Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przysucha to miasto seniorów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 21:18:27

"Róbcie cokolwiek, póki nie jest za późno. Każde działanie, to być może uratowanie jednego życia".
Cokolwiek!!! :( :( :(
Kwarantanna, o której piszecie na stronie, to już jest za późno i zmarnowany czas na mądre decyzje. Teraz konieczna jest prewencja.


To jakie zgłaszamy pomysły?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 21:22:59

Wszystko się zgadza. Pomoc przyszła od Wojewody w postaci wojska. Przyjęta.


Dobrze,że są i dobrze,że pomagają.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 23:12:00

Ten wpis o seniorach na stronie Gminy, to kolejne niewątpliwie "wyczerpujące" działanie, angażujące  siły witalne  tutejszych urzędników. Trwało to 5, może 10 minut. Jeśli więcej, proszę o informację. Smuci brak opracowań własnych dostosowanych i zmodyfikowanych do tutejszych potrzeb, w rodzaju możliwości zaopatrzenia się w maseczki jednorazowe. Aż się nasuwają konkretne pytania towarzyszące kwestiom organizacyjnym.

 

20:17 Mława otrzyma maseczki dla wszystkich mieszkańców (wg. SE)

Już w piątek, 27 marca, o godzinie 15:30 przedstawiciele obywatelskiej akcji „Maseczki dla Polski” przekażą samorządowi Mławy ponad 30 tysięcy maseczek. Taka liczba maseczek pozwoli wyposażyć w nie każdego mieszkańca Mławy -podkreśla dr Łukasz Grabarczyk, przedstawiciel akcji. Warto podkreślić, że nasza maseczka jest wielokrotnego użytku, co zabezpieczy mieszkańców na dłuższy czas - dodaje Ireneusz Iwański, także związany z akcją.

 #24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 13:22:53

#wspierajseniora, czy ktoś wie co konkretnego z tego wynika? Powiedzmy, że senior boi się wyjść z domu, ale zabrakło chleba i nie wie co dalej. Jak i komu ma zapłacić za zakupy, o ile dostanie taką pomoc,  jeśli ma tylko kartę? Poproszę Gminę o informację lub link z takim opisem co zrobić. Rząd nie może takich rzeczy regulować. Od tego ma gminy.#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 13:31:32

senior gov pl. Kopiuj -wklej. To działania w tutejszej gminie.#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 14:08:26

#wspierajseniora, czy ktoś wie co konkretnego z tego wynika? Powiedzmy, że senior boi się wyjść z domu, ale zabrakło chleba i nie wie co dalej. Jak i komu ma zapłacić za zakupy, o ile dostanie taką pomoc, jeśli ma tylko kartę? Poproszę Gminę o informację lub link z takim opisem co zrobić. Rząd nie może takich rzeczy regulować. Od tego ma gminy.


A gminy mają GOPSy,które monitorują i prowadzą sprawy seniorów, osób samotnych itd.Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych