Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pytanie do Starosty.

321 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Opatów~

~Opatów~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 21:30:24

Była kiedyś taka opcja na stronie www powiatu. Proponuję uruchomić ją na stronie urzędu i powiatu.
Pytanie do starosty:)
Pytanie do burmistrza:)
To by wyjaśniło wiele rzeczy w mieście i powiecie. I na 100% ukrucilo pyskówki na forum echa. Proszę pomyśleć nad tym pomysłem. Pytania bez wulgaryzmów i odpowiedzi np.raz w miesiącu. Za państwa pośrednictwem można by też zadawać pytania podległym kierownikiem i dyrektorom!!! To by niektórych zaskoczyło:)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 22:03:11

Była kiedyś taka opcja na stronie www powiatu. Proponuję uruchomić ją na stronie urzędu i powiatu.
Pytanie do starosty:)
Pytanie do burmistrza:)
To by wyjaśniło wiele rzeczy w mieście i powiecie. I na 100% ukrucilo pyskówki na forum echa. Proszę pomyśleć nad tym pomysłem. Pytania bez wulgaryzmów i odpowiedzi np.raz w miesiącu. Za państwa pośrednictwem można by też zadawać pytania podległym kierownikiem i dyrektorom!!! To by niektórych zaskoczyło:)

Tak i na pewno on byłby w stanie odpowiadać bez wulgaryzmów, chyba musiałby zatrudnić do tego ludzi bo sam nie potrafi się opanować. Żałosne, gowniarskie pyskowki i wybielanie siebie na każdym kroku. Proszę spojrzeć kto tu używa najwięcej inwektyw (nowe słówko do słownika, będzie na wymianę z "kontekstowac")

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 22:33:56

Jak nie wiesz kto pisze - deb***U- to nie oczerniaj ludzi niewinnych - buraku

#4 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 22:35:14

To ja - BIEDRONKA PSTRA .

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 22:38:16

TY IDIOTO - nie stać Cię na odwagę żeby iść i porozmawiać z P.Starosta tylko na forum dajesz wskazówki. Ale BLAZENADA

#6 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 23:01:38

Jak nie wiesz kto pisze - deb***U- to nie oczerniaj ludzi niewinnych - buraku

"nie oczerniaj ludzi niewinnych buraku". No bardzo po chrześcijańsku, złoty krzyż zasługi mu dajcie! Człowieku gołym okiem widac kto pisze. Nikt postronny nie dostawałby takiej piany :)

#7 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 23:03:51

TY IDIOTO - nie stać Cię na odwagę żeby iść i porozmawiać z P.Starosta tylko na forum dajesz wskazówki. Ale BLAZENADA

Blazenada to jest lizać sobie samemu du*e na forum panie narcyzie :) no ale nie dziwi mnie to że już nawet piesków obrońców brakuje, to trzeba samemu zakasac rękawy.

#8 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 23:06:18

Oj tępy zgorzknialy buraku - daleko Ci do Jackowskiego

#9 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 23:09:01

Blazenada to jest lizać sobie samemu du*e na forum panie narcyzie :) no ale nie dziwi mnie to że już nawet piesków obrońców brakuje, to trzeba samemu zakasac rękawy.

Ty lizales d*** tyle lat to myślisz że wszyscy tak robią. KAŻDY SADZI WEDŁUG SIEBIE.

#10 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 23:12:28

Ty lizales d*** tyle lat to myślisz że wszyscy tak robią. KAŻDY SADZI WEDŁUG SIEBIE.

Oj weź już skończ z tymi madrosciami, dobrze wiemy ze du*y to Ty akurat lubisz :) swoje i cudze :) Opatów to małe miasto i nadal sądzisz że ludzie wierzą w te twoja pieczołowicie budowana otoczke jaki z ciebie zatroskany o powiat wlodarz? Naprawdę??

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 08:39:08

No to się dojechałeś przedmowco- zostaniesz na pewno WYROZNIONY -za ten wpis .nie jestem z Opatowa i nie pozwolę sobie zeby jakiś psychol NIEWYZYTY seksualnie wypisywal takie rzeczy na mój temat . Do zobaczenia niebawem

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 09:25:52

No to się dojechałeś przedmowco- zostaniesz na pewno WYROZNIONY -za ten wpis .nie jestem z Opatowa i nie pozwolę sobie zeby jakiś psychol NIEWYZYTY seksualnie wypisywal takie rzeczy na mój temat . Do zobaczenia niebawem

Tak, tak "nie jestem z Opatowa ale mnie to obraziło". Sam siebie podważasz, ale skoro Cię to uraziło to widocznie coś jest na rzeczy ;) Poproszę order na wyróżnienie, przypnę do klapy.

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 09:41:18

Byłeś moim materacem ??? Zabrałem Ci żonę, kochankę??? Jeśli tylko słyszałeś to może posluchaj co ludzie mówią o Tobie i twojej rodzinie .To że nie jestem z Opatowa przekonasz się.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 09:47:48

Byłeś moim materacem ??? Zabrałem Ci żonę, kochankę??? Jeśli tylko słyszałeś to może posluchaj co ludzie mówią o Tobie i twojej rodzinie .To że nie jestem z Opatowa przekonasz się.

Idąc Twoim tropem myślenia skąd wiesz co ludzie mówią o mojej rodzinie i czy w ogóle mówią? :)
I nasuwa się pytanie, skoro nie jesteś z Opatowa, nie jesteś podobno bohaterem tematu to co tutaj robisz?

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 09:59:47

W drewnianym kościele- cegła może spaść na głowę. Tak się to ma co do Twojego ORDERU-resztę dopowiedz sobie sam . Czy wiesz ile miejscowości podlega pod powiat ? Najciemniej zawsze pod latarnia to tak co do TWOJEJ rodziny.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 10:11:57

W drewnianym kościele- cegła może spaść na głowę. Tak się to ma co do Twojego ORDERU-resztę dopowiedz sobie sam . Czy wiesz ile miejscowości podlega pod powiat ? Najciemniej zawsze pod latarnia to tak co do TWOJEJ rodziny.

Co do mojego orderu, to była ironia ;)
Wiem ile miejscowości podlega pod powiat i nijak ma się to do mojej rodziny. Ale wiele tłumaczy odnośnie twoich urojeń - tyle miejsc z których ktoś może niepochlebnie pisać. Chyba ktoś tu niedługo dostanie s*aczki od szukania winnego i pustych strzałów

#17 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 10:20:18

Jeśli się okaże że jesteś- PRACUJĄCA- i w czasie pracy siedzisz na forum - ojojojojoj.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 10:27:12

Jeśli się okaże że jesteś- PRACUJĄCA- i w czasie pracy siedzisz na forum - ojojojojoj.

I co zaraz będzie wycieczka po urzędzie sprawdzić czy któraś nie siedzi i nie klepie na forum? ojojoj ktoś tu niedługo do nikogo się nie odezwie bo w każdym będzie widział potencjalnego wroga.
Pracuję i powiem więcej, siedzę w czasie pracy na forum, szukaj dalej, bo peselu nie uświadczysz HA HA HA

#19 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 10:33:05

Myślę że resztę sobie- DOPOWIEMY -w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Tego co napisałaś już nie wykreslisz .DOZOBACZENIA

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 10:41:35

Myślę że resztę sobie- DOPOWIEMY -w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Tego co napisałaś już nie wykreslisz .DOZOBACZENIA

Co wycieczka po urzędzie nie przyniosła rezultatu?
Nie sądzę żebyśmy się spotkali - od miesięcy straszysz tymi twoimi służbami i coś nie ma efektu ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych