Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PSL zamienił zieloną koniczynkę na tęczową?

123 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 19:07:13

Obys sie nie zdziwil...juz niejednemu "kopara opadla":)W zyciu cuda sie zdarzaja a "sa na tym swiecie rzeczy, ktorych nie mozna kupic..."Wejda do sejmu i przyczynia sie do zmany Kraju na lepsze - bez kupowania ludzi.

A może takie cuda jak kiedyś, na papierze 15 a w komputerze 40 procent.

#122 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 04:57:19

Nie wiem, czy Paweł Kukiz jest taki naiwny. PSL może przyjąć każdy postulat, aby tylko tej partii to się opłacało. To formacja, która zmienia poglądy w zależności od koalicjanta, z którym się układa. Tu chodzi o partykularne interesy układów PSL-owskich a nie o dobro Polski. Natomiast czy przekroczą 5 proc.? Zobaczymy. Gdybym miał wyrokować na podstawie rozmów chociażby z mieszkańcami mojej wsi, to mieszkańcy nie wyobrażają sobie głosowania na ten twór. Z jednej strony PSL jeszcze niedawnemu był w tęczowej koalicji, a z drugiej strony Paweł Kukiz mówił, że PSL jest grupą przestępczą, a nagle wpadł w ramiona Kosiniaka-Kamysza i razem śpiewali piosenki. Koalicja Polska to jest karykaturalny twór

Chyba się umówili, że w tym roku przegrywają.

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 21:34:06

Odpowiedź sobie na pytanie Pawełku, czy wierchuszka ZSL po wyborach zaakceptuje twoje przywództwo? Bo na wsi w gospodarstwie jest tylko jeden kogut.

Żyli długo i było im zielono...

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 05:38:34

Żyli długo i było im zielono...

kukiz to marionetka i tyle ale nie spodziewałem się że tak się poniży z psl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych