Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

pup opatów

97 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~niki~

~niki~
  • Goście

Napisano 20 luty 2009 - 21:57:09

Jak według ciebie funkcjonuje pup w Opatowie.Zapraszam na forum.

#2 TOP

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 21 luty 2009 - 00:27:48

kiedys już to pisałem: PUP w Opatowie, jak sama nazwa wskazuje służy do zatrudniania pracowników. Skuteczność i sens działalności pomijam...

#3 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 21 luty 2009 - 10:47:23

najlepszy jest człowiek pełniący obowiązki dyrektora- porażka moi drodzy decydenci

#4 ~~Mary~~

~~Mary~~
  • Goście

Napisano 22 luty 2009 - 09:09:48

W Opatowie staż może być tylko "załatwiony".Jakież było moje zdziwienie kiedy po złożonych dokumentach(jako jeden z pierwszych), ci z końca poszli na staż, a ja sobie zostałem..........na długo.Dziwne, że w Ostrowcu można normalnie!!!!!

#5 ~~obserwator~~

~~obserwator~~
  • Goście

Napisano 22 luty 2009 - 09:22:40

W Opatowie staż może być tylko "załatwiony".Jakież było moje zdziwienie kiedy po złożonych dokumentach(jako jeden z pierwszych), ci z końca poszli na staż, a ja sobie zostałem..........na długo.Dziwne, że w Ostrowcu można normalnie!!!!!

Normalnie jest Również w innych bliskich i dalszych powiatach , poprostu na telefon .

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2009 - 18:05:47

Normalnie jest Również w innych bliskich i dalszych powiatach , poprostu na telefon .

A oddałeś "pierwszą wypłatę" ze stażu na drobne wydatki szeryfa tej instytucji, bo je śli nie to nigdy nie dostaniesz stażu czy dotacji? Swoją drogą dziwię się że szeryf jeszcze nie wpadł

#7 perełka)))

perełka)))

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 luty 2009 - 12:27:26

Nasz pup w Opatowie to porażka-łaskę robią że cokolwiek powiedzą!!! Panie w pokoju nr9 to tylko umią odsyłać do kogoś innego-one tylko potrafią powiedzieć tyle - ,,teraz nie ma pieniędzy i stażu nie będzie,, i co miesiąc ta sama wersja!!! a wchodząc tam to tylko słychać śmiechy przy kawce!!!

#8 obcy

obcy

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 28 luty 2009 - 12:42:05

Nasz pup w Opatowie to porażka-łaskę robią że cokolwiek powiedzą!!! Panie w pokoju nr9 to tylko umią odsyłać do kogoś innego-one tylko potrafią powiedzieć tyle - ,,teraz nie ma pieniędzy i stażu nie będzie,, i co miesiąc ta sama wersja!!! a wchodząc tam to tylko słychać śmiechy przy kawce!!!

perełko może poproś to Tobie też kawkę zrobią, a starze mieszczą się w innym pokoju.

#9 ~~Mary~~

~~Mary~~
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 13:48:49

Niestety o tym nie wiedziałam, że trzeba odwiedzić najpierw dyrektora.Dowiedziałam się później

#10 ~dyrktor~

~dyrktor~
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 14:10:08

Niestety o tym nie wiedziałam, że trzeba odwiedzić najpierw dyrektora.Dowiedziałam się później

A dyr przyjmuję we wtorek i do wtorku już nic się nie ostanie. Ja nie wiem jak można t a zielonych dłuzej tolerować , Ci mlodzi ludzie nidy nie ruszą z miejsca . młodzi e stażu zbiórka pod pup. tego gościa za tyłek i wio z nim, niech sobie Boguś zabierze. To skandal aby młody człowiek nie ostał stażu

#11 modliszkaa

modliszkaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 409 postów

Napisano 28 luty 2009 - 22:48:53

perełko może poproś to Tobie też kawkę zrobią, a starze mieszczą się w innym pokoju.

chyba "staż" , nie "starz"...bo mnie boli oczko gdy patrzę na taką pisownię
"...Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy..."

#12 ~bezrobotny~

~bezrobotny~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2009 - 08:23:55

chyba "staż" , nie "starz"...bo mnie boli oczko gdy patrzę na taką pisownię

Moze lepiej udaj się do pup i zobacz co tam się dzieje / najlepiej tym bolącym oczkiem/

#13 ~Opatowiak~

~Opatowiak~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2009 - 22:58:01

Nigdzie nie ma takiego bagna jak w naszym urzędzie. Staż dostają tylko Ci po znajomości i mogą go odrabiać po 3 lub 4 razy, ile im tylko pasuje a ja znam wiele osób co stażu nie odrabiało nigdy i teraz też zostali pominięci przez Miłościwie nam panującego dyrektora i jego "bande". Dziwie się temu, że jeszcze się nimi nie zajął NIK albo chociaż Wojewoda kielecki. PUP Opatów przynosi hańbę całemu naszemu regionowi i uważam że Pana dyrektora należało by usunąć i rozpocząć całą pracę urzędu na nowo.

#14 ~~???~~

~~???~~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2009 - 16:20:47

ALE TO NIE JEST TAJEMNICA,ŻE JAK DASZ TO STAŻ ZAŁATWISZ. PRZECIEŻ WSZYSCY O TYM MÓWIĄ. ALE DZISIAJ NIE MA DOŻYWOTNICH DYREKTORÓW.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2009 - 09:45:24

ALE TO NIE JEST TAJEMNICA,ŻE JAK DASZ TO STAŻ ZAŁATWISZ. PRZECIEŻ WSZYSCY O TYM MÓWIĄ. ALE DZISIAJ NIE MA DOŻYWOTNICH DYREKTORÓW.

I oby tego jak najszybciej zdjęli z panowania w tym urzędzie ale zanim to zrobią to musi powstawiać swoich ludzi żeby mieli pracę. Bo bez znajomości tam się nikt nie znalazł.

#16 ~~xxx~~

~~xxx~~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2009 - 19:05:03

One more time.PUP-Y do DUP-y.That's all...

#17 ~Blade~

~Blade~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2009 - 11:38:06

zgadzam sie z tym w 100%. na mojej skorze sie przekonalem jak dziala pup w opatowie. poszedlem sobie zalatwic staz lec niestety nie bylo na to fudnuszy a moj kolega ktorego ojciec jest kims wyzej w opatowie dostal staz w tym samym dniu a najlepsze jest to ze gdy go skonczyl w przeciagu miesiaca poszedl na drugi wiec nie oszukujmy sie jaka jest polityka PUPU

#18 ~Roman Zalewak~

~Roman Zalewak~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2009 - 16:25:04

Jak według ciebie funkcjonuje pup w Opatowie.Zapraszam na forum.

Slyszalam o "wstecznych"[do pol roku wstecz]rejestrowaniu bezrobotnych,czy to prawda?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2009 - 17:23:09

Hej a słyszeliscie ze ostatnio Urzad pracy dmuchał w balonik czyżby sobie panie tam pracujace popijały w mniedzy czasie.A kiedys jak tam bylem to cos mi zajezdzalo od takiej jednej z bujna fryzurką.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2009 - 19:20:01

No no wiecie cos więcej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych