Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

186 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~daniel~

~daniel~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 09:18:11

Witam ilu kursantow tyle opini. Jako prawie 40 latek dopiero niedawno zrobilem a raczej nabylem droga egzaminu prawo do jazdy srodkami mechanicznymi. Wiem pewnie ktos powie co tak pozno. Tak wyszlo nie chciało misie. Trafilem na szkole luzik z kielc dlaczego bo logistycznie poszedlem do sprawy. Teraz juz krutko. Wyklady moglem sobie darowac slaby przekaz ale dalem rade w domu. Praktyka i tu musze nobliwie potraktowac instruktora a znam ich wielu. Mirosław kukla z luziku. SUROWY ZASADNICZY WYMAGAJACY NIE WYLEWNY ALE PODCHODZACY DO KURSANTA PSYCHOLOGICZNIE CIEPLO BARDZO DOBRZE MNIE PRZYGOTOWAL DO I TU NAPISZE TAK NIE DO EGZAMINU ALE W OGOLE DO PORUSZANIA SIE SAMOCHODEM DO MYSLENIA ZA KIEROWNICA DO NABRANIA PEWNYCH DOBRYCH NAWYKOW. SUPER GOSC BARDZO WAM GO POLECAM. SLUCHAJCIE INSTRUKTOR NIE ZDA ZA NAS EGZAMINOW MUSIMY ZROBIC TO SAMI. AAAAA BYM ZAPOMIAL ZDALEM OBA EGZAMINY ZA 1RAZEM TOO OCZYMS SWIADCZY. RADY MIRKA BEZCENNE. TO JA SPIACY KROLEWICZ TAK MNIE NAZYWAL ALE DO CZADU JAK POJOLEM O CO KAMAN.POZDRAWIAM MIRKA KUKLE Z SZKOLY JAZDY LUZIK. A WAM ZYCZE MNIEJ NERWOW .

#182 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 19:05:24

Polecam Szkole jazdy ZAŁAWA.
Instruktor pan Krzysztof Strzępek spokojny wyruzomiały cierpliwy i z byle powodu nie łapie za kierownice tak jak to się działo z moim pierwszym instruktorem.

#183 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 16:00:14

nie polecam Piorka z luzika,milczy i tylko wypomina bledy,nie uczy.U mojego nowego instruktora Mirka jest o niebo lepiej

#184 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 06:10:46

Ja polecam szkołe jazdy TOM, a jesli chodzi o instruktora, to szczególnie Tomasza Baranka. Mimo iż bylam przekonana że nie nadaję się na kierowce, zdałam wszystkie egzaminy za pierwszym razem i uwierzylam w swoje możliwości. Ciesze się że wybrałam tę szkołe i szczerze ją polecam ☺️

#185 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 07:34:57

Ja polecam szkołe jazdy TOM, a jesli chodzi o instruktora, to szczególnie Tomasza Baranka. Mimo iż bylam przekonana że nie nadaję się na kierowce, zdałam wszystkie egzaminy za pierwszym razem i uwierzylam w swoje możliwości. Ciesze się że wybrałam tę szkołe i szczerze ją polecam ☺️

Jezdzilas samochodem czy na penisie pana Tomasza?

#186 ~ZadenLuzik~

~ZadenLuzik~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 01:06:47

Jestem ciekaw skąd oni mają tyle dobrych opinii? 
1. próba zmiany instruktora nr 1 był niezrównoważony. Miał pretensje, że na 3 lekcji nie jestem w stanie ruszyć pod górę. Rzucanie k...ami, wymachiwanie rękami, zero merytorycznej treści. Tylko "rób pan" a nóż ci się uda. A jak się nie uda, to katastrofa. 
2. nawiązanie kontaktu z OSK Luzik o zamianie instruktora. Dostałem wiadomość od osoby prowadzącej, z zapytaniem "Powód?". Ani dzień dobry, ani nic... Odpisałem w/w. Pani odpisała "pierwsze słyszę". Czy tak poważna firma traktuje klienta? Wypadałoby przeprosić, zaproponować kogoś innego a nie stawać okoniem. Pan Prezes (?) zadzwonił, zwarając się do mnie... kolesiuniu(!) Od kiedy jesteśmy kolesiami?! Ręce opadają... 
2. uczenie koperty na metodę (czyt. uczenie żeby zdać) i tras na pamięć (tutaj ustępujemy wszystkim trzem). Owszem w LUZIku znają różne "haki" jak zdać, ale jest jeszcze nauka JAK jeździć. 

Jest tanio i mają "haki" jak zdać. Polecam. 

#187 ~Żubr~

~Żubr~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 10:48:08

Szkoła jazdy DELTA ...
Najgorsza decyzja życia. Teraz z perspektywy czasu omijałbym tą szkołę szerokim łukiem.
Przyciąga niskim kosztem kursów - i to wszystko .
Kto chce zacząć się uczyć niech szuka innej szkoły niż ta bo lepiej dołożyć więcej na kurs niż potem krocie na godz dodatkowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych