Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

PZW Koło Małoszówka w Kazimierzy Wielkiej

107 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 12:49:28

Bo tam sa duze sztuki I lowi sie nieczesto ale za to konkrety a na zalewach gowno jest same japonce I niewymiarowe wzdregi. Jedynie na tym beznadziejnym no kilu lapiecie ciagle jedne I te same ryby I wygadujecie ciagle bzdury jak to niby duzo tam ich jest. Macie szczescie ze Mietkowi Rokoszowi sie zmarlo bo I ten zasrany no kil by wam zalatwil w dwa tygodnie!

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 14:16:53

Tylko że na zawodach łapali więcej na 1i2 zalewie niż na No Kill.Ale przeszkadzali wędkarzom wybuchła awantura i musieli przenieść się na 3i4 zalew.Ja tam nie narzekam w zeszłym roku rybami zapełniłem całą zamrażarkę.Tak mi się przyjadły że w tym roku przerzucam się na dziczyznę.Odziedziczyłem właśnie rejon po stryjku.Właśnie tak trzeba łowić jak pan Miecio ,to wtedy są efekty.Nie przypominam sobie w historii koła żeby jemu kiedykolwiek ryb brakowało.

#63 ~stary~

~stary~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 15:35:49

Bo tam sa duze sztuki I lowi sie nieczesto ale za to konkrety a na zalewach gowno jest same japonce I niewymiarowe wzdregi. Jedynie na tym beznadziejnym no kilu lapiecie ciagle jedne I te same ryby I wygadujecie ciagle bzdury jak to niby duzo tam ich jest. Macie szczescie ze Mietkowi Rokoszowi sie zmarlo bo I ten zasrany no kil by wam zalatwil w dwa tygodnie!

pewnie z przeżarcia Mu się zmarło. Jakby tyle ryb nie wp..zjadł, to może by jeszcze pożył. Może ością się udowił, tak szybko wp... jadł... nie pozdrawiam wstrętnych mięsiarzy

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 17:06:58

pewnie z przeżarcia Mu się zmarło. Jakby tyle ryb nie wp..zjadł, to może by jeszcze pożył. Może ością się udowił, tak szybko wp... jadł... nie pozdrawiam wstrętnych mięsiarzy

On ryb nie jadł tylko je sprzedawał, a to jest wielka różnica.Na pewno Mieciowi ryby nie zaszkodziły.Raczej bezczynność i brak ruchu to raczej spowodowało,że doprowadził się do takiego stanu zdrowia.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 08:39:17

Opłaciłem w Małoszówce wiosna idzie wiosna tuż tuż , wędki nad retencyjnym rozłożyłem czekam i to chyba jeszcze nie czas . Wiosna wiosna wiosna ech że ty  posiedziałem popatrzyłem lata lato siedzę cały czas posiedziałem popatrzyłem ech jesień idzie jesień to będzie ten czas , zawiało zaśnieżyło zima zima mama przyszła synu synu z chodzić z ryb już czas . Posiedziałem popatrzyłem ech ten rok to nie czas brania nie miałem znów przyjdzie wiosna nadzieją żyje cały czas . ;-)

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 15:19:46

Oplacilem w Maloszowce. Przyszedlem nad zalew. Posiedzialem chwile. Zlowilem Jesiotra. Pach go do wora. Wracam do domu. Nastepny sezon ja dalej w Maloszowce.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 17:33:48

Oplacilem w Maloszowce. Przyszedlem nad zalew. Posiedzialem chwile. Zlowilem Jesiotra. Pach go do wora. Wracam do domu. Nastepny sezon ja dalej w Maloszowce.

I to jest właśnie różnica pomiędzy członkami kół nic ująć nic dodać . Jesiotra w łeb złamany regulamin i dalej w Małoszówce 

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 18:31:38

Różnica jest taka że ludzie z Małoszówki wykazali się klasą i dawno przestali reagować na wasze zaczepki. Wy knujecie tu intrygi na poziomie gimbazy pisząc głupoty i sami sobie odpisując.
Żenada.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 21:40:18

No właśnie tacy ludzie tworzą koło Małoszówka.Nic dodać i nic ująć.O czym to może świadczyć że jesteś głupim ch...m a nie wędkarzem.

#70 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 21:43:43

No właśnie tacy ludzie tworzą koło Małoszówka.Nic dodać i nic ująć.O czym to może świadczyć że jesteś głupim ch...m a nie wędkarzem.

#71 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 21:46:11

Powiem jedno kłótnia nic nie da stare koło jest ok nowo powstałej niech hipopotam hoduje h.. W du*** hipopotamowi

#72 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 21:47:00

Powiem jedno kłótnia nic nie da stare koło jest ok nowo powstałej niech hipopotam hoduje h.. W du*** hipopotamowi

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 09:34:11

Koło Małoszówka to perfidna porażka że są jeszcze tacy głupi że opłacają tam kartę wędkarską.

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 15:18:30

Frekwencja na zawodach nad Nidą osiem osób w tym cztery zarządu.Widać właśnie jak prosperujecie.Brak dobrych nowych pomysłów na koło czy inne głupoty w głowach.

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 13:50:14

Co tam łowić nad tą Nidą jak tam woda po kostki.Ryba potrzebuje dołków żeby się ukryć.Ta rzeka w ostatnich latach wypłyciła się okropnie.

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 11:50:16

Szkoda tylko że na zbiorniku macie brak pomysłów jak pozyskać  dodatkową rybkę.

#77 ~Spacerowicz~

~Spacerowicz~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 11:22:04

Takiego syfu jak na chodniku nad zbiornikiem retencyjnym to nigdzie nie widziałem.Normalnie nie idzie przejść,tyle szkieł porozbijane.Wzięlibyście  miotły i pozamiatali a jak to nie należy do waszych obowiązków.To chociaż powiadomili odpowiednie służby.

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 12:22:10

Proponuje założyć fotopułapki ,wy po prostu instalowaliście je tam gdzie nie trzeba.Tu to by wyłapały wszystkich chuliganów.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 17:01:40

Maryjusz miszczu, lubię jak się miotasz na tym forum robiąc z siebie i ze swoich kumpli coraz większych imbecyli.

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 23:00:28

Nad zbiornikiem takie samo chuligaństwo jakby się te bandziory zmówiły.Najwyższy czas pociągnąć i tam monitoring.Nawet lampy próbowali przewrócić w całości.Tam wieczorem to strach iść bo można mordę dostać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych