Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PSL - 3% w sondażu

89 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 11:48:50

szykuje się 3 dni świętowania z tej okazji. gówienko nie wie czy się do kogoś przylepić czy popłynąć samo

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 17:37:26

A co na to Urbański?
Niech opublikuje na fb

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 17:38:25

Odwołać Stefana B

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 18:04:37

A co mnie to qrwa obchodzi ??!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 08:22:38

A mnie cieszy spadek poparcia dla tej partii.
Raz na lewo, raz na prawo.
Da każdemu kto chce

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 08:45:42

szykuje się 3 dni świętowania z tej okazji. gówienko nie wie czy się do kogoś przylepić czy popłynąć samo

Ja nigdy nie glosowalem na psl ale ty razem zaglosuje ze znajomymi i cala rodzina bo to  chlopy z charakterem a ja pochodze ze wsi.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:44:24

Ja nigdy nie glosowalem na psl ale ty razem zaglosuje ze znajomymi i cala rodzina bo to chlopy z charakterem a ja pochodze ze wsi.

A ja głosowałem z rodziną, ale teraz naszych głosów nie dostaną cwaniaczki, sprzedawxzyki. Jaja mają???? Ha ha
Koniec PSL, agonia

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:45:05

Szkoda marnować głosów

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:25:05

dzi. ki mają chociaż cenę minimalną za danie doopy i większość swój honor

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:41:02

A ja głosowałem z rodziną, ale teraz naszych głosów nie dostaną cwaniaczki, sprzedawxzyki. Jaja mają???? Ha ha
Koniec PSL, agonia

tak wroza im judasze od 120 lat i co ?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 13:26:23

tak wroza im judasze od 120 lat i co ?

Właśnie nadeszła ta chwila.
Chłop przejrzał na oczy

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:09:01

Właśnie nadeszła ta chwila.
Chłop przejrzał na oczy

I tu masz racje.Chlop przejrzal na oczy i nie będzie glosowal na te dwa walce po i pis ,lecz na swoich.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:15:00

tak to się kończy jak liderzy partii nie wiedzą co to wieś i bratają się z czosnkowymi

#14 ~PiS=komuno wróć~

~PiS=komuno wróć~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:34:55

Więc tym bardziej nie można głosować na PiS który wyprowadza nas z UE a twarzą totalitarnej parti rządzącej PiS do spraw Polexitu jest komunistyczny prokurator zbrodniczego stanu wojennego Stanisław Piotrowicz który w 1984 (rok zabójstwa błogosławionego Jerzego Popiełuszki) otrzymał wysokiej rangi komunistyczny order za wzorowe wdrażanie komunizmu i socjalizmu w ludowej Polsce

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 08:04:34

Więc tym bardziej nie można głosować na PiS który wyprowadza nas z UE a twarzą totalitarnej parti rządzącej PiS do spraw Polexitu jest komunistyczny prokurator zbrodniczego stanu wojennego Stanisław Piotrowicz który w 1984 (rok zabójstwa błogosławionego Jerzego Popiełuszki) otrzymał wysokiej rangi komunistyczny order za wzorowe wdrażanie komunizmu i socjalizmu w ludowej Polsce

Twój rozumek jest mniej skomplikowany niż budowa cepa.

Wytłumacz  dlaczego Piotrowicz  to be, a takich jak Cimoszewicz, Kwaśniewski, Miller którzy byli siła sprawczą i napędową komunizmu w Polsce Platforma  słucha  jak świnia grzmotów? :D

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 13:26:38

I tu masz racje.Chlop przejrzal na oczy i nie będzie glosowal na te dwa walce po i pis ,lecz na swoich.

Oj zdziwisz sie

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 16:09:46

jak liderzy nie mają pojęcia jak się żyje na wsi i zadają się z czosnkowymi a członkowie są ślepi na nepotyzm to i tak mają za duże poparcie

#18 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 08:33:34

jak liderzy nie mają pojęcia jak się żyje na wsi i zadają się z czosnkowymi a członkowie są ślepi na nepotyzm to i tak mają za duże poparcie.W ZWOLENIU szefowa PSL była burmistrz nosiła głowe w chmurachi tak to wyszło OD WZNIOSŁOŚCI DO ŚMIESZNOŚCI gratuluje!!!

#19 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 10:01:58

jak liderzy nie mają pojęcia jak się żyje na wsi i zadają się z czosnkowymi a członkowie są ślepi na nepotyzm to i tak mają za duże poparcie.W ZWOLENIU szefowa PSL była burmistrz nosiła głowe w chmurachi tak to wyszło OD WZNIOSŁOŚCI DO ŚMIESZNOŚCI gratuluje!!! Tej pani nie należy ufać.

#20 ~JULKA~

~JULKA~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 10:43:02

jak liderzy nie mają pojęcia jak się żyje na wsi i zadają się z czosnkowymi a członkowie są ślepi na nepotyzm to i tak mają za duże poparcie.W ZWOLENIU szefowa PSL była burmistrz nosiła głowe w chmurachi tak to wyszło OD WZNIOSŁOŚCI DO ŚMIESZNOŚCI gratuluje!!! Tej pani nie należy ufać.CO PAŃSTWO NA TO???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych