie zrobily sobie krzywdy podczas jazdy oraz zeby tymbardziej komus jej nie wyrzadzily. Pan Krzysztof tak potrafi wytknac bledy ze ich juz nie powtorzysz ani na jezdzie, ani juz po zdaniu prawka. Prawo jazdy mam juz ponad rok i nadal pamietam wszystkie bledy ktore popelnilam na jezdzie, co pomaga mi w tym by zachowac w takich chwilach wieksza ostroznosc. Zaraz po kursie to kazdy czlowiek jest szary na drodze, ale bez przesady. Widac to na drogach, i to nie tylko swiezaki tak jezdza. Ale wiem ze z kursu od pana Krzyska wynosisz bardzo duzo i nie jezdzisz jak ten deb*** bez pojecia. Do dzis przejechalam bezwypadkowo juz ok.80 tys km. I wiem ze w tym jest duza zasluga pana Krzyska. Wytlumaczyl zawsze bardzo dokladnie. Bral w jedno miejsce nawet 10 razy az do bolu. Na poczatku tez bylam szara wiec sie troszke denerwowal, ale to mi pomagalo bo odkrywalam przy tym nowy blad, ktory nie powinien miec miejsca. Normalnie polecila bym tylko jego, bo nie mialam okazji poznac innych. :D

#30 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 15:58:26

Ja polecam Szkołę Jazdy EXPRES. Może i trochę dalej w tym rankingu ale ja zdałam za pierwszym razem i jeżdzę. częste jazdy dały dobry rezultat. pozdrawiam Pana Krzyśka - naprawdę fajny instruktor i bardzo cierpliwy. Moja przyjaciółka nie mogła zdać dzięki jednej z tych "fantastycznych szkół jazdy" ale dobrze że trafiła na Pana Krzyśka. Ja poszłam do tej szkoły za jej namową i jestem zachwycona.

Jestem za EXPRESEM i za Panem K. Dulęba. Facet naprawdę umie uczyć jeździć. Podobały mi się także zajęcia teoretyczne w dogodnych godzinach dla człowieka pracującego bądź uczącego się. Fajne materiały szkoleniowe są w cenie kursu. Nawet leniwcy do nich zajrzą. Jeszcze raz POLECAM wszystkim tego instruktora jeżeli oczywiście chcą zdać za pierwszym razem :D

#31 ~kursant~

~kursant~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2010 - 09:47:50

Polecam Świętokrzyską Szkołę Jazdy i Pana Wojtka R. Super cierpliwy no i najważniejsze, że skuteczny bo prawko mam :)

Nie zgadzam się z tym że jest cierpliwy. Bardzo mu puszczaja nerwy. Osobiście odradzam tą szkołę, a zwłaszcza tego Pana

#32 ~misiek~

~misiek~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2010 - 09:53:30

A jeździć umiesz?? nie wiesz, że mieć prawko to nie wszystko. Pojeździsz trochę to będziesz wiedziała czy naprawdę Cię czegoś nauczyli.

To że Ci zalatwil to nie wszystko, ale nauczyć nie umie

#33 ~natalia~

~natalia~
  • Goście

Napisano 14 październik 2010 - 18:20:38

Polecam szkołę jazdy Zaława:):)a z instruktorów pana R.Wróblewskiego -bardzo uprzejmy ,kulturalny,cierpliwy ,a co najwaznejsze bardzo dobrze uczy .....Zdałam za 1 razem .Polecam ;):)

#34 ~ANULKA~

~ANULKA~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 18:20:05

Ja też polecam TOMA::::}}}}}}}}} pełna profeska dobra kadra szkoła z 15-letnim stażem pełne przejęcie i zainteresowanie kursantem szkoła nie dla kasy tylko prawdziwa nauka jazdy piszecie że instruktorzy krzyczą i dobrze bo mają uczyć anie jeżdzić żeby pojeżdzić???Fakt płacimy i wymagamy ale zastanówcie się za co płacicie za to żeby było fajnie czy skutecznie??? Byłam w innych szkołach ale nie będe robić auto reklamy po prostu wiem że tu jest najlepiej i każdemu kto chce zdać i się nauczyć jeżdzić tylko TOM TOM TOM super jako instruktora Pana TOMKA BARANKA ale inni też są super zresztą jak cała załoga i szkoła wejdżcie na ranking i zobaczcie zdawalność i opinnie na innych forach warto zapłacić żeby naprawdę umieć zastanówcie się pozdrawiam::}}}}}

#35 ~MALUTKA~

~MALUTKA~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 13:10:37

Zgadzam się też polecam szkołę TOM najlepsza:}

#36 ~Xena~

~Xena~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 15:07:09

Ja z całego serca nie polecam Świętokrzyskiej Szkoły Jazdy, jeśli chcecie się nauczyć jazdy to wybierzcie jakąś inną. W tej możecie co najwyżej postać sobie w korkach i niczego się nie nauczyć.

#37 ~smerf~

~smerf~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 13:44:51

Ja tam nie wiem jak w innych ale jestem zadowolony z mojej nie stałem w korkach przez h ja tam mogę polecić z czystym sumieniem TOM zgadzam się z poprzedniczką najlepsza

#38 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 17:25:39

Goraco polecam szkole PERFEKT i za instruktora Zdzisława Poznańskiego, dzis wlasnie zaliczylem egzamin za pierwszym razem. Ten czlowiek tak potrafi przygotowac do egzaminu ze od razu podesłszem pod niego by zaliczyc go za pierwszym razem i sie udalo. Prawie zawsze ma jakies uwagi co do jazdy ale jest to jak dla mnie jego mega zaleta oraz jego podejscie indywidualne,co jest zadkościa w Kieleckich szkolach nastawionych na zyski.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 14:36:31

Wszystkie te "szkoły" to nie uczą JEŹDZIĆ, tylko zdać egzamin a i to nie do końca - przestańcie więc gadać jak Kubice, Hamiltony i Stigi razem wzięte.

#40 ~Zuzka~

~Zuzka~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2010 - 14:48:44

Jak ktoś chce i umie to się nauczy nawet żeby był tępy ja tam polecam szkołę jazdy TOM i Pana Baranka chociaż na pewno też są spoko

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych